PDA

Pokaži Full Verziju : Pa1x Pro neradi output


MikiB
13.03.2011, 10:56
evo ovako:u globalu je sve namesteno da izlazi na Left&Right(svuda sam tako namestio)a kad ukljucim oba kabla (left&right),neradi mi izlaz.Znaci samo jedan.Ili L ili R.Sad moram da sviram na L-mono.sta je u pitanju?dali ima jos neko podesavanje ili da nosim u servis?Znaci kad su ukljucena u pa1x pro oba kanala,cuje se samo krckanje.ako izvadim jedan onda taj drugi radi.ako izvadim L onda radi R,a ako izvadim R onda radi L.Nikako zajedno.ako neko zna u cemu je problem zahvaljujem se unapred.

lagunabend
13.03.2011, 16:51
Druze imao sam taj problem na pa 80 ,samo servis nista drugo kod mene je bila neka zajebancija na ploci

casi
13.03.2011, 17:01
Kazi mi kada su oba izlaza ukljucena tada nemas nikakav zvuk vec se samo cuje krckanje.A da li su pre normalno radila oba dva izlaza.

MikiB
13.03.2011, 17:12
da kad su ukljucena oba ulaza cuje se krckanje.Neznam kako je radilo pre,skoro sam je uzeo.

casi
13.03.2011, 20:59
Cim se tebi cuju pojedinacno L i R izlazi znaci da rade samo je mozda otiso neki deo koji spaja ta dva izlaza pa se zato cuje krcanje kada oba rade.Najbolje je da odneses kod nekog elektronicara nije veliki kvar u pitanju.

asmir90
16.03.2011, 00:45
kod mene nije radio output L i ja sam zamijenio input sa outputom.samo nadji nekog ko zna to odlemiti i zalemiti...pozz