PDA

Pokaži Full Verziju : Klavirka-dugmetara


SerCole
17.04.2007, 10:23
Pozdrav drage kolege!
Jedno pitanje,znate li mozda ima li u BiH neko ko preradjuje klavirske klavijature u dugmetare?

Alix
17.04.2007, 15:15
Nema,bar koliko sam ja informisan...Čuo sam jedino u Srbiji da ima i to je to...u Srbiji ih ima više ljudi,tako da bi bilo dobro da se naši dugmetarski članovi jave i pomognu koliko mogu...Pozdrav!

SerCole
17.04.2007, 17:43
Cuo sam i ja da ima u Srbiji,ali reko da provjerim da nije ko u BiH poce to da radi.POZDRAV!!!

elvis
17.04.2007, 17:54
,,,imal sta da nema u bosni???? :D :D :D ..recimo HUKA iz tuzle-slavinovici radi to... :wink: :wink: :wink: ..

Alix
17.04.2007, 21:41
Elvise ima jedna stvar što nema u Bosni "PARE"...Toga nema a i neće biti zbog lopova i Fajlaša :wink: ...Pozdrav!

nele1
17.04.2007, 22:02
TO ALIX HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAA
HAHAHA
TI SI CARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

coke357
17.04.2007, 22:08
Ako te interesuje te prerade radi Arsenijevic iz Kragujevca i naravno radi najbolje u Srbiji jer preradjuje na mehanizam od harmonike ne na kontakte. Radi sa dinamikom a levu stranu mozes sa dugmadim aili sa pravim basovima kao na harmonici. Leva i desna strana kosta 600 eura sa dinamikom i to ti je kao master mozes da stavis posle u koju hoces klavijaturu i vratis klavirku kad je budes prodavao. pozdrav

Edis85
18.04.2007, 00:02
Elvise ima jedna stvar što nema u Bosni "PARE"...Toga nema a i neće biti zbog lopova i Fajlaša :wink: ...Pozdrav!

E tu se podpisem samo bi mozda Alixe dodo to da to nije samo u Bosni nego svudje :wink:

nele1
18.04.2007, 00:25
TO CARE
ZA SVE PAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
JESI LEGNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
HAHAHAHAHAHA
JA BI SVE NA TUKI STAVIO TE SA FAILOVIMA
DA VRISTE OD SRECE
HAHAHAHAHAHAHA

Alix
18.04.2007, 01:16
Pa Edise druže znaš ti i sam naše velike kolege konkurente midi fajlaše...Oni s nama sve fino i slatko al kad dođe svirka idu za 50eur da rade u Celje i to skupa sa ozvučenjem...E cilj takvih je da nas sjebu,al nema veze hvala Bogu ti si izvanredan muzičar (nadam se da i ja) a i parnjaci smo...Pa ovo što smo postigli za svoje godine mnogi neće još za 10...Samo uživaj i vježbaj,nadam se da ćemo kad skupa raditi...Da ne zađem sa teme,Pozdrav za Neleta virtuozu harmonike i ostale članove koji sviraju pa kako god to bilo,samo nek je uživo,Pozdrav!

SerCole
18.04.2007, 11:49
Hvala svima na informacijama,a sto se tice fajlasa FUUUUUJJJJ!!!To su ljudi kojima nije stalo do uzivanja i zive svirke,vec samo do para.Pravi muzicar ulozi puno truda i rada da bi postigo kvalitet svirke,a onda dodje seljo pusti fajl i skace oko klavijature i on kaze ja muzicar,SRAMOTA!!!Pozdrav svim PRAVIM muzicarima pa kako god svirali,drzite se pravca:vjezba,vjezba i samo vjezba i sve ce doci na svoje!