PDA

Pokaži Full Verziju : Casio MZ 2000


matejas87
10.03.2011, 19:13
Pozdrav kolege imam jedno pitanje kupio sam ovu klavijaturu za brata on je pocetnik pa reko da ne pokvari moje ajde da mu ja nadjem nesto pa sam hteo da vas pitam jel neko zna nesto o ovoj klavijaturiu dali ima ritmovi za nju ili od kog casio mogu prebaciti Hvala svima unapred za pomoc i odgovor klavijatura izgleda ovako

makso68
10.03.2011, 20:17
Nije loša klavijatura,može čitati ritmove od Rolandove G serije,samo se moraju malo preurediti u klavijaturi(zamjeniti neke instrumente ili set bubnja).Mana joj je što ima samo 10 user mjesta za ritmove i 40 za boje.Zvuči prilično ozbiljno,s obzirom da je Casio,a mogu se i boje odlično srediti..Dirke su joj iznenađujuće kvalitetne,a solidno je i dizajnirana.Ja sam radio sa njom svirke i niko se nije žalio.Za početnika je i više nego dovoljna..Promjenio sam kompjuter,a tamo su mi ostali sređeni ritmovi za nju..Probaću nabaviti od tipa kod kojeg je sad(ako je?),pa ću staviti u download..Pozdrav!

matejas87
10.03.2011, 20:58
Hvala kolega znaci od roland g serije moze ajd probacu nesto da vidim ako moze ali ajd molimte vidi ako moze nesto da postavis na download bio bih tu puno zahvalan