PDA

Pokaži Full Verziju : Deeda - demo snimci


Deeda
16.06.2011, 00:14
Pozdrav,evo da i ja sebe predstavim malo... Trenutno sviram na GEM Wx-2,a spremam se za sedmicu , dvije uzeti PA 500 ili PA 800...
Komentari,sugestije,savjeti dobrodošli...

http://www.youtube.com/watch?v=rLuH644QfWo

P.S. Administratori,nadam se da sam dobro postavio temu...
:)

Firanga
16.06.2011, 03:28
ok deeda ... solidno :)
samo vjezbaj !!!

Simke
16.06.2011, 08:36
@Deeda
Los ti je zvuk,iz klavijature izlazi bas jeftin sound!
Svirka je ok,solo je dobar..samo vezbaj,i skupljaj pare za nesto bolje!

Aldin92
16.06.2011, 10:07
Bas ko sto kaze simke, los je zvuk klavijature. tebi samo treba bolja masina
to je to. dobro sviras.

Deeda
16.06.2011, 13:28
Hvala na komentarima,masina stize za 2,3 sedmice...
Nisam hteo ništa bolje dok se ne uvežbam... ;)
Pozz

negovan
16.06.2011, 20:21
Samo vezba i naravno bolja masina :) Savet ili kritika za levu ruku: koliko vidim hvatas samo osnovne akorde, sto nikako nije dobro...mnogo skaces od akorda do akorda sto ti sigurno ne moze koristiti. Vezbaj obrtaje intervala i videces koliko ce ti biti lakse :) Pozdrav i sve najbolje

markonato
17.06.2011, 00:08
Nije lose, dobri su ti trileri, dosta tacno sviras i samo napred dovesces ti to do perfekcije, jos kada legne bolja masina pa ima samo da bije. Pozdrav

Deeda
09.08.2011, 18:13
Pozz evo nesto novo,komentari,kritike,pohvale,sve je dobrodoslo :)
Pozdrav...

http://www.youtube.com/watch?v=QM1Xcl9RD3o

dalibor jarmina
09.08.2011, 19:56
malo je mutan snimak, ne znam čime je snimano, vjerojatno mobitelom, snimi drugi puta direktno u komp. pa stavi snimak, i još nešto...koliko vidim po ovome videu, sve pjesme si odsvirao iz a-mola, a transponirano je na cis-mol:confused:, da li si to namjerno napravio, ako da, zašto? ako se mučiš sa crnim tipkama, nisi trebao transponirat, time ništa nisi dobio, samo vježbaj i doći će s vremenom sve na svoje...pozz

sabancica
09.08.2011, 20:00
ovaj mix je odlican.Steta sto nije bolji snimak ali mi se svirka dopada.Vidim i masina nova je legla..cestitam.;)

Deeda
10.08.2011, 02:30
@dalibor jarmina
Svirao jesam u a-molu,a transponovao mi kolega jer je njemu lakse pevati (ma da ovde nije pevao,al tada smo vezbali),pa samo transponujem kako zelim,ne namerno ;)
Snimano je kamerom,samo sto sam ja zeznuo ,konvertovao u malu velicinu pa mutno ispalo,a i zvuk se konvertovao ,iduci put ce bude dosta bolje ;)

@sabancica
Nije jos legla masina,to je na masini od kolege,ja sam trenutno u Kanadi,i kad se vratim PA800 je tu ,hvala na komentarima,pozdrav svima ;)

Deeda
11.09.2011, 15:35
Evo nešto na novoj mašini,KORG PA 800 , Dynamix Pro set,komentari,kritike,sve dobrodošlo,pozz :)

http://www.youtube.com/watch?v=9ZJDBenK5i0

smuchac
11.09.2011, 15:56
Kolika je velika razlika kad je bolji stroj u igri. :)
Ovo je sad mnogostruko bolje u pogledu i tvoje svirke i onog dosta jeftinijeg zvuka s Generalmusic-a, NHF.
Sve mi se više sviđa PA 800 kao i Korg općenito iako sam zagriženi Yamaha user,možda se desi čudo... :)
Samo naprijed. ;)

negovan
11.09.2011, 17:09
Sto se tice tehnike, ok, malo gresaka u harmoniji, ali nije toliko strasno. Klavijaturu i zvuk necu da komenrarisem, stvar ukusa, jedina zamerka, kada ide strofa i refren, nemoj da sviras, uzmi neki patos, string, brass i cepaj, precice ti u naviku i imaces problema sa pevacima. Pozzz

Deeda
11.09.2011, 22:01
Hvala na komentarima :)
Negovan,inace kada sam sa pevacom onda uzmem strings ili brass,a ovo sam čisto zato što sam svirao sam ;)

MrNobody
11.09.2011, 22:57
svaka cast vezbanje se isplati samo napred rezultati se vide...sve najbolje pozzz

Deeda
13.09.2011, 14:46
@Smuchac , ako budeš uzimao uzmi KORG veruj mi nećeš se iznevjeriti,za mene su to mašine perfekt,još kad ih središ pff :)

@MrNobody hvala na komentaru sve najbolje ;)
Dodato:
Evo jos nesto od mene:

http://www.youtube.com/watch?v=v-D2qeIdm4g

Komentari,kritike,pohvale,sugestije,sve je dobrodoslo,pozdrav svima ... :)
Dodato:
Evo jos nekih snimaka

http://www.youtube.com/watch?v=iiOk7qPA89A

http://www.youtube.com/watch?v=V3SZ_ifu-bw

Pozdrav svima :))

nesaband
16.09.2011, 09:53
@Deeda

imas odlicnu klavijaturu.
potrudi se malo da sredis aranzerski deo klavijature.
Nije dovoljno samo ubaciti neciji set i nista ne popraviti u istom.
potrudi se da ti se svi instrumenti u aranzeru cuju kako treba.

sto se tice demo snimaka:sviras malo nervozno,tempo ti je malo brzi nego sto bi trebalo da bude.

forspil je ok ali kada sviras deo koji se peva stavi neku neutralnu boju,neki strings ili nesu slicnu boju.

mlad si,imas perspektivu,mekana ti je ruka(sto je dobro)i nastavi da vezbas.

Povedi malo racuna i o harmoniji da bi bila tacnija.

ovo kako sad sviras moze da prodje ali se potrudi da budes jos bolji.

Hvala na tvom komplimentu koji si mi uputio na PP

pozdrav

mirandess
16.09.2011, 15:26
Evo poslusao sam i ja kolegu, sve u svemu nije lose! Potpuno se slazem sa kolegom Nesom, mekan zglob cuda cini, fini trileri skroz! Samo vjezbaj, i slazem se sa ostalim kolegama, kada ide pjesma malo ubaci strings-a ili koji brassic,ili mozda pokoji bell(nalazi ti se na performansi synth1) a na refrenu opleti onako kako se i pjeva :) i ožeži, sve u svemu, dobra mašinka je u tvojim rukicama, i nabaci malo aranžmana iz download centra, malo ih preuredi i super :) sve u svemu ocjena od 0-10 je 9.5 :)

P.s. volio bih da cujem kako pjevas, ili pjevate, ako vec imas pjevaca ili pjevacicu, posto sam ja vise fanatik za glas nego za sviranje, a opet volim i jedno i drugo :) Eto ga prijatelju, svako dobro i samo naprijed :)

Deeda
16.09.2011, 15:34
@Deeda

imas odlicnu klavijaturu.
potrudi se malo da sredis aranzerski deo klavijature.
Nije dovoljno samo ubaciti neciji set i nista ne popraviti u istom.
potrudi se da ti se svi instrumenti u aranzeru cuju kako treba.

sto se tice demo snimaka:sviras malo nervozno,tempo ti je malo brzi nego sto bi trebalo da bude.

forspil je ok ali kada sviras deo koji se peva stavi neku neutralnu boju,neki strings ili nesu slicnu boju.

mlad si,imas perspektivu,mekana ti je ruka(sto je dobro)i nastavi da vezbas.

Povedi malo racuna i o harmoniji da bi bila tacnija.

ovo kako sad sviras moze da prodje ali se potrudi da budes jos bolji.

