PDA

Pokaži Full Verziju : Korg pa800 b-stock


markonato
13.06.2011, 11:58
Ovako pitao bih iskusnije muzicare i mozda kolege koji vec poseduju ovaj instrument. Zanima me drugari koja je razlika izmedju pomenutog pa 800 b-stock i klasicnog pa 800. Pitam ovo zato sto planiram da uzmem upravo ovu klavijaturu, ali nisam siguran dali jednu ili drugu jer je ova b-stock dosta jeftinija
Da napomenem ja sam vec pitao ovlacnenog distributera i oni su mi rekli zasto je jeftinija, ali sam hteo i vas da pitam,pa cisto da vidim da li vam se poklapaju misljenja jer ipak ovima u prodavnici nisam siguran koliko mogu da verujem
Pozdrav svima, ocekujem brzu pomoc :)

Malimuzicar
13.06.2011, 12:43
Klavijatura je bila vec jednom prodana i kupac je iz nekih razloga vratio nazad

bokajunior
13.06.2011, 13:08
Ili je bila koriscena pa vracena, ili iznajmljivana ili izlozena kao uzorak. Mozes da dobijes urednu garanciju, racun i sve ostale papire i originalno upakovanu, ali jednostavno nije 100% nova. Mozda ima cak i neko ostecenje prilikom transporta ili slicno.

markonato
13.06.2011, 22:45
Oni su meni rekli prvo samo jednu razliku, a to je da je ta klavijatura bila izlozena i da su potencijalni kupci mogli da je probaju i zbog toga je cena niza, mada danas sam opet zvao i lik mi prvo kaze da je i u tehickom nivou slabija od klasicnog pa 800, ali da nije 100 posto siguran, a 5 min posle je isto i on ponovio da je kao razlika u tome da je ta b-stock izlozena za kupce
Ko ce ga znat, vise ne mozes vise nikom verovati.

crniX32
13.06.2011, 23:38
U nekim prodavnicama ta klav je upaljena 24 sata dnevno a moze se desiti da je sacuvana

milanceshow
14.06.2011, 01:29
Slobodno pazari klavijaturu ako ima garanciju.