PDA

Pokaži Full Verziju : Koji Tyros da uzmem?


whaddeva
08.04.2011, 09:35
Zelim da uzmem Tyros, mnogo mi se svidja sto sam vidio na youtube. E sad koji da uzmem 2, 3 ili 4 i koliko se setovi krecu? (semplovani instrumenti i ritmovi)
Moze li Tryos 2 da cita program od Tyros 3?
Pozdrav

RioMa

EmirTotic
08.04.2011, 10:09
Ako imas pare uzmi Tyros 4. Najnoviji je, najbolji, najmoderniji, najbolje izlazi. Sto se tice materijala nemoj da te to brine, uskoro ce ga imati i vise nego sto ti treba.

gega
08.04.2011, 10:15
Koji ces uzimate ,to moras sam odluciti posto ni cene nisu iste :D
A sto se setova tice....ja nikada ne bi uzimao niciji set. Podesavanja se rade po ukusu ali licnom ,ne tudjem. Boja i ritmova ima na tone ,imas mogucnost i drumi voice kreatora,ucitavanje kao isnimanje semplova ...uz sve to i pravljenje registracija...mislim da nista vise nije potrebno.;)

whaddeva
08.04.2011, 17:25
Hvala svima, ma zurio sam danas na sviranje a nisam mogao da sacekam do sutra. Ja zivim u Australiji i ovdje je Tyros 2 polovan oko $1800, Tyros 3 polovan oko $2900-$3500 i novi Tyros 4 $5499. Imao sam PA500 pa prodao pa sad trazim neki aranzer. Na youtube sam se nagledao svega i svacega ali za oko i uvo mi je navise zapeo Tyors i eto....
Najvjerovatnije cu uzeti Tyros 2 , za ono sto meni treba bice i vise nego dosta. Imam Fantom g6 za soliranje, kad je neko sviranje za sitnis ponesem Korg TR i to je to.
Hvala jos jednom svima.

papa
25.04.2011, 17:56
Moj ti je savet da kupis tyros 3.Kod njega mozes da ubacujes semlovane elemente bubnja.Na dvojci to nemoze,i to je po meni veliki hendikep.Ja imam dvojku pa znam.Znaci,izmedju dvojke i trojke je velika razlika.Izmedju trojke i cetvorke je manja razlika.neki koji su kupili cetvorku su se pokajali jer za pare koje su dali nisu dobili nista spektakularno,sem fles memorije koja ti omogucava da bez ucitavanja,cim ukljucis spravu,odmah mozes da pocnes da sviras

outbreak
25.04.2011, 18:06
slažem se s kolegom papa, i ja bi ti preporučio tyros 3, trenutno imam dvojku, a čim se skupi nešto para prelazi se na tri, nadam se što prije :D

nesaband
25.04.2011, 18:37
Vidim da imas dve solo klavijature.
prodaj jednu i kupi Tyros 3.
uvek ce da ti zatreba nesto vise nego sto imas.To je stara i dobra boljka svih muzicara.

milanmix
26.04.2011, 18:22
drugar uzmi 3 i neces se pokajati ima je jedan moj drug dobra je cak je u nju ubacio i neke ritmove iz **** seta....
meni se dopada kako zvuci....