Hvala na tvom komplimentu koji si mi uputio na PP

pozdrav

Hvala na komentaru,fazon je u tome što baš ne znam nešto mnogo o klavijaturi pa tek sve učim,dobio sam ju sredjenu,malo po malo ju kontam,polako naučiću oko nje,tak da ne znam baš šta trebam tačno sređivati oko klavijature,zato sam ti i poslao,možda znate neki savjet ili nešto slično ;)

A što se tiče tog dok sviram dio pesme koji se peva,kada sam sa pevačom onda ubacujem strings,ili brass zavisi kakva je pesma... :) A na solo ovde sviram čisto radi vežbe ;)

Iskreno,kad sviram nisam nervozan,nego se možda previše opustim,pa negde se osjeti po neki falš,neke pesme volim da sviram original neke po svom ukusu,inače sam samouk :)

Hvala,pozdrav ;))
Dodato:
Evo poslusao sam i ja kolegu, sve u svemu nije lose! Potpuno se slazem sa kolegom Nesom, mekan zglob cuda cini, fini trileri skroz! Samo vjezbaj, i slazem se sa ostalim kolegama, kada ide pjesma malo ubaci strings-a ili koji brassic,ili mozda pokoji bell(nalazi ti se na performansi synth1) a na refrenu opleti onako kako se i pjeva :) i ožeži, sve u svemu, dobra mašinka je u tvojim rukicama, i nabaci malo aranžmana iz download centra, malo ih preuredi i super :) sve u svemu ocjena od 0-10 je 9.5 :)

P.s. volio bih da cujem kako pjevas, ili pjevate, ako vec imas pjevaca ili pjevacicu, posto sam ja vise fanatik za glas nego za sviranje, a opet volim i jedno i drugo :) Eto ga prijatelju, svako dobro i samo naprijed :)

Hvala na komentaru ;)

Ja iskreno imam dobar sluh,i dobar glas,nekad mi kažu 'unovči' ga, a nekako me trema hvata kada pevam,ali sam rekao sam sebi da cu morati propevati ,samo mi treba malo da se oslobodim,ne znam ni sam zašto imam tu neku nervozu oko pevanja,ali proce me ubrzo :D

Hvala,pozdrav,svako dobro ;)

nesaband
16.09.2011, 16:07
najvaznije je dao proucis klavijaturu sta sve moze a to ces najlakse da uradis ako imas uputsvo za pa800 i procitas ga deo po deo.

precesljej prvo to da znas na cemu sviras i samo vezbaj i bice sve OK.

kad sam rekao"nervozna svirka" nisam mislio da si ti nervozan nego da treba malo da usporis da bi ti tempo i metrika bili bolji.

Deeda
18.09.2011, 13:42
Pozdrav,evo još nešto od mene :

Miroslav Ilic - Lazu da vreme leci sve

http://www.youtube.com/watch?v=Hfn76dxUMrY

Halid Beslic - Prokleta je zena ta

http://www.youtube.com/watch?v=N2K-WJoKL5s

Kritike , pohvale,sugestije,komentari sve dobrodoslo... :)
Pozdrav, Dejan.

nikola1980
04.10.2011, 20:14
Izvini,matori nisam video odmah!!!! super je,samo pichi,provalices je brzo nije to neka velika nauka!!!!

Deeda
30.10.2011, 00:15
Pozz evo neki moji snimci,nisu svi ritmovi dynamix-a prepoznacete koji su(rumba i 7/8) no u ostalim sam koristio i boje,svašta smixano,po mom ukusu :D
Komentari , kritike , pohvale,sve je dobrodošlo... :D


http://www.youtube.com/watch?v=4R_QOmrAPWU

Neke sam pesme ponavljao u ovom snimku sto sam snimao kablom u računar,to sam cisto radi kvaliteta zvuka,tako cu svaku pesmu + jos mnogo novih... komentari kritike,pohvale,sve je dobrodoslo :D Pozdrav!

zeljko
30.10.2011, 00:22
Svidja mi se kako ti zvuce snimci i klavijatura sto se ritmova i boja tice jos samo kad bih malo pripazio na takt u svirci i da ne zuris sa tim prelazima...koliko ja sad momentalno cujem...jedan pjevac bih se ispatio dok bih uhvatio ritam...To je moje misljenje i bez ljutnje...nastavi dalje sa vjezbom imas potensijala to se cuje...pozzz

Deeda
30.10.2011, 00:26
Jeste to i ja priznajem negde nesvesno ubrzam,ja planiram da sam pevam ,ali probao sam sa jednim pevacem svojim kolegom iz razreda,nije tako lose,samo vezba,ali Boze moj zavisi kako kome odgovara,ja iskreno ne volim sporo da sviram,mada neke pesme se moraju sporo svirati :)
Inace isto dok se peva strofa i refren ne sviram sa bojom,obicno uzmem brass ili string zavisi sta je u pitanju :D poz

zeljko
30.10.2011, 11:50
Aha pa dobro ako ti tako pjevas i tebi pase onda je ok...mislio sam na ovaj zadnji mix pjesama.Upravu si kad ide pjesma trebalo bih da se sviraju neki tisi instrumenti,jer ovako zbunjuje pjevaca pogotovu ako nisu svi trileri na svom mjestu kad harmonika svira preglasno u strofama....Jos nesto koliko se da primjetiti kao i da malo imas problema sa akordima kad tacno treba da se mjenjaju ali u sustini svidja mi se kako izvodis poneke trilere u ovim predhodnim dva snimka....Pozzz

Ace
30.10.2011, 13:11
Forspil koji si oznacio kao "Ajde jano" je ustvari forspil pesme "Milke duso"
Inace fino je, kada pade noc je verojatno i najdobra medju ostalim, kod narodnjake trebas izostriti triler.
Pozdrav

nesaband
30.10.2011, 15:43
Meni se dopada kako ti sviras,mlad si,treba jos da ucis ali sve u svemu je dobro.
Samo tako nastavi

Deeda
31.10.2011, 01:23
Forspil koji si oznacio kao "Ajde jano" je ustvari forspil pesme "Milke duso"
Inace fino je, kada pade noc je verojatno i najdobra medju ostalim, kod narodnjake trebas izostriti triler.
Pozdrav

Ma joj sta ja znam,neki pevaju ajde Jano...
Kako mislite izoštriti triler,da se bolje,lepše čuje ili šta već ;)

Ace
31.10.2011, 10:59
Da me ne razumes pogresno, meni se svidja kako ti sviras, na odlican si put ... samo ovaj 7/8 mix mi malo tehnicki odstupa, trileri ne sviras komplikovano a ipak malo prepletes prste pa se i poneki ton nadje da zakasni ili podrani. Samo to je moja zamerka.
Pozdrav

Deeda
31.10.2011, 23:42
Da me ne razumes pogresno, meni se svidja kako ti sviras, na odlican si put ... samo ovaj 7/8 mix mi malo tehnicki odstupa, trileri ne sviras komplikovano a ipak malo prepletes prste pa se i poneki ton nadje da zakasni ili podrani. Samo to je moja zamerka.
Pozdrav

E to priznajem i ja sam,nekako brzopleto uradim,ni sam ne znam,ali vežbom se sve sredi.. :D pozz

gnovako8
08.11.2011, 00:39
Odlicno , druze ako trebas kakvu pomoc javi se oko pa800

negovan
08.11.2011, 15:06
Sve u svemu nije lose! Malo mi je cudno to kako u nekim deonicama odsviras dobro, sa puno ukrasa koji su manje vise tacni, a onda odsviras neku deonicu veoma tanko! Pokusaj da to malo izbalansiras... a sto se tice trilera u 7/8 oni ne trebaju biti ostri, vec razlozeni i mekani... Puno srece u daljem radu :)

tranzit
09.11.2011, 04:39
Dedicu 'ajd to da nam snimis na PC direktno iz klavijature. Danas svako ima nekakav PC, a poneki cak i u kupatilu i spaizu. Svi ti kao nesto daju komentare a nista se tu brate na tim snimcima ne cuje. Snimas svirku mikrofonom sa kamere. Gore i zalosnije nema. Sta on moze da snimi. Vise ti cujem komsiju kako se dere jer mu je glasna tvoja svirka, nego tvoj instrument. I smanji taj reverb i delay, sve pliva u njima. Cuje ti se delay sa solo instrumenta i u slijedecoj pjesmi koliko je jak i dug. Imas ti dosta tehnike, ne treba ti nista da kamufliras tim delayom. Inace, sviras ti to vrlo pristojno momak. Uz malo vise vjezbe svasta nesta moze biti od tebe. Ne mogu nista konkretnije da ti napisem jer su snimci katastrofalni. Snimi to kako treba (obavezno u stereofoniji) pa da onda cujemo sve sto ovako ne cujemo, a mislim da ima kod tebe dosta da se cuje.

