PDA

Pokaži Full Verziju : Zvucna CREATIVE AUDIGY 2 ZS


Mercury
02.06.2011, 20:42
Imam pitanje, imam ponudu da kupim ovu zvucnu karticu za 30e, pa mi recite dal je to dobra cena za nju?

Treba mi prvenstveno za neko snimanje sa mixera i za pustanje muzike, nista profesionalno, sve u kucnoj varijanti pa vas molim da mi kazete dal je dobra za ove pare ili ne?

Hitno mi je pa bi bilo dobro sto pre odgovoriti. :)

harepa50
02.06.2011, 21:21
Mislim da je dobra cijena, inace je nova puno skuplja, ja mislim...nisam siguran.

Za takve stvari bi trebala da ti radi posao.

Pozdrav :)

Mercury
02.06.2011, 23:18
uzecu je ono pa sta bude.. dace je covek za 25e.

ako neko zna jos nesto o ovoj kartici neka kaze posto me stvarno interesuje! :)

matenica
03.06.2011, 01:27
Fantasticna zvucna karta,kako za igre tako i za multimediu (dvd,audio,mp3).MP3 se hardverski dekoduje preko procesora na audigy-ju 2. Pozlaceni kontakti na izlazu proizvode signal sa minimalnim gubicima i sumom.

Mercury
03.06.2011, 01:43
xexe isti post sam procitao na itsvetu ;)
hvala u svakom slucaju. ;)

mrkic
28.06.2011, 20:24
Moze li ta zvucna kartica da se koristi za snimanje svirke i pevanja? Hteo bih da povezem mikrofom i klavijaturu preko miksete i da se malo snimam:)

aleksandar72
28.06.2011, 20:33
Odlicna sound karta,ne samo za multimedijalnu upotrebu!
Ima odlicnu latenciju i dobar sound,zahvaljujuci EMU Chipom...moja preporuka!
Ne znam sta bi bolje uzeo za 30EUR...

Pozdrav

mrkic
28.06.2011, 20:54
Izgleda da ce da udje u najuzi izbor za sada. A sta mislis o Sound Blaster Live 5.1. Znam da je stara ali mislim da moze da zavrsi lepo posao za male pare. Mozda i gresim. Laik sam stvarno u tome...

Vaxter
28.06.2011, 21:45
Samo platinum serija.

Stexman
02.02.2012, 16:08
A koja je razlika izmedju Audigy i Audigy 2?
Ja imam jednu ponudu za Audigy sa Live Drive!-om pa me interesuje koja je razlika izmedju ovde dve? I da li je moguce na live drive zakaciti midi kabel za klavijature, posto on ima 5 pinova a na drive-u ima samo 4!?
Dodato:
edit: Malo sam pogresio u broju pinova, isti je broj pinova ali kartica ima mini-DIN konekotor!
Dodato:
Zar niko ne zna ima li razlike izmedju Audigy i Audigy2? Vredi li to uzimati uopste?

zsimonovic
24.03.2012, 19:54
Ja imam Audigy2zs i dobra je za te pare.Pravio sam i dva aranzmana preko nje i lepo zvuci.Ima mic,line in ulaze i izlaze za 5.1 saraund.Latencija je ok,samo mi se desava pucketanje na audio trakama posle izvesnog vremena rada u Cubase.Racunar mi je dobar,mislim da ne bi trebalo da je do njega.Zna li neko sta li bi moglo da bude.Imam i asio4all ali se isto desava i pocne da koci.