PDA

Pokaži Full Verziju : STW trebam malu pomoc


spale
23.07.2011, 13:50
Molim sve poznavaoce,drugare da mi kod STW pojasne jednu stvarcicu.Naucio sam ovde na forumu da pomocu STW mogu iz jednog ritma da izvucem jednu varijaciju i da je prebacim u drugi ritam.Imao sam primer da sam drugu varijaciju jednog ritma nalepio na cetvrtu varijaciju novog ritma.Uspeo sam ali mi je to prebacivanje poremetilo ostale tri varijacije u smislu da varijacija odsvira dva takta a ostala dva se ne cuju,pa opet prva dva takta pa se dva ne cuju itd.Da li sam u pravu da bi morao da vodim racuna o tome da ritam iz kojeg sam izvadio varijaciju mora biti takodje 4/4 kao i ritam u koji ubacujem varijaciju.Ako jesam kako to najlakse da resim,a ako pak nisam molim Vas za savet-sugestiju o cemu sve moram voditi racuna.Hmm,nadam se da sam uspeo da Vam docaram sta me muci
Unapred hvala...

korda
23.07.2011, 15:12
Tacno.Ako nije ista mjera tj.4/4 takt,nece se cuti,morat ces na klavijaturi odraditi da ti bude ista mjera.

asmir90
23.07.2011, 15:28
to isto kopiranje mozes uraditi i na klavijaturi da prebacis jednu varijacu sa jednog ritma na drugi mozda je i lakse ne znam kako ide u style works.a to da skratis varijaciju mozes u record mode pise cv lenght i ako je 4 smanji na 2 i onda ce ti vrtiti samo ta 2 takta...