Deeda
10.11.2011, 01:13
Dedicu 'ajd to da nam snimis na PC direktno iz klavijature. Danas svako ima nekakav PC, a poneki cak i u kupatilu i spaizu. Svi ti kao nesto daju komentare a nista se tu brate na tim snimcima ne cuje. Snimas svirku mikrofonom sa kamere. Gore i zalosnije nema. Sta on moze da snimi. Vise ti cujem komsiju kako se dere jer mu je glasna tvoja svirka, nego tvoj instrument. I smanji taj reverb i delay, sve pliva u njima. Cuje ti se delay sa solo instrumenta i u slijedecoj pjesmi koliko je jak i dug. Imas ti dosta tehnike, ne treba ti nista da kamufliras tim delayom. Inace, sviras ti to vrlo pristojno momak. Uz malo vise vjezbe svasta nesta moze biti od tebe. Ne mogu nista konkretnije da ti napisem jer su snimci katastrofalni. Snimi to kako treba (obavezno u stereofoniji) pa da onda cujemo sve sto ovako ne cujemo, a mislim da ima kod tebe dosta da se cuje.

Jedino mi je taj zadnji klip snimljen u računar,ove ostale nisam,jer nisam imao kabl,sada će ostali snimci biti mnogo kvalitetniji... hvala na komentaru, pozz :))

@Negovan , hvala druže,bude se sve sredilo vežbom :D pozz

Deeda
23.11.2011, 18:21
Evo nesto novo,pozdrav :D
Kritike,pohvale,komentari,sugestije sve je dobrodoslo :)

http://www.youtube.com/watch?v=adJxTKGiMCg

zeljko
23.11.2011, 22:55
Super boje mi se svidjaju koje imas na klavijaturi i ritmovi su dobri...Svirka kao i uvijek nije lose ali uvjek moze i bolje..tako da samo nastavi dalje i bice uvjek sve bolje i bolje...Ko vjezba taj i uspije...Pozzz

Deeda
23.11.2011, 23:28
Super boje mi se svidjaju koje imas na klavijaturi i ritmovi su dobri...Svirka kao i uvijek nije lose ali uvjek moze i bolje..tako da samo nastavi dalje i bice uvjek sve bolje i bolje...Ko vjezba taj i uspije...Pozzz

Hvala brate,ma uvek moze bolje,iskreno i to sto sam snimio,nekako u knap sa vremenom,stvarno puno obaveza,nekad se desi da ne sviram po 2,3 dana,treninzi,skola,praksa,devojka,sviranje,nema cega nema :D :cool:

zeljko
23.11.2011, 23:39
Ma nemoj sad da se vadis:lol:Dje moze djevojka da smeta dok vjezbas=))Salim se malo...Druze razumijem te skola je na prvom mjestu pa onda sve ostalo..bice vremena za sve dok je zivota i zdravlja..Pozz

jurica
24.11.2011, 14:35
Svirka je solidna, ima potencijala u svemu tome, ima i gorih ovdje iskreno, jedino bi definitivno savjetovao drugu klavijaturu ili bolje saundove klavijature!

Deeda
13.12.2011, 20:45
Evo jos nesto od mene :D

http://www.youtube.com/watch?v=ul-6iMvkqcc

Komentari,kritike,pohvale,savjeti,sve je dobrodoslo :D

smuchac
13.12.2011, 21:04
Fino Dejane,fino. Meni se sviđa. ;)

Dell
13.12.2011, 21:10
Odlicno je, samo mozda ti je harmonika malo jaca od ritma, sto ne pjevas? :)

gnovako8
13.12.2011, 21:19
tako je sve ok ali malo stisaj harmoniku nadjaca ritam pozzzz

Deeda
13.12.2011, 22:31
Fino Dejane,fino. Meni se sviđa. ;)

Hvala bratee :) Pozdravv! :)


Odlicno je, samo mozda ti je harmonika malo jaca od ritma, sto ne pjevas? :)

Jeste malo,a to je i do kamere ,fotoaparatom snimano,ne znam nekako me stid ne znam kako da se opustim da pocnem pevati,a imam sluha i lep glas... valjda budem jednog dana u bliskoj buducnosti :) Pozdrav sve najbolje :D

tako je sve ok ali malo stisaj harmoniku nadjaca ritam pozzzz

Hvala brate,bice bolje,uvek moze :D Pozz
Dodato:
Evo nesto novo od mene,nadam se da cu uskoro propevati :)
Komentari,kritike,sve je dobrodoslo :) Pozdrav :D

http://www.youtube.com/watch?v=KsIw3cBttiA

Deeda
23.12.2011, 01:38
Evo nesto novo od mene,nadam se da cu uskoro propevati :)
Komentari,kritike,sve je dobrodoslo :) Pozdrav :D

http://www.youtube.com/watch?v=KsIw3cBttiA

Evo jos nesto novo:

http://www.youtube.com/watch?v=0hu55nTj0bk

zeljko
23.12.2011, 03:01
Sve bolji i bolji bravo...Pozz

smuchac
23.12.2011, 14:31
Super je a najviše mi se ritam sviđa. Da je meni jedan takav... :">

Deeda
23.12.2011, 20:09
Super je a najviše mi se ritam sviđa. Da je meni jedan takav... :">

Koji te ritam zanima,da ti posaljem ako hoces ;)

smuchac
23.12.2011, 21:28
Ma ovaj s posljednje snimke,al đaba mi kad nemam Korga. Imam PSR 3 iljade. :D

Deeda
28.12.2011, 01:21
pozz svima,evo nesto novo od mene i moje koleginice,ovo je tek pocetak,namenski je ritam,komentari,kritike,pohvale,sve je dobrodoslo :D

http://www.youtube.com/watch?v=G0zmHfa-wTM

smuchac
28.12.2011, 14:15
Nisam ni znao da je ovo Cecina pjesma. :)
Fino odsvirano uz malo ponekad preglasne činele. ;)
Mogo si bar neke stihove da je popratiš u refrenu jer cura fino pjeva. To je valjda zato jer se moja cura tako zove. :P
P.S Na momente mi pjesma baca na "La isla bonita" od Madonne. :D

Dell
28.12.2011, 17:20
Sto se tebe tice sve je u dure, ali mala ima jos da vjezba dok ne dodje do stadija solidno pjevanje, ali potencijal je tu.

Deeda
07.01.2012, 20:13
Evo nesto novo od mene povodom praznika :D

http://www.youtube.com/watch?v=rXY_PfGLsn0
Dodato:
Evo nesto novo od mene povodom praznika :D

http://www.youtube.com/watch?v=rXY_PfGLsn0

Evo jos nesto od mene i drugarice,stara dobra pesma,uzivajte... :)
Komentari,kritike,pohvale,sve je dobrodoslo :D

http://www.youtube.com/watch?v=QXHxRAZrfFw
Dodato:
Zelio bih da znam,da li se vidi napredak? Itd :)

Pozzz svima :)

agrimo
22.01.2012, 01:22
Ma odlicno , legendo ... svidja mi se .

