PDA

Pokaži Full Verziju : Kviz Pitanje No30


Dell
30.05.2011, 19:25
Koji je razlog za koji obicni ljudi misle da je uzrokovao to da su Japanci jako inteligentni i pametni ljudi?

gagy
30.05.2011, 23:57
Mislim da je razlog njihova razvijena elektronska industrija,posebno na polju usavrsavanja i proizvodnje robota

Dell
31.05.2011, 01:18
Prije sam mislio na to, odakle im toliki potencijal da ostvare to sto ste napisali.Msm nije to mjerodavno, ali u narodu se prica da je to zbog toga. Znaci Japanci su pametni i inteligentni jer....?

tranzit
31.05.2011, 02:13
Prvo da kazem da stvarno imam malog pimpeka jer pokazujes prstom na mene, a drugo da nemam pojma o odgovoru na tvoje pitanje. Trece, nisu Japanci ni priblizno inteligentni kako se to inace misli. Vidi sta napravise od ove planete sa tom svojom ineligencijom koju su strpali u atomske centrale. Pobice nas budale. Bilo je pokusaja generalno stavljati cijele nacije u nekakve ladice ineligencije ama to sve ne pije vode pa su najmanje ineligentni na kraju ispali oni koji su to pokusavali. Otisao sam u off topic sa tim Japancima ali izgleda da su i oni otisli u off topic sa svom svojom inteligencijom. Nek im je Bog na pomoci ali izgleda da je i on digao ruke od njih.
I dalje ne znam odgovor na tvoje pitanje. Mozda sto se hrane pretezno ribom, svasta narod prica.

grandia
31.05.2011, 14:19
da nije zbog toga sto vecina japanca nose naocare :confused:

pa narod misli, ko nosi naocare taj mora da bude pametan covek :lol:

Dell
31.05.2011, 15:06
Na poslijetku ovog opsirnog referata o velicini spolnih organa i teoriji svjetske zavjere, clan tranzit je ipak tocno odgovorio na pitanje. E, sad mala zackoljica je tu sto je clan banovan.
Vax, brate sta cemo ovdje?

Vaxter
31.05.2011, 16:01
Odgovorio je.
Ne vidim problem.

Dell
01.06.2011, 01:25
onda bod tranzit ;)