PDA

Pokaži Full Verziju : Folija za ekran PA2x pro


MIŠ
12.05.2011, 15:41
Pozdrav!

Ima li tko iskustva s ljepljenjem screen protectora na ekran klavijatura?

Omakla mi se ružna ogrebotina na ekranu PA2, pa me zanima da li je netko stavljao foliju kao što se stavlja na mobitele, a da ne utjeće na osjetljivost touch screena.

Vidim na webu da ima za kupiti screen protectora 7" za 4-5 dolara.

Tih par dolara nije nešto, pa planiram u nabavu, pa ako tko ima iskustva, slobodno neka komentira.

x3meSRB
12.05.2011, 16:10
Pa kako si uspeo da je ogrebeš? Ja godinama sviram touch screen klavijature bez ikakvih ogrebotina, nikad nisam koristio nikakve folije.... mada sam hteo jedino zbog toga što mi ponekad u klubovima gde je previše mračno svetlo sa displeja bude prejako da jedva vidim tastere.... ali mislim da neće da ti šteti sugurno ako budeš stavio, samo nađi neku tanju i to je to, ne može da šteti sigurno.

MIŠ
12.05.2011, 16:40
Jednog dana samo sam je primjetio. Možda sam je previše naslonio na sebe dok sam je izvlačio iz kofera i stavljao na stalak.
Jednostavno, nemam pojma.

xxl
12.05.2011, 19:06
ja sam to rjesio tako sto sam stavio komad folije koja se koristi za grafoskop i na kraju samo stavio malo ljepljive trake da je drzi.
Ovako ne lijepim nista na ekran, zasticen je od grebanja a funcionalnost ostala ista