Deeda
22.01.2012, 01:28
Ma odlicno , legendo ... svidja mi se .
Hvala kolega :D

Evo jos nesto novo :)
Komentari,kitike,pohvale,sve je dobrodoslo...

http://www.youtube.com/watch?v=P2PkNUe8UnI

P.S. na ovom klipu ima par mjesta gdje se cuje malo krckanje,previse sam pojacao na kompu line in... xD

Jaki
22.01.2012, 14:52
Malo je nebicna boja u odnosu na original ali meni zvuci odlicno
Pozdrav

yamahapassion
23.01.2012, 02:59
ne znam druze da li negde vec sviras, ali mozes poceti slobodno ;)

zeljko
23.01.2012, 19:21
Samo udri bravo;)

Da dodam...Druze jesam se ismijao kad sam vidio u tvom profilu ispod slike gdje pise "interesi" ono sviranje,trcanje,sklekovi,trbusnjaci:lol:Legenda si majke mi...svaka cast...pozz

mladenkom
23.01.2012, 19:54
lepo napredujes drugar,samo ona harmonika ti se ne uklapa u zaninu pesmu,upotrebi neku lepu gitaru i bice super

Deeda
23.01.2012, 20:27
Samo udri bravo;)

Da dodam...Druze jesam se ismijao kad sam vidio u tvom profilu ispod slike gdje pise "interesi" ono sviranje,trcanje,sklekovi,trbusnjaci:lol:Legenda si majke mi...svaka cast...pozz

hahahahah sta reci XD?
Vezbe svaki dan sem vikenda, a trcanje svaki drugi dan,sviranje svaki dan ehehheh :D Mora se raditi na sebi :D Pozz

agrimo
23.01.2012, 21:01
Tako je to moji momci trener Ljubo ih sabi ;))) hahaahah ljubo peco tase, simo -brko ... hahahahaaahaahahaah .

Deeda
14.02.2012, 02:25
Tako je to moji momci trener Ljubo ih sabi ;))) hahaahah ljubo peco tase, simo -brko ... hahahahaaahaahahaah .

ubi nas covek :D Jos sada hladnooo xD

gagan
14.02.2012, 03:35
Dejane odlicno , mozes slobodno na svirke da ides , samo nadji nekog pevca i to je to

Deeda
13.03.2012, 21:45
Heellooo niggass,evo mene opet sa nove 2 pesme, nije me dugo bilo xD
Komentarisite,lajkujte(na youtube :P ),savetujte,kritikujte, sve je dobrodoslo :)

Aca Lukas - Suncokreti

http://www.youtube.com/watch?v=bQvQOiAuCxo

Aca Lukas - Dijabolik

http://www.youtube.com/watch?v=C-yflg_fl1U

Pozdrav :)

Vex
15.03.2012, 16:58
Svirka kao svirka je OK,ali imam zamerke na aranzerski deo:

Bass noga je prejaka,gusi bass gitaru,cak je i celokupan bubanj jaci u odnosu na ostalo...tacnije,poradi malo na acc trakama...u dijaboliku ih nema uopste...Poradi na celokupnom mixu ritma,da to ima skladan odnos,i da zvuci punije,nije svirka samo bubanj i bass. Dijabolik,gitara sa pocetka,previse reverba.

Deeda
14.04.2012, 11:44
Pozdrav narode evo jos nesto novo od mene , na novom setu , jedan mali rumba mix od mene.
Komentari,kritike,pohvale,savjeti, sve je dobrodoslo :)
Uzivajte , pozz B-)

http://www.youtube.com/watch?v=RGhYVQon74U

zeljko
14.04.2012, 15:28
Lijepo zvuci svidja mi se,a posebno bubanj kako mlati:)super...pozz

spasoje88
14.04.2012, 15:32
Kazen novi set?! :p Ja ovde i dalje cujem dinamix... ;) Lepa rumbica!
Lep odabir pesama i dobro odsvirano sto se desne ruke tice... Al leva ti malo koci, moglo bi se poraditi jos na harmoniji, pogotovo u Ti meni lazes sve! Sve u svemu, vidi se ogroman trud i tvoj napredak! pozdrav

Deeda
14.04.2012, 18:01
@zeljko
Hvala brate :D

@spasoje88
ma da neki novi set ubacio , po mom ukusu bas mi se svidja, pa ga sredjujem, radim i na levoj ruci sada malo vise :)

Deeda
06.06.2012, 23:58
pozz raja evo nesto sam probao da otpevam na suvo, iz prve snimao sa vokoderom preko klavijature,kako vam se cini za prvi put pokusavam da pevam pesmu ,znam da ima par falseva,ali volio bih da cujem komentare malo iskusnijih muzicara i pevaca...
Evo klip,pevao sam uz pesmu,nadam se da se cuje ok :)

http://www.youtube.com/watch?v=1H3bhZ3At2o

Greetings world =))

smuchac
07.06.2012, 14:24
Trebat ce jos oko pjevanja,ali nece biti problema koliko cujem. ;)
Svejedno,odsviraj nesto i otpjevaj sam jer je uz pjesmu previse informacija i zaostataka tebe za pjesmom i obrnuto pa se ne "kuže" detalji. :)

Deeda
08.06.2012, 22:00
Trebat ce jos oko pjevanja,ali nece biti problema koliko cujem. ;)
Svejedno,odsviraj nesto i otpjevaj sam jer je uz pjesmu previse informacija i zaostataka tebe za pjesmom i obrnuto pa se ne "kuže" detalji. :)

Evo nasao sam neki unplug. ritam gitara laganica, pa pogledaj sada :)

http://www.youtube.com/watch?v=EJ-OhPLKVjs

Komentari,kritike,sve je dobrodoslo,volio bih cuti par savjeta i komentara na pevanje od strane onih koji vec duze pevaju :)

smuchac
12.06.2012, 21:55
Neke tonove kratko držiš i čuje se da nisi opušten do kraja. To popraviš i već si dosta napravio. ;)

almir87
13.06.2012, 00:17
Extra mix samo tako :)

Deeda
13.06.2012, 00:27
Neke tonove kratko držiš i čuje se da nisi opušten do kraja. To popraviš i već si dosta napravio. ;)

U pravu si , nisam opusten skroz, to priznajem,trenutno sam tremaros veliki sto se toga tice,pa bih hteo da se resim toga,nekad me uzasno nervira xD...

Dell
13.06.2012, 01:32
Mislim da smo tu negdje sto se godista tice ja sam 92 i da ti kazem nesto. Odlicnu boju glasa imas i tehniku pjevanja, no mani se namjenskih ritama sto god mosh vise, jedino kad izadje neka Acina pjesma koju je radio autor na koksu ili je ukrao od nekog autora koji je takodjer na koksu bio, pa dobijes hibrid nekog ritma tipa u pjesmi bypass, nisam dobar bio itd. Ostalo sve pici na fabrici ili univerzalnim ritmovima, ako odstupa malo ko ga jebe, drukciji si od ostalih. Sto se ove pjesme tice, taman bi ti leglo pola tona nize, iako ne distonira previse ni ovako, sasvim je ok. Sto se treme tice da ti i to kazem. Sto manje mislis o greskama, to ces manje i grijesit provjereno. Samo naprijed ;)

sale_band
13.06.2012, 09:54
Bravo Dell! Ja mislio da sam ja jedini sto nevoli namjenske ritmove :)

Deeda
13.06.2012, 13:11
Mislim da smo tu negdje sto se godista tice ja sam 92 i da ti kazem nesto. Odlicnu boju glasa imas i tehniku pjevanja, no mani se namjenskih ritama sto god mosh vise, jedino kad izadje neka Acina pjesma koju je radio autor na koksu ili je ukrao od nekog autora koji je takodjer na koksu bio, pa dobijes hibrid nekog ritma tipa u pjesmi bypass, nisam dobar bio itd. Ostalo sve pici na fabrici ili univerzalnim ritmovima, ako odstupa malo ko ga jebe, drukciji si od ostalih. Sto se ove pjesme tice, taman bi ti leglo pola tona nize, iako ne distonira previse ni ovako, sasvim je ok. Sto se treme tice da ti i to kazem. Sto manje mislis o greskama, to ces manje i grijesit provjereno. Samo naprijed ;)

Iskreno prije sam koristio namjenske u par pesama,al isada ne,sada samo picim solo,malo vjezbam glas,pokusavam da budem sto bolji,trudim se :)
Hvala na komentaru,dobro mi je dosao ;)

Inace 94' godiste sam :)

VUNIMRAV
17.06.2012, 15:04
Deda,ja bih ti savetovao kao stariji kolega:Kad vec imas smisla i imas volje,onda treba da izaberes pravi put za vezbanje.To je nesto najteze.To ti je kao i sam zivot,ako odes stranputicom,zalutas i tesko se vracas na zeljeni put.Namerno kazem zeljeni a ne pravi,jer ne znamo nikad koji je pravi, dok ne prodje neko vreme.
Zato nemoj gubiti vreme,nadji nekog sa dugogodisnjim iskustvom pevaca ili jos bolje nastavnika ili prof solfedja ili pevanje,ili na kraju moze i nekog "duvaca"da ti da odredjene vezbe sa kojim ces za relativno kratko vreme daleko vise i kvalitetnije napredovati od samostalnog rada i "kopiranj' drugih.
Nadam se da me shvatas sta hocu da ti kazem?
Iskreno,zelim ti uspeh!

