PDA

Pokaži Full Verziju : Delovi za stalke


pedjajazz
20.02.2011, 19:51
Poštovane kolege,
Treba mi pomoć tj. informacija, da li znate gde se mogu nabaviti delovi za stalke?
Konkretno za zvučničke stalke.
Imao sam teške kutije pa su mi popucali oni pričvrćivači nogu i gornje šipke,... mislim konkretno na onaj plastični deo iz kojeg da kažem izlaze noge, koji ima plastični zatezač, i onaj deo koji steže gornju šipku, tj. na koji pada ekserasti držač.

Naravno da nije problem odvojiti i osamdesetak eura za dva stalka,..odvojio sam i kupio dva nova,.. ali hoću i da osposobim stare stalke, da ih nosim na one što se kaže manje kulturne svirke,. gde nije bitan toliko izgled,..i to,... i gde ljudi se ponašaju