PDA

Pokaži Full Verziju : Crvena Zvezda -VS- Partizan


Simke
16.03.2011, 17:31
U 17:00h pocinje direktan prenos,i sta mislite kakve su prognoze?
Nadam se da nece biti sibanja,jer sam cuo da su napravili primirje.

mirandess
16.03.2011, 17:40
uh uh uh, daj boze da se "ne pobiju", a meni mirise na partizan da ce dobiti, :D jao kad je partizan igrao u mostaru protiv "Zrinje" ahahhaha letili su i ljudi i stolice brate........ Valjda nece tako biti sada na domacem terenu kod vas.

nesaband
16.03.2011, 17:42
bice kao i obicno,ma kakvo primirje,nema tu primirja.
To su huligani koji ne dolaze zbog fudbala na stadione vec iz razloga da svoju negativnu energiju potrose divljajuci u grupi posto su kao pojedinci obicni slabici.

Daj boze da ne bude problema ali sumnjam

Dell
16.03.2011, 18:13
Lijepo bih vas zamolio da raspravljate o mogucem rezultatu i ishodu utakmice, a ne o drugim natjecanjima unutar natjecanja. Ovo je sekcija Sport i neka tako i ostane.
Hvala

koja
16.03.2011, 18:48
Prvo poluvreme 1:0,za partizan.:(

panovicdragan
16.03.2011, 19:14
3:2 za ZVEZDU!!!!!!!!

koja
16.03.2011, 19:55
Eee,steta sto nije tako.2:0,za partizan.:(
Ali imacemo popravni 6.aprila i nadam se da ce mo tada biti MNooooooGO bolji.:D

Burli
17.03.2011, 17:06
bice kao i obicno,ma kakvo primirje,nema tu primirja.
To su huligani koji ne dolaze zbog fudbala na stadione vec iz razloga da svoju negativnu energiju potrose divljajuci u grupi posto su kao pojedinci obicni slabici.

Daj boze da ne bude problema ali sumnjam

I šta ćemo sad kad je derbi prošao u najboljem redu i kada je bilo svega što fudbal čini najvažnijom sporednom stvari na svijetu?

Izuzetno tendenciozno i paušalno napisan post od strane @nesaband, kao da sam pročitao vijest na "omiljenoj" mi televiziji koja u svom nazivu ima nekadašnji pozivni broj za policiju!
Osim toga me zanima jesam li i ja huligan koji na stadion dođe da "potroši svoju negativnu energiju divljajući u grupi pošto sam kao pojedinac običan slabić"?

Sportski pozdrav B-)

Dell
17.03.2011, 17:27
Osim toga, nisam li fino napomenuo da necemo o huliganstvu nego o sportu?

misa1265
17.03.2011, 18:17
Tema po meni nema smisla jer moze samo da donese razdor medju forumasima,a to naravno niko ne zeli! ;)
Iako sam Delija,i idem na svaku utakmicu Zvezde,imaju jacu ekipu i dobili su,golove dali ni iz cega,al' dobro sad,mi nismo neke svoje sanse iskoristili i to je to!Jos jedan izgubljen derbi :(

A dell izvini moram da se dotaknem teme koju je zapoceo Nesabend i da kazem da se totalno slazem i potpisujem post od verovatno najveceg grobara na forumu Burlija ;)

nesaband
17.03.2011, 19:34
U 17:00h pocinje direktan prenos,i sta mislite kakve su prognoze?
Nadam se da nece biti sibanja,jer sam cuo da su napravili primirje.

Kolege ,meni nije nista jasno.nisam ja zapoceo nikakvu temu nego sam se nadovezao na post kolege @simke.

Niti sam zeleo koga da uvredim niti bilo sta zlonamerno da napisem.

moja prognoza je bila takva a pobedio je zasluzeno Pratizan.

Burli
18.03.2011, 01:15
@Dell iskuliraj malo i pusti da u normalnim-civiliizacijskim okvirima razgovaramo o najvećem derbiju na prostorima bivše nam države i stvarima koje su se dešavale!!!
Ako smatraš da kršimo pravilnik briši postove i banuj!

Samo prije toga razmisli da smo i mi mogli da pročitamo tvoje postove i prepiske u temi "Vaše fotografije" na stranama 176, 177, 178 koje apsolutno nemaju veze sa dotičnom temom i pri tome nemaju baš nekog smisla, pa možda da i njih izbrišeš!?

Takođe kolegi @mirandess-u da kažem da napisati: "jao kad je partizan igrao u mostaru protiv "Zrinje" ahahhaha letili su i ljudi i stolice brate" je prilično neukusno jer je recimo na toj utakmici bilo i razbijenih glava, polomljenih rebara, pendreka i svega onog čega ne bi trebalo biti na stadionima, čak je jedan navijač ostao bez prsta!?:confused:

P.S. Od srijede JNA nosi novi naziv! Zove se "Park Prinčeva"(see Princ Tejgo) :D

Burli
08.06.2011, 22:38
DOMINACIJA!!!

Zemlja, voda, vazduh!

Fudbal, košarka, odbojka, rukomet, hokej, vaterpolo!!!

