PDA

Pokaži Full Verziju : Konvert sa PA50/60/80 i PA1X na E96


PA3XPro
29.07.2011, 13:25
Pozdrav.

Imam Rolanda E96, i sad sam uzeo da konvertujem neke ritmove pa pošto mi je klavijatura trenutno na drugoj lokaciji gdje još nemam internet, interesuje me da li je moguće konvertovati ritmove sa PA50/60/80 i sa PA1X na Rolanda E96? Pošto sam mislio sve to fino da snimim na diskete i da ponesem sa sobom, pa da ne bude uzaludni posao kad dođem do klavijature. Hvala unaprijed.

tranzit
29.07.2011, 13:41
To, ne da ce da bude uzaludni posao, nego ce biti i veliko razocarenje. Nista tu nece da stima. Roland E96 je zasao debelo u godine (po Evropi ga mozes naci i po buvljim pijacama za sto do dvjesta eura), a te Korgove klavijature koje si nabrojao su iz relativno novijeg vremena sa sasvim drugacijim soundom. Ti ces konvertovati te ritmove (vjerovatno sa Style Worksom) i tu nije problem. Problem je podesiti te ritmove kasnije u E96 da lice na nesto. Bice veliki posao. Ne bih da te deprimiram al' to je jednostavno tako.

PA3XPro
29.07.2011, 14:27
@tranzit: Čini mi se da prije dok sam imao G800 ( a mislim da je i E96 ista sprava samo sa zvučnicima ) moglo da se konvertuje sa PA1X bez ikakve dorade, ali problem mi je sa PA50/60/80, ali to je davno bilo pa sada pokušavam da to napravim, hvala u svakom slučaju. ;)