PDA

Pokaži Full Verziju : Seeburg Acoustic Line-malo ali ubitacno


sinisa kg
29.06.2011, 19:11
Dugi niz godina tragamo(kao i vecina vas)za malim gabaritom kutija(posebno basova)ali sa velikim spl-om koji bi resio veci broj ljudi na "tezgama"a da pri tome ne "resi"kicmu nas koji nosimo...Prvi u nizu takvih razglasa je bio Jbl srx-718+715,odlicnog zvuka i tek kada se kod nas (igrom slucaja)obreo Seebung Acoustic Line TSM 15 i basovi s 1801 sa procesorom HDSC 2.4 i pojacalima MC2 E45 i E25-nasli smo BOLJI zvucno i gabaritno sistem-podsetili smo se da Nemci i Francuzi(citaj Evropa)ipak drze vrh svetskog touring zvuka...Odlicna izrada,jako kvalitetne komponente i naravno adekvatna cena svemu tome-pogledajte i procenite sami...

aleksandar72
30.06.2011, 17:04
Dovoljno je pogledati drajvere, sve je jasno ;)
A o MC2 sta da se kaze?? FOH Guru Bill Woods i sve je jasno...(ex Camco)

@Sinisa: podsetili smo se da Nemci i Francuzi(citaj Evropa)ipak drze vrh svetskog touring zvuka...

Slazem se absolutno! Nedavno sam na tu temu razmisljao...sam vrh PA Sounda!
FR:Nexo,L'Accoustic
DE: Seeburg, Meyer Sound, D&B, Fohhn, KS Audio
Ovo su takozvane "concept" firme a ima jos brdo Midrange firmi kao:H&K,Dynacord,KME,BELL...

P.S.Ovo je sistem o kome sam ti nedavno pricao Sinisa:

sinisa kg
01.07.2011, 00:01
Poznat mi je taj sistem,6x8" i 3 drivera u satelitu,interesantna kombinacija....To mu dodje kao kompaktna verzija Galilea (lepo pise G3-galileo 3 kutije)i razmisljao sam i o tom sistemu-papreno je skup ali cim je tebe zadivio znaci da radi opasno...Ja sam impresioniran i mogu ti reci da mi se vise dopada od D&B MAX i C7 sub kombinacije,a i pojacala su kvalitetnija od D&B D12 definitivno.Jos se lomimo dali na stranu Turbosounda ili Acoustic line-a,borba je izjednacena...Moj rodjak koji je distributer za Srbiju mi je rekao da je osnivac Acoustic Line firme inzinjer koji je otisao iz L Acoustica da bi radio samostalno pa nije ni cudo sto ovako svira...Obratite paznju na rucku koja se nalazi na basu(poslednja fotografija u nizu)bolju nisam sreo...Kako god rotiras kutiju leze u ruku savrseno...Vidi se da je neko pre dizajna rucke proveo duze vreme u nosenju razglasa ili se podrobno raspitao o toj temi kod "strucnih lica":)

aleksandar72
01.07.2011, 22:45
Najveci Hevi Metal dogadjaj na svetu,WACKEN OPEN AIR se odrzava u WACKENu(GER)...vise godina za redom na glavnoj bini je Seeburg Galeo Line Array PA-Sistem ;)

harepa50
02.07.2011, 00:11
Obradovaste me ovom temom ;)
Dovoljno mi je da vidim vase komentare, i vec imam predstavu kako sistem svira :)

Kolega Sinisa, da li mi mozete napisati koja je cijena ovog Seeburg Acoustic Line sistema, pakleno me zanima, ako ne moze ovdje onda na PP. Interesuje me, koliko se ljudi moze odraditi sa komponentama kao na slikama u prvom postu, otvoreno/zatvoreno?

Hvala puno :)

matrix_mo
02.07.2011, 21:11
pozdrav ekipi,
evo da se pohvalim :) i moj band posjeduje AL Seeburg sistem, doduše nešto manji, ali od iduće sezone planiramo uzeti nešto malo veće (B1502&TSM 12)!

@Siniša kg: ako me sjećanje dobro služi, da je sa vašim bassovim B 1801 idealna kutija (top) K2?? i te kutije nisu baš malih gabarita, al zato ubijaju:)

harepa50
03.07.2011, 00:27
"...osnivac Acoustic Line firme inzinjer koji je otisao iz L Acoustica..."

Hehe, bas jeste, cak je i ovaj GALEO XT line array modul dizajnom slican L-Acoustics KARA modulu. :)