Hvala ti, hvala ti, Crno-Bela ljubavi...

misa1265
09.06.2011, 13:32
Posto je ovo muzicki forum da odgovorim u tom maniru ;)
,,Draze nam je nase nista,nego vase sve''

Burli
09.06.2011, 20:03
Naravno, zato mi i imamo kompleks... B-)

P.S. Tole ostani :D

negovan
09.06.2011, 20:21
http://www.youtube.com/watch?v=b2jpamLZW3g&feature=related
Mislim da je ovo san svakog partizanovca..:)))
Imamo vise osvojenih titula, vise pobede u derbijima, pustimo malo i oni da se raduju..:))))

Dell
09.06.2011, 20:43
Gdje sam ostavio pendrek...hmmmmm... :lol: :lol: :lol:

zdozic
09.06.2011, 20:53
"Lijepi dani mog Djedinjstva":p
Dodato:
Greska"Djetinjstva"

misa1265
09.06.2011, 21:31
Malo da uozbiljimo stvari da ne bi bili banovani, Dell preti, hehe ;)

Politicari su uspeli u onome sto su hteli, umesali su se u sport i stvorili drzavni projekat Partizan.
@negovan
Pustili bi ih da se raduju da je to normalno osvojeno, ali u fudbalu je posle finala kupa i njima jasno kako uzimaju trofeje, a za sve je kriv Tole lopov.
Malo da prosirim, on covek sve radi da unisti srpski fudbal, gradi neke fudbalske centre, neke palate fudbala, a na stadionima oronule tribine, kad ne igraju Zvezda i Drzavni projekat ima po 250 ljudi na stadionima.
A za Bari, mi bar imamo sta da pamtimo!
Neko pamti Tokio i Bari, a neko Timok i Fljamuntari!

misa1265
09.06.2011, 23:43
Kad pogledam ovu sliku stvarno se vidi da je tacna tvrdnja: Drzavni projekat! ;)

nesaband
09.06.2011, 23:49
stvarno se slazem,kolega @misa1265 je u pravu za sve sem kosarke i vaterpola.
fudbalska liga je onako bas providno namestena i ko ca da bude sampion i ko ce da ispadne.

negovan
10.06.2011, 00:39
Jesam zvezdas,ali kada partizan igra evropu, naravno da navijam za njih.. Evo sada su prvaci evrope u vaterpolu i svaka cast, sve cestitke.. Ali sramata je taj fudbal.. Drzava toliko para daje i ulaze u fudbal, a realno, tu smo najgori, i kao reprezentacija, a za klubove da ne pricam. Vaterpolisti su morali da podizu kredit da bi otisli na evropsko prvenstvo u vaterpolu, za njih nemaju para, a imaju za ove propale klubove. Vratimo se desetak godina unazad i setimo se tadasnjih derbija izmedju zvezde i partizana i uporedimo ih sa sadasnjim..

Dell
10.06.2011, 01:30
Bato sta je ovo, ja mislim da je Partizan prvak i u kriketu, sahu, dominama pa cak i klikerima na male, sve uzese :lol: :lol: :lol:

Ljudi moze rasprava, samo bez politike molicu ;)

Burli
10.06.2011, 01:42
Boli rođaci, a???

Samo kratak rezime:

-Fudbalski klub Partizan je ove sezone igrao Ligu Šampiona, najkvalitetnije klupsko takmičenje na svijetu i zasluženo je osvojio četvrtu uzastopnu titulu u domaćem prvenstvu i nacionalni kup!

-Košarkaški klub Partizan je ove sezone osvojio "triplu krunu"!!! Naime, u februaru je osvojen četvrti uzastopni Kup Radivoja Koraća. U aprilu je osvojen peti uzastopni trofej regionalne NLB lige u kojem učestvuju najbolji ex-Yu klubovi da bi kruna sezone uslijedila prije par dana kada su izabranici Vlade Jovanovića DESETI put uzastopno osvoji titulu šampiona države!!!

-Hokejaški klub Partizan je ove sezone osvojio šestu uzastopnu titulu prvaka države i postao novi prvak Slohokej lige!!!

-Odbojkaški klub Partizan je ove sezone osvojio titulu prvaka države!!!

-Vaterpolo klub Partizan je ove sezone osvojio sva 4 trofeja za koja se borio i to: titulu prvaka države, nacionalni kup, Evrointer ligu i na kraju titulu prvaka Evrope, trofej na koji navijači Partizana čekaju već 35 godina!!!

Ako ne vjerujete meni pročitajte: LINK (http://www.yu-midi.org/forum/faq.php)

negovan
10.06.2011, 03:34
Druze, nema tu sta da boli, svaka cast... Mi smo sve to prosli, pa cak i uzeli ono sto Partizan daj boze da doceka nekada i da mu pise ime kao sto pise na peharu lige sampiona red star.. Ipak, zvezda je trofejniji klub od partizana, tako da, ima mnogo vise da se hvali i to u mnogo teze vreme nego sada, kada je stvarno morolo da se igra, a ne sada da uzimaju sve oni koji imaju vise para...

misa1265
10.06.2011, 17:31
@Nesaband
U redu je sada za kosarku,al verovatno pamtis ono od 2000 do 2003,4-te kad su i u kosarci krali titule i onda tada napravili ekipu,imaju para sad im je lako,sad kad imaju ekipu,sponzore,sad su stvarno jaki,ali do te jacine nisu dosli bez malverzacija. ;)

Vule
10.06.2011, 18:23
Kolege,ako vam je do prepucavanja idite na tribine pa tamo galamite a ovde mozemo lepo da komuniciramo i druzimo,hvala

Evo sta o vecitom rivalitetu izmedju ova dva kluba ima da kaze poznati DR Trajkovski u narodu poznat kao "Jupiterijanac" :

http://www.youtube.com/watch?v=Cra-vJce9go

Vule
03.09.2011, 16:37
http://www.youtube.com/watch?v=X24E3g7fNYc&feature=related

nesaband
11.04.2012, 22:10
sve cestitke navijacima Crvene zvezde na pobedi vecitog rivala Partizana.

lepa utakmica,zanimljiva i dinamicna.

cule125
11.04.2012, 23:42
takodje i od mene sve cestitke delijama,samo cu dodati da je nas fudbal cisto sranje,zbog ljudi koji su na celu

Deeda
14.04.2012, 15:25
Zvezda je zivot !