PDA

Pokaži Full Verziju : omnitronic KB-212 A!


cane612
27.02.2011, 00:10
opet JA :D! imam pitanje za ove kutije ... situacija je ovakva! zelim da kupim ozvucenje,(ko ne zeli :D) i neki baja nam je ponudio da kupimo omnitronic KB-212 A aktivni i posle bi smo kupili isto od njega i jedan bass koji je jako dobar msm tako mi kaze pevac da je jako dobar ... :D! po komadu bi nam prodao 150 evra mi bi smo uzeli 2 komada! mi bi smo to koristili za kucne svirkice i neke male kafice za pocetak e sad kako bi tu zvucala klavijatura i da li se to isplati! (ako uzmemo u obzir da taj lik stvarno cuva stvari) napominjem za pocetak ... ili da skupljam za nesto jace :D ali bi stvarno voleo da sto pre krenem da sviram! Unapred hvala

Beethoven
27.02.2011, 00:53
Ja posedujem KB 210A, jedan komad, kupio sam ga za monitoring, kutija zvuci sra...nje ali meni za monitoring vrsi posao (ako uzmemo u obzir da mi je potreban da mi samo malo "izbije" srednje i visoke pozadi kod mene i ako uzmemo u obzir da ga koristim 3 puta u 6 meseca). Za glavne kutije ne vredi nista, zvuci ko kanta, za monitoring ga preporucujem, jedva zavrsi posao ali zavrsi. Sto se tice rada, radi odlicno, nije se kvario...

Zaobidji...

Pozdrav.

armin
27.02.2011, 01:28
imam i ja omnitronic 15" neznam tacno broj koji su, 500w, jake su sigurno 500w ubijaju snagu, ali ja mislim da kanta ima bolji zvuk sto kolega kaze... moje rade ko monitori neznam sta bih drugo sa njima... :D ali su izdrzljive ove moje bar...

mile nikolic
27.02.2011, 02:10
ja sam imao Omnitronik 10 inca-najvise sam ih koristio kao monitore za kontrolu -ton nije jos ali visokotonci brzo crkavaju

Marco7
27.02.2011, 11:44
Ocajno radi!

cane612
27.02.2011, 13:25
ljudi da kupim ili da ctekam za nesto jace? to je bilo pre svega pitanje :D ja bi to posle proda i kupio druge ali da radim sa time na nekim kucnim zurkicama i kaficima?

Beethoven
27.02.2011, 14:12
Ja nisam pametan sta da te savetujem.

U slucaju da nema para (minimum 1000e za neki pristojan razglas, aktivan mixer i dve pasivne kutije) onda je jedino pametno resenje iznajmljivanje. Pa stedi polako i kupi nesto normalno.

Pozdrav.