Deeda
28.06.2012, 01:13
Evo ljudi proslavih 18-i rodjendan i dan posle smo ostali nas par drugara malo jos da zasviramo,iako 'poderanih' grla al morali smo :)

Jedan mix od mene i mog druga,a ovaj treci,malo lud :D
Komentari,kritike,pohvale,savjeti, sve je dobrodoslo :)

http://www.youtube.com/watch?v=ifoYzwdXGU0

Spisak pjesmi po redu:
Marinko Rokvic - Jedina moja
Zorica Brunclik - Kosava / Ne mogu da te ne volim
Jovan Perisic - Oziljci / Ti si me ranila
Aca Lukas - Ne slusaj majko
Dzej - Radjaj sinove
Baja Mali Knindza - Magija
Aca Lukas - Kuda idu ljudi kao ja
Sako Polumenta - Pod sjajem ruzicastih zvezda
Rade Saric - Na kapiji zena
Baja Mali Knindza - ZOVE DINARA

agrimo
06.07.2012, 14:01
Na Slatinski' nacin odradjeno :D

Deeda
06.07.2012, 14:04
Ahahahahah , nema sta :D

Evo novi klip od mene:

http://www.youtube.com/watch?v=TSAqdJppmLA

Merdzanovic_
20.07.2012, 13:10
Lepo nema sta :)

Deeda
20.07.2012, 13:17
Evo neki novi snimci :
sa pevacicom...
http://www.youtube.com/watch?v=xZ-hsCkh1QI

Sa pevacem...

http://www.youtube.com/watch?v=B9zBtRvWM3w

http://www.youtube.com/watch?v=rRqlIeVizw8

http://www.youtube.com/watch?v=VVlHMfGo5jQ

http://www.youtube.com/watch?v=STvco76Rbec

http://www.youtube.com/watch?v=6gKQmH0oNzk

KOMENTARISITE,SAVJETUJTE :) Hvala svima unapred, pozz :)

gitar
20.07.2012, 14:54
Željo bi mogao da zapeva malo bolje ;)

Deeda
24.07.2012, 12:48
Evo neki mix od mene... samo sto sam ustao,nisam ni doruckovao :D

http://www.youtube.com/watch?v=t736SQoiBx8

milos1
24.07.2012, 15:54
Pozdrav kolega!
Desna ruka ti i nije jako losa, ali povedi racuna o harmoniji - nista ne valja. Jako ti je prosta, a sto vise i netacna. Nadji neki bolji set za pa800! c To ti je moja sugestija, samo vezbaj i bice od tebe muzicar.
Reci mi kako stojis sa pravim dvojkama, msm. sumadija i tako nesto?
I OBAVEZNO DRUGI SET!

boomerang1
24.07.2012, 16:55
nije sve u ritmu,bitno je biti dobar,pravi muzicar,najlakse je promeniti klavijaturu i kupiti ritam i odsvirati dva ili tri akorda i onda zvucati skupo

smuchac
24.07.2012, 17:22
Meni se sviđa mix i u njemu ne vidim neke ekstremne netočnosti,a da ih i ima toliko,netko stariji i iskusniji bi to valjda već uočio. Zato od kolege milos1 ne potpisujem opasku do kraja. Cak ni do pola.
Pozz!

Deeda
24.07.2012, 18:44
@milos1

Hvala na komentaru i savjetima,iskreno,ne znam sta ti toliko smeta na desnoj i levoj ruci ali dobro,nema veze,ovaj set sto imam je odlican,i na razglasu se fenomenalno cuje,sad ovo je snimano fotoaparatom,pa je samim tim kvalitet losiji...

Sa dvojkama sam poprilicno dobar...pozz

@boomerang1

Tako je,nije sve u ritmu,mnogo je do tehnike,zapravo tehnika je glavna,ali ipak ako se svira negde , trebala bi se imati i fino sredjena klavijatura... :)

@smuchac

Hvala na komentaru brate, pozz :)

boomerang1
24.07.2012, 19:47
naravno,samo velika upornost i dolazis do cilja...

Deeda
09.08.2012, 00:08
Pozz drugari evo nisam dugo snimao kablovima,pa evo neki mali mix od mene :)
Komentari,kritike,pohvale,savjeti sve je dobrodoslo :)

http://www.youtube.com/watch?v=uqhs4erlTAY

smuchac
12.08.2012, 14:11
Fino odsvirano i snimljeno. Pravi demo snimak. Svaka čast kolega! ;)

romario
12.08.2012, 14:17
samo pohvale ovaj put ...

zeljko
12.08.2012, 18:55
Istina ovo ti je super sve ispalo i sviranje i snimak...Bravo to je pravi demo snimak kao sto smuchac rece...Pozz

marko87
13.08.2012, 10:23
Svaka cast majstore.



Sent from my LT18i using Tapatalk

Vex
13.08.2012, 13:22
Generalno je OK, ali molim te, ne sviraj vise forspil za Lošu sa bojom kao na snimku, ne peva Lošu Šemsa, nego Dzenan! Uzmi neki lead ako nećes neku frulu-flautu strings... Izvini, morao sam da skrenem paznju, mnogo mi je zapalo za uvo, pozzz i samo vezbaj, bas se cuje napredak za kratko vreme!

Sent from S3

mojjmbg
16.08.2012, 19:50
kakav je to bubanj na pocetku na lapsus.. ko da svira pa50?

Jaki
25.08.2012, 14:25
Svidja mi se samo u dijelu na koji ti je Vex skrenuo pažnju stoji da treba promijeniti boju.
Pozzz

Minicevac
25.08.2012, 14:36
Promeni boju ili bez trilera;)

Deeda
27.08.2012, 22:38
Hvala momci svima,evo od mene nesto novo,ucim ovo kolo pa samo mala proba kako vam se cini?
Ovo sam nesto nabrzaka,pa eto nabacite neki komentar :D

http://www.youtube.com/watch?v=4kH-7PUB6WM

Pozz svima

Dell
28.08.2012, 00:46
To je samo prvi dio kola, osnovna melodija je ok, ali moras da skines i par vlaskih trilera tu i malo bolje poslusas, najbolje je bez terce.

gitar
28.08.2012, 01:03
Ili ja loše čujem, ili je tu neka disharmonija :confused:

Dell
28.08.2012, 12:34
Ja mislim da je zbog te terce, pogotovo kad ide dio sa Cm6, a terca od g-dura.

Ace
28.08.2012, 16:09
Dell je upravu za tercu, suvisna je a sto se tice harmonije i meni je zvucalo cudno al posto slusam na telefon nemogu najbolje presuditi. Inace moras preslusati malo bolje melodiju i da ispravis greske. Imas u Z,ija 2 set, namenski ritam za ovo kolo, mozes ga usporiti i uvezbati bolje. Ako nemas taj ritam pisi mi da ti dadem ;)
Postovano sa mobilnog uređaja

Deeda
29.08.2012, 13:46
Hvala na savjetima,radim na tome,ovo sam samo vjezbao,iz 3,4 puta sam po sluhu vjezbao u ovoj brzini pa da vidim kako ce izgledati..
Imam namjenski za to kolo,hvala :)

Evo jos nesto od mene i kolege,snimano je fotoaparatom pa se ne cuje masina najbolje ...

http://www.youtube.com/watch?v=dSRQyKgr8MM

Merdzanovic_
03.09.2012, 22:18
Ovi zadnji snimci mi se svidjaju...samo naprijed

Deeda
03.09.2012, 22:33
http://www.youtube.com/watch?v=KCZDJShFdHA

Evo nesto novo :)
Komentari,savjeti,kritike,pohvale,sve je dobrodoslo :)

bokivelik
03.09.2012, 23:22
druze u odnosu na prethodne snimke poslednji ti je najbolji. Vidi se kako napredujes nema sta.:D;) Obrati samo malo vise paznje na harmoniju na zadnjem snimku.;)

Deeda
04.09.2012, 00:03
druze u odnosu na prethodne snimke poslednji ti je najbolji. Vidi se kako napredujes nema sta.:D;) Obrati samo malo vise paznje na harmoniju na zadnjem snimku.;)

Znam brate,na par mesta sam pogresio,valjda kako sam nabrzaka sve to bilo bio sam u nekoj zurbi,trebao ici negde,pa da nabrzinu snimim,inace muzicka zelja od jedne devojke,pa eto da joj ispunim :D
Pozz

Merdzanovic_
12.09.2012, 23:30
Pokloni poljubac, jako lepo pozz :D

Deeda
12.09.2012, 23:35
http://www.youtube.com/watch?v=Hh55TLpLstU

Evo nesto nabrzaka od mene :)
Pozz

negovan90
13.09.2012, 17:53
@Deeda kao sto sam ti i na youtube napisao, samo harmoniju da popravis, lepo to zvuci, ali harmoniju moras da sviras tacno da bi to lepse zvucalo...:) pozdrav

Deeda
14.10.2012, 22:48
Pozdrav ljudi,dugo nisam izbacivao neki klip ,nema se bas vremena :D
Evo nesto novo,kratko :)
Komentari,kritike,pohvale,savjeti,sve je dobrodoslo ...

http://www.youtube.com/watch?v=pF9CviRcrH8

atanas zafirov
15.10.2012, 00:16
kreativan snimak , ok

Deeda
21.10.2012, 18:32
Pozz raja evo nesto novo :D

http://www.youtube.com/watch?v=zn7mTUGCJSo

zcrnicy
24.10.2012, 14:21
Odličan post, lijepo je vidjeti da netko krenuvši sa slabijom klavijaturom, kasnije s vježbom na profesionalnoj zvuči odlično!
Stvarno svaka čast, daješ nadu nama ostalima da ćemo jednom tako napredovati u svirci...

Pozdrav....

Deeda
24.11.2012, 17:22
http://www.youtube.com/watch?v=bJVZlVEK3uA

@zcrnicy Hvala na lepom komentaru...samo napred :)

Evo raja nesto novo ,poslusajte,komentarisite,savjet sve je dobrodoslo :)
Pozz

smuchac
25.11.2012, 15:04
Jako mi se sviđa. Svaka čast. ;)

Vex
25.11.2012, 17:34
Dobro je, napredujes!


Sent from S3

Deeda
25.11.2012, 17:54
Hvala momci na lepim komentarima,svako dobro :)

Evo jos jedan ,bilo mi dosadno...Sota je iz ciste sprdnje,nisam znao sta da sviram,pa po tome udarao :D

http://www.youtube.com/watch?v=zC_QQEtmDGA

Pozdrav :)

Dell
25.11.2012, 19:45
dynamix bubnjevi? Inace fino odsvirano, samo pazi da ne mijenjas boje u sred sola, kad bude pauza onda mijenjaj

Deeda
01.12.2012, 00:02
@Dell da ,nabavio sam sebi sa svim ritmovima,ovaj novi dynamix set,svidja mi se :)
A to sto se tice menjanja boja,snimao sam iz dosade pa zato,inace ne menjam tako boje :)

Evo nesto novo :
http://www.youtube.com/watch?v=gCaKUxcuRDs

Pozdrav :)

nesaband
01.12.2012, 01:30
Lepo si ti to sve upakovao i odsvirao na svoj nacin.Jedina zamerka ako to moze da se tako nazove je "Forspil"

Odsviran je u nekoj terci koju imas u Korgu ali je terca pogresna umesto gornje terce cuje se donja terca i koliko se secam prvi deo ili drugi deo forspila svira neka gitara sa distorzijom na original snimku.

Lepo ti zvuci klavijatura i ti sve bolje i bolje sviras.Samo napred i zelim ti puno uspeha u daljem radu.;)
Dodato:
mislim na pesmu od Vesne Zmijanac :kunem ti se zivotom

ЂолеПФК
01.12.2012, 02:15
Svaka čast, Deki! Sve je super! (sem majice, ali pošto je muzički forum zanemarićemo :D )

Krstic991
01.12.2012, 13:48
Svirka je super, sve pohvale.. ;)

koja
01.12.2012, 16:20
Meni se majica posebno svidja,a i svirka je OK.Pozzzzz

Deeda
03.12.2012, 18:10
@nesaband Ne razumem te , skidao sam pesmu po ovoj verziji pesme
http://www.youtube.com/watch?v=7vqkBxwKkFk ,ovo je ensemble terca amol,meni je dobro sad ne znam kako kome :)
Ako mozes pojasni sta ti mislis ? :D

@ЂолеПФК Hvala brate, ma majica je extra :P :)

@Krstic991 Hvala brate, pozdrav :)

@koja Hvala , ma majica je nema dalje :D pozdrav brate...

Evo momci jos nesto od mene ,ovu pesmu moj drug obozava pa me zamolio da mu snimim,sad peva po ceo dan :D

http://www.youtube.com/watch?v=4x6EWYYbpOs

Komentarisite,savjetujte,ocenite :)
Uzivajte ..
Pozz svima 8)

Dell
03.12.2012, 18:50
Nisi dobro skinuo forspil, moras ga bolje poslusat malo.

Deeda
03.12.2012, 20:36
http://www.youtube.com/watch?v=xWbog253zdI
Evo nova :D Namjenski ritam,obozavam ovu pesmu :P

@Dell meni dobro zvuci,mozda malo ova terca zeza :)

Deeda
12.01.2013, 18:02
Pozdrav raja evo nesto novo od mene nabrzinu :)

Dejan Dedic - Kum & Dva metra bez geometra (Baja Mali Knindza)

http://www.youtube.com/watch?v=yVeHBhqquJ8

Dejan Dedic - Otkad sam se u tebe zaljubila & Ne vracam se starim ljubavima (Dragana Mirkovic)

http://www.youtube.com/watch?v=LB7l7WWAloU

Pozdrav svima B-)

nele1
12.01.2013, 19:12
Pokusaj da sto vise rasiris triler jer ces dobiti mnogo bolju legato svirku,i pripazi malo na harmoniju u odredjenim delovima pesama.
Poz

Deeda
12.01.2013, 19:34
Pokusaj da sto vise rasiris triler jer ces dobiti mnogo bolju legato svirku,i pripazi malo na harmoniju u odredjenim delovima pesama.
Poz

Hvala na komentaru i savjetu,trudim se :)
A za harmoniju sam skontao...
Pozz

smuchac
14.01.2013, 14:03
I ne drži mobitel na pitchu pa ti se ovo neće dešavat... =))

Jako,jako dobro,još malo i tu si skroz. :)

bruNTe
16.01.2013, 01:48
Jesi opasan!! Samo nastavi tako!

Deeda
26.01.2013, 14:35
pozz momci ,hvala na komentarima :)
Evo nesto novo na brzinu,zagrijavanje :D

http://www.youtube.com/watch?v=MORPLXKWMnA

Merdzanovic_
03.02.2013, 02:03
bravo kolega

Deeda
03.02.2013, 02:07
Hvala kolega :D

Evo momci nesto novo ,malo sam se igrao sa namjenskim ritmom :D

http://www.youtube.com/watch?v=hudMwi63zds

smuchac
03.02.2013, 17:39
Dida,ovo je super. :)
P.S Stavi nešto pod stalak,ljulja se ko da si na brodu. :D

nesaband
03.02.2013, 23:02
Odlican namenski ritam,jesi ga sam pravio?lepo ti zvuci PA 800.

Arter
04.02.2013, 01:10
Super zvuci kolega, lijepo sređeno

Deeda
05.02.2013, 10:51
@Smuchac : kolega,nije 'Dida' ,nego na nasem ono malo duze 'E' :D Tako me drugari zovu :)
Usput,hvala na komentaru.

@Nesaband : Hvala,namjenski mi se veoma svidja,extra odradjen,nabavio sam ga B-)

@Arter : Hvala kolega :)

Deeda
14.02.2013, 15:53
Pozz drugari evo jos nesto na brzinu :)
Uskoro jos par snimaka :)

http://www.youtube.com/watch?v=oZv-ERyB4I4

Merdzanovic_
15.02.2013, 19:23
Sa ovom si mi popravio dan :lol: , samo naprijed

Deeda
15.02.2013, 23:24
Hvala :)
Pozdrav ekipa,evo jos nesto novo od mene , share-ujte,subscribe ako moze ,mnogo mi znaci :)

Aca Lukas - Ne radjaj gresnike (Manastir)

http://www.youtube.com/watch?v=YUT8F2MBOIE

Ceca - Vazduh koji disem

http://www.youtube.com/watch?v=qulc1Z7fuq8

Deeda
07.03.2013, 23:35
Pozz drugari evo jedan klip od mene,poslusajte i ostale, pozz :)

Ana Bekuta - Imam jedan zivot

http://www.youtube.com/watch?v=I-jlzPdF88o

Deeda
22.03.2013, 14:44
pozdrav svima, evo nesto onako iz dosade :D

Uzicko kolo :D

http://www.youtube.com/watch?v=J2Yzs45BfvwOvo sam za zagrijavanje snimio,upalio sint i odmah record :D

Zeljko Vasic - Usne vrele kao zar

http://www.youtube.com/watch?v=AZz8Bk0s40E
Pozdrav,uzivajte :)

Deeda
01.04.2013, 22:32
Pozdrav evo jedna obrada po mom ukusu :D

http://www.youtube.com/watch?v=ahgzGRJHP2g

Dell
01.04.2013, 22:45
U jebote, pa ovo dere, a i odlicno sviras.

spasoje88
01.04.2013, 23:39
Semsa kida... Svaka cast! Koji ti je ovo ritam za semsu?

Deeda
02.04.2013, 11:21
@Dell , hvala kolega :D

@spasoje88 , Hvala.. Ovo je Rock Ex ritam iz Club seta,ne znam dobio sam taj set i mnogo mi se svideo pa ga sredjujem , eto kako zvuci otprilike :)

nesaband
02.04.2013, 11:28
Ideja je dobra,lepo odsvirano ali ton PA 800 mi se ne dopada.bubanj tanak,prejak,semplovi harmonike takodje tanki.mislim da sve to(ceo sound) treba da promenis,mislim da je sve preostro i da ima suvise srednjih tonova u instrumentima.Srednji spektar smanji dodaj na ekvilajzeru bas i bice mnogo bolje.
To je moje licno misljenje.

Dobar si ti muzicar i samo tako nastavi.Ove zamerke su na PA 800 a ne na tvoje umece.

zeljko
02.04.2013, 14:32
Super je to..Pozz

acakasper
02.04.2013, 14:37
Bravo Deeda samo napred.Svaka cast.

ЂолеПФК
02.04.2013, 16:03
Svaka čast, sviđa mi se i kako ti zvuči instrument :)

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk 2

smuchac
02.04.2013, 16:45
Šta jes,jes. Prvi dio s onom prvom varijacijom tanko,a onaj drugi u strofi se da prožvakat jer doista daje na live bubanj al ova dva u refrenima i solo su mršavi.
Inače,ko grom,nema šta. ;)

EDIT: Potpisujem ovo i to debelo. :)

Dobar si ti muzicar i samo tako nastavi.Ove zamerke su na PA 800 a ne na tvoje umece.

Deeda
05.05.2013, 16:43
Hvala @zeljko , @acakasper , @ЂолеПФК , @smuchac , mnogo mi to znaci :)

Evo nesto na brzinu,bilo mi dosadno,neko kao zagrijavanje :)

http://www.youtube.com/watch?v=D43guhuhMgI

Uzivajte :)

Deeda
02.06.2013, 02:49
Pozdrav ljudi,evo par novih snimaka mene i kolege,iz zeze je snimano pa kako ispadne,dan posle svadbe,pa su malo grla otisla :D heheh

http://www.youtube.com/watch?v=13rChzUvgA0

http://www.youtube.com/watch?v=FLu0-v21inc

http://www.youtube.com/watch?v=1sltBkMQ6Ns

http://www.youtube.com/watch?v=D4OVpwKovcM

http://www.youtube.com/watch?v=m2uLyCwIVgg

http://www.youtube.com/watch?v=c3XMDFHQYNA

http://www.youtube.com/watch?v=1Vktw0gqmG0

http://www.youtube.com/watch?v=PCJzq4MdvkY

Pozdrav svima :)

smuchac
02.06.2013, 14:16
Bravo Deeda, s vremenom si izrastao u majstora. ;)
Svaka cast!

Deeda
02.06.2013, 15:57
Bravo Deeda, s vremenom si izrastao u majstora. ;)
Svaka cast!

Hvala puno kolega smuchac :)

zeljko
02.06.2013, 20:34
Super je samo nastavite tako dalje..Meni se licno svidja pogotovo kako napredujes sa svirkom..Pozz

bokivelik
07.06.2013, 21:49
Deeda ok je svirka ali pokusaj pevacu da sviras tonalitet koji njemu odgovara i nemoj da korists transpoze nego se trudi da umes da odsviras iz bilo kog tonaiteta.;)

Deeda
24.06.2013, 15:42
@bokivelik hvala na sugestiji,znam da mi je to jedna od mana.. :)

Evo jos 2 pesme od mene i kolege :)

Lexington - Pijane usne

http://www.youtube.com/watch?v=Nw-VbO6BBLE

Aca Lukas - Ne slusaj majko

http://www.youtube.com/watch?v=A9HKVRzYVHY

smuchac
24.06.2013, 16:07
Pijanim usnama ti fali jedan akord u kitici (C na 0:25 i 0:41) i akord u refrenu (na "usne" i "sve" zadrži jedan takt još C) te na kraju ponovljenog (samo na njemu) refrena sviraj na "nevjerne" Am a ne C tj. na 1:24 i 2:49. Također,imaš malenu greškicu u solu s harmonikom na 0:09 a vjerojatno i na drugom i zadnjem solu. Dakle, search and destroy. :P
Zabio sam ti nos jer je znam u bobu pa eto... :lol:

Ne slušaj majko si jaako dobro odradio,svaka čast. ;)


Željo, koliko čujem pjeva rekreativno? :)

Deeda
24.06.2013, 20:53
@smuchac - E hvala kolega na ovoj ogromnoj sugestiji :p Ali svidja mi se sto si primetio,iskreno akorde sam sa sajta skinuo nekog,bas tako kako se cuju u pesmi,a forspil je po mom ukusu,do duse ispravio sam onaj dio na 0:09 i do kraja,sutra imamo takmicenje radimo 3 pjesme,pa eto pozelite nam srecu, 8 bendova se takmici,a u revijalnom dijelu veceri pjeva Dona Ares,nadam se da cemo uspjeti ostaviti neki trag tu :)

Zeljko pjeva rekreativno,ali radimo rodjendane,veselja,krstenja,radili smo i jednu svadbu (ono kod mlade,neka 2 sata) , onako nije lose,al' nismo jos ozbiljno poceli sa radom. B-)

Ne slusaj majko obozavam svirati,sta da vam kazem,skidao sam ju na fazon Marka klavijaturiste od Ace Lukasa,njega obozavam slusati :D

Evo jos jedna pjesma,ova je inace onako bezveze snimljena iz prve,ne znam bas akorde skroz nisam upratio,ako neko zna molio bih da mi postavi.

Dejan Matic - Ona je moja

http://www.youtube.com/watch?v=NvgLjyw_GJM

Jaki
01.07.2013, 10:37
Smuchach ti je vec rekao sta treba ispraviti,a ono sto ja vidim jeste da imas sto bi bosanci rekli-damar za muziku tako da ceš ti to bez sumnje sve dotjerati kako treba.Mislim da bi pjevac morao malo više da se potrudi jer vidi se da može to bolje odraditi.Hocu reci da ga treba malo "povuci" na nekim pjesmama da pusti glas,da se opusti i da malo snage glasu.Probati razne tonalitete.
Toliko od mene,a eto tu su starije kolege pa oni ce vjerovatno komentarisati stručnije.
Pozdrav kolege

Deeda
21.08.2013, 23:56
Pozdrav,momci,zene,ljudi i ostali :)

Evo nesto novo od mene,jedva sam nasao vremena pa na brzinu da se snimim hehe.

Dzej - Mrak mrak
http://www.youtube.com/watch?v=DodKsSirG5A

Petar Mitic - Gas do daske
http://www.youtube.com/watch?v=g8dxE5eGrOw
Malo sam zeznuo sto se tice tonaliteta,vecini ne odgovara,dmol je,probacu da ispravim kad stignem pa postavim novi :)

SABAN SAULIC - KRALJ BOEMA
http://www.youtube.com/watch?v=9TsrKQeDke8

Moram da napomenem,da ovu pjesmu jako volim da sviram,ovo je za mene inace lose odsvirano,malo sam se i uzivio,a i kamera i ton na kompjuteru pa stalno provjera,ali ispalo je kako je ispalo :)
Nisam snimio ovo za pjevanje,nego samo instrumental,jer mi se mnogo dopada i volim ga svirati.

Pozdrav svima :) <3

smuchac
22.08.2013, 13:37
Sjedi, 5. :)

ЂолеПФК
22.08.2013, 14:40
Super, Deki!

Vex
29.08.2013, 03:19
Kralj boema- preslusaj original snimak ponovo, obrati paznju na harmoniju ;-) i ja bi ovaj lower spustio za oktavu recimo.

Sent from S⁴

Deeda
21.09.2013, 23:48
Hvala Vex :)

Evo nesto novo na brzinu iz zeze :D

https://www.youtube.com/watch?v=WL8-DVWtcYY

Pozdravcic :)
Dodato:
http://www.youtube.com/watch?v=WL8-DVWtcYY

Nesto nisam dobro uradio..ispravka

Deeda
02.12.2013, 23:30
Pozdrav raja, evo nesto na brzinu,nisam dugo snimao,obaveze itd... :)
Malo zagrijavanje.

http://www.youtube.com/watch?v=NIwrZbawmKk
Dodato:
Evo i ova na brzinu, mnogo mi se svidja pjesma, pa sam morao da snimim. Pozz

http://www.youtube.com/watch?v=a9jOqkbS0fE

spasoje88
14.12.2013, 21:22
Hvala Vex :)

Evo nesto novo na brzinu iz zeze :D

https://www.youtube.com/watch?v=WL8-DVWtcYY

Pozdravcic :)
Dodato:
http://www.youtube.com/watch?v=WL8-DVWtcYY

Nesto nisam dobro uradio..ispravka

Jel ovo ritam iz dinamixa ili neki drugi? I koji?! pozdrav

Deeda
15.12.2013, 15:04
Jel ovo ritam iz dinamixa ili neki drugi? I koji?! pozdrav

Da, da FUNK DMX se kod mene zove,malo sredjen sa semplovima.

Merdzanovic_
17.12.2013, 14:08
Svaka cast, super snimci,samo postavljaj

Deeda
18.12.2013, 18:23
Hvala :)

Evo jos nesto, radim za jednog covjeka matrice, pa me zanima vase misljenje od ove pjesme, naravno postavio sam demo, da ne bi bilo zloupotrebljeno.

Pozz

http://www.youtube.com/watch?v=VflJ-70tyns

Deeda
31.12.2013, 15:40
Evo nesto od mene i koleginice:

http://www.youtube.com/watch?v=N4cOzOGN_6s

http://www.youtube.com/watch?v=HaWtMQUuF7g

Deeda
07.02.2014, 20:24
Pozdrav ljudi evo nesto novo kratko :)
Poslusajte , i molio bih vas ako mozete da se subscribe na moj kanal na youtube,mnogo bi mi znacilo, pozdrav :)

Aca Lukas - Kuda idu ljudi kao ja (forspil)
http://www.youtube.com/watch?v=OKs08qYbMSQ

Rade Kosmajac - Mozda smo i mi
http://www.youtube.com/watch?v=IIwU3_6ZcGA

Deeda
10.03.2014, 21:34
http://www.youtube.com/watch?v=WxBPrc7wXUk

Evo nesto novo. :)

smuchac
10.03.2014, 21:44
U ovoj varijaciji imaš previše metalnih udaraljki,baš kao smetaju a i u kitici su malo napadni ali ne toliko. Inače, strava odsvirano,još da malo "obriješ" ovo dvoje i ko zmaj. :) Svaka čast!

Deeda
12.03.2014, 19:43
Hvala kolega, slazem se sa tim da je previse nadzidzan ritam, ali sta je tu je :)
Pozdrav

Deeda
29.03.2014, 19:59
Evo nesto novo, drugacije od uobicajenog. Malo vjezbanje pratnje sa klavirom uz dobru numeru. Inace prvi klip na ovaj nacin, a bice ih jos .
Iskreno ovo je iz prve snimljeno posto sam htio cuti kako to sve izgleda.
Pa volio bih neke komentare sugestije, sta i kako da to usavrsim na dosta bolji nivo.

Pozdrav

http://www.youtube.com/watch?v=JD3RsdJLVzk (https://www.youtube.com/watch?v=JD3RsdJLVzk)

smuchac
29.03.2014, 23:06
Pazi, ovo je dobro. Malo da se usaglasi ritam sa vokalom,malo na mjestima dotjera ukrašavanjem tj. sa još malo improvizacije i malom dozom sigurnosti te da ti ovo netko otpjeva pred tobom ili da ti otpjevaš i odsviraš,bilo bi još deset puta bolje iako, ponavljam, nije loše, skroz je ok s time da treba malo ukrasiti i uliti sigurnosti, vidi se i čuje da si u grču i nemaš "vezu" s vokalom kakva bi bila da to netko pjeva "u živo" kraj tebe. Na kraju krajeva, pratiti snimku sa supertalenta gdje to netko otpjeva onako kako otpjeva (da i to ne idem ocjenjivati) uopće nije zahvalan posao. ;)

Deeda
31.03.2014, 20:41
Hvala kolega smuchac, potrudicu se. :)

A sad evo jos malo domaceg. :D

https://www.youtube.com/watch?v=hZtBqXBM73o

https://www.youtube.com/watch?v=oNsqQxBZ9nw

Pozdrav i uzivajte, svaki komentar,sugestija,savjet, sve je dobrodoslo :) B-)
Dodato:
http://www.youtube.com/watch?v=hZtBqXBM73o

http://www.youtube.com/watch?v=oNsqQxBZ9nw

Deeda
14.05.2014, 00:11
Pozdrav drugari evo nesto kratko na brzinu :)

http://www.youtube.com/watch?v=Icslxei7JXY

Deeda
08.06.2014, 17:25
Pozdrav drugari, nisam dugo svirao oko mjesec i po dana, pa uhvatio danas vremena malo da sviram, evo nesto sam i snimio, poslusajte, pozdrav :)



http://www.youtube.com/watch?v=aSE_xouZypk (https://www.youtube.com/watch?v=aSE_xouZypk)

korg18
09.06.2014, 09:50
Dobar si jarane sve je to super samo nastavi dalje,zivio kolega.......

Deeda
09.06.2014, 18:41
Hvala koelga :)

Deeda
17.07.2014, 20:28
Pozdrav drugari,..

Nešto NOVO, na brzinu, jedna dobra kafanska numera. ;)

- http://www.youtube.com/watch?v=21_tWlGM9g0

Deeda
23.04.2017, 21:48
Pozdrav ljudi, dugo nisam nista objavio pa evo sada nesto, onako iz prve, malo smo se zezali pjevac i ja, pa kako ispadne. :)

https://www.youtube.com/watch?v=pdZIgnXdJCw