PDA

Pokaži Full Verziju : KORG PA80/60/50 Super Clanovi


Korgminator
16.04.2005, 18:48
Kao sto sam i obecao, zakacio sam 96 exYU SETova za KORG PA80/60/50 Super Clanove. Bice toga jos mnogo vise. Vrijeme je da sada SVI super clanovi pocnu sa radom oko ritmova, boja i samplova, i da dijele sa drugim super clanovima a ne samo da skidaju. Nemamo nista protiv toga ako download-irate 1000 i vise fajlova ali ocekujemo od vas i da nesto upload-irate. U koliko ne budete postovali ova pravila izgubitcete vas Super Clan akaunt. Takodjer, postujte pravila foruma i ne ljutite se na Vaxtera kada vam izbrise poruku. Pravila su pravila. Ako nekome treba neki program za pravljenje ritmova, ili ima pitanja ili zalbi neka se direktno meni javi na moj e-mail: adrijanj@gmail.com (ovo mi je i MSN)

Hvala

Adrijan

Tuzlak2004
17.04.2005, 19:18
Mene vise vas superlclan toliko ide na zivce, hiljadu puta sam piso da me vise primite ali ne ... nisam od 1000 puta ni jedan odgovor dobio. Ja sam vrlo spreman da dam koje samplove ritmove sto sam i cak za 200 € i vise kupio, i to sam i napiso... a jos ovjek nemam odgovora. Ali dobro ako vi smatrate da nisam za superclan neka vam bude tako!!!

opusdei
17.04.2005, 23:28
Ja nisam hiljadu puta napisao za super clan (dva - tri puta) i niko mi nije nista odgovorio, pa i meni ide na zivce. Niko mi nije nista odgovorio.

Vaxter
18.04.2005, 12:51
Ne znam da li ste se prijavili na vreme za super chlana.
U super chlanu mozete uchestvovati i indirektno uploud-ujuci na up-down centar.
Ako se pokazete u radu mislim da ce Adrijan naci slobodno mesto i za vas. ;)
Ljudi nisu birani po sistemu samog prijavljivanja, vec po mogucem uchinku.

Samo se pokazite da stvarno zelite da uchestvujete u radu i naci ce se mesto i za vas. :)

Tuzlak2004
18.04.2005, 14:54
Nema Problema ja cu se pokazat ali prvo da budem barem u clanu. A ne ja da stavljam (neznam ni kako cu ako nisam clan) a na kraju nema nista od superclana

Vaxter
18.04.2005, 15:31
To je najbolje da sachekash da ti adrijan odgovori.
On je zaduzen za administriranje Korg Super Chlana.
Ja jesam global admin, ali moja su druga zaduzenja.
Mozda da pitash Miodraga, ali mi se chini da ce ti i on dati ovakav odgovor kao i ja...

Tuzlak2004
18.04.2005, 16:14
O.k sacekacu, naviko se vec ;)

Korgminator
18.04.2005, 22:35
Opsudei i Tuzlak2004 dobili ste akaunte. NE SALJITE Miodragu e-maile. Covjek stvarno nema vremena da vam svima odgoviri kada dobije tonu e-maila dnevno. Molim vas ljudi, kada zelite da postanete super clan KorgPa80 sekcije da meni direktno saljete e-mail, zato sam vam dao moju e-mail adresu. Jos jednom vas molim, ako zelite postati KORG PA80/60/50 super clan saljite meni e-mail na: adrijanj@gmail.com

Adrijan

Vaxter
19.04.2005, 13:57
Eto.
Dobili ste odgovor. :)
Sad znate kome da se obratite.
Miodrag i ja vam ne mozemo puno pomoci.
Iako je on osnivach sajta i ja pored njega glavni admin mi imamo neke druge obaveze na sajtu.
Odgovorimo na neke postove ovde i na po koji mail kad ima vremena.
Zato i postoji Super Chlan.
Drago mi je da su se korgovci organizovali.
Bilo bi lepo da se i ostali malo aktiviraju...