PDA

Pokaži Full Verziju : Dita von Teese u Beogradu


Simke
24.02.2011, 15:14
Dita von Teese, Kraljica burleske i jedna od najseskiplnijih žena planete konačno će nastupiti i u Beogradu!!
Božanstvena Dita pokazaće svoje umeće 24. Februara na proslavi trećeg rođendana "Grand Casina". Ona će za sve srećnike koji budu u Casinu izvesti dve tačke od kojih je jedna čuvena u penušavoj čaši martinija, a publika u Srbiji će imati priliku da prva vidi kostim koji je za nju specijalno urađen u Parizu. „Burleska i striptiz nisu samo skidanje na sceni, ja volim kreativni aspekt ovog posla. Volim da osmislim kako će izgledati čitav šou. Uvek je uzbudljiv onaj trenutak pre nego što izađem na scenu jer znam da sam stvorila taj veliki, skupi, bogati, fenomenalni šou i da ja nisam samo obična devojka koja se pred publikom skida uz muziku", objasnila je svoju fascinaciju bursleskom jednom prilikom Dita koja danas stiže u Beograd i ostaće do petka.

Osim po lepoti i zavodljivom plesu ova džepna Venera je poznta i kao nekadašnja devojka kontroverznog pevača Mariyn-a Mansona, a 2009. Godine učestvovala je i na "Evroviziji" s predstavnikom Nemačke, Aleksom Kristensenom. Ostvarila se i kao spisateljica i do sada je objavila dve knjige: "Burlesque & The Art of the Teese" i "Dita: Stripteese", u kojima običnim ženama odaje trikove zanata zbog kojeg je postala tajna fantazija mnogih muškaraca.

..ma sta reci osim da je extraaa=P~

Simke
24.02.2011, 15:17
dadato