PDA

Pokaži Full Verziju : NOKIA n96 problem HITNO MOLIM VAS


bojanlook
31.05.2011, 15:41
ovako treba da prodam tel. nesto sam izbrisao i nerade mi n-gage igre...istalirao sam nov softver i opet ne rade/// DA li postoji mogicnost reistalacije telefona (kao na pr. windows kada istaliras brise sve programe i ostalo) tako da se sve pobrise i i stalira novi operativni na nokia 96n. MOLIM VAS POMOZITE.....jos da dodam nemam onu ikonicu games u telefonu, a onu precicu na telefonu(belu dugme na tast.) kada kliknem na njega tu mi pise istaliraj te n-gage, ja odem da istaliram , onda izbaci poruku da je server ne pronadjen....

marco
31.05.2011, 16:47
Mislim da na Nokia sajtu moze da se skine sistem za telefone. Ako ne, svaki bolji servis ce to da ti uradi, i mislim da ce max. 1000 dinara da ti uzme za tu operaciju.

x3meSRB
31.05.2011, 18:51
Mogu ja da ti preinstaliram ali verovatno si udaljen od mene, a malo je komplikovano ne pokusavaj sam ako nisi do sad radio tako nesto, najbolje odnesi u servis, flesovanje ili u prevodu komplet ubacivanje novog softvera svuda ide oko 1000din.

Simbad84
01.06.2011, 13:17
probaj da na zvanicnom sajtu skines najnoviju veziju softvera,ja sam tako odradio za nokiu 5800,izbrisao sam neke nepotrebne stvari pa kad sam je prodavao,skinuo softver i sve se vratilo kao kad sam ga uzeo u radnji... ako ne znas sam onda bolje u servisu to odradi...

Vaxter
02.06.2011, 13:10
Reinstalaciju je jednostavno odraditi sa Ovi Suite.

imiralem
14.06.2011, 22:28
Pozdrav,
Ja sam skidao update OS-a, a to ti je najjednostavnije da se konektujes negdje pomocu wireless kartice na Internet, zatim u Tools-Utilities-Device manager, vidis koja ti je verzija OS-a, a u Opcijama imas izbor skidanja update-a operativnog sistema.
A naravno ima i offline da skines na net-u pa instaliras, nije nista strasno. Pogledacu da li ima novih verzija pa ti javim.