PDA

Pokaži Full Verziju : m-audio mobilepre problem


mladenkom
18.07.2011, 00:05
e ovako,uzeo sam usb audio interface M-Audio MobilePre,jer sa integralnom zvucnom ne mogu nista da radim
uz MobilPre idu i asio driveri,tako da sad nemam problem koji sam imao ranije,da kada koristim neku aplikaciju koja koristi asio4all drivere,da mi se pogase svi sitemski soundovi,sada sve to funkcionise kako treba
problem koji me sada muci je taj sto ne mogu opet da snimim to sto sviram,znaci koristim midi klavijaturu i softverske semplere,i hteo bih da snimim taj zvuk koji cujem na zvucnicima
na xp je to normalno radilo,bez ikakvih problema,snimao sam stereo mix,odnosno ono sto mi prolazi kroz zvucnu
trenutna postavka control panel/sound je sledeca:
-pod playback imam LINE 1/2 M-Audio MobilePre,to mi je default,i imam realtek hd speakers
-pod recording imam LINE 1/2 M-Audio MobilePre,microphone,line in i stereo mix,ali sta god da odaberem nikakve reakcije nema,nista od navedenog ne registruje zvuk,dok pod playback LINE 1/2 pokazuje aktivnost na onom malom ekvilajzeru pored
-evo kako izgleda ta stvarcica pa ako ima neko neku ideju,kako da odradim kabliranje ili nesto drugo,bilo bi lepo

http://www.m-audio.com/products/en_us/MobilePre.html