PDA

Pokaži Full Verziju : pa500 + Tr ili X6


Pajke
02.06.2011, 10:18
Pozdrav,

koju solo kljavu kupiti uz pa500...sta mi predlazete?:)

matrix_mo
02.06.2011, 10:34
hmmm, zanimljivo pitanje...

mislim da ti je TR malo jeftiniji, al ja bi ti svakako preporučio X6 jer je neko nepisano pravilo da imaš 2 klavijature različitog proizvođača, a s druge strane mislim da je x6 dosta bolja klavijatura od TR-a, počevši od samog ekrana, tipke, tona koji iz njega izlazi itd...
jedina prednost TR je u dostupnosti materijala za njega, jer možeš naći samolove skoro pa na svakom kiosku=))

znači moj glas ide za Rolanda x6

to je moje mišljenje, al sačekaj šta će odgovorit i ostale kolege!!!

pozdrav

MikiB
02.06.2011, 11:58
Mislim da je kolega matrix mo dao kompletan odgovor na ovo pitanje.Tr je odlicna klavijatura ali X6 jeste ozbiljnija i puno bolja.A za semplove malo se potrudis sa yase ili nekim drugim programom .Ja sam imao TR pa sam uzeo Xa i nisam se pokajao.Cak sam radio svaki sempl posebno bez ikakvog programa i sve na klavijaturi.A i imas u download set za X6-kosmajac.set.I to je za pocetak vise nego odlicno.

bracinaccar
02.06.2011, 11:59
moje misljenje je x6 jer je mnogo bolja klavijatura od tr a setovi se olako mogu naci...kvalitetnije je odradjena klavijatura u svakom pogledu...a i po mom misljenju mnogo bolje zvuci od tr...zavisi od postavki koje se ubace u nju naravno...;)

Minicevac
02.06.2011, 12:16
Ako vec imas mogucnosti da biras naravno X6 ali naravno platices ga bar 400eura vise nego Tr-a:D

daliborkorg
03.06.2011, 07:13
X6 je bar pet puta bolja sprava o tr-a, imam ih obe. Mada i tr-le super zavrsavaju posao jedino sto je dirka uzas.