PDA

Pokaži Full Verziju : Electro Voice-ELX 115


Milan$
07.04.2011, 17:40
Pozdrav..vidim u prodaji i kod nas nova EV serija...da li je vec neko cuo kako rade,jel imao kontakta s njima? nisu skupe nove,pa zbog toga i pitam..evo recimo konketno model koji sam naveo ELX 115,drvena kutija,sa 15" basom,23 kila teska,400 wati rms,i i 95 Db,i cak 134 max Db SPL...na papiru vise nego lepo,a cena sasvim pristupacna,jos ako je i relativno kvalitetno ,za te pare,vise nego dobra kutija,s obizrom da je EV..pa recite cuo li ih je neko?hvala i pozdrav

http://www.electrovoice.com/product.php?id=1072

ella 85
07.04.2011, 18:05
Ja sam na tu seriju radio svadbu,4 aktivne ali mislim da su bile 12-ke,i dva basa 18-ke isto aktivni,moram priznat da nisam bio odusevljen,stalno su se gasile te 12-ke,zvuk nije bio kako treba,falilo je svega,u pitanju je bila ciganska svadba bilo je dosta muzicara i pjevaca pa udri ko jace moze,kad bi se radilo s njima normalno kako sleduje mozda bi to bilo dobro,ima jos jedna stvar na njima pozadi pise made in china tako da i to nije bas popularno
Znaci nisu skupe nove ali aktivne 15-ke kostaju ko polovne recimo mackie koje ce ih pojest,to je moje misljenje

aca79
14.05.2011, 10:43
Kada bi imali tonca koji ce sedeti za mikserom mnoge stvari bi se ispravile,
a ovako svaki neznalica radi na mikseti i naravno da nevalja kutija,a niko nece da prizna da je ljudski faktor u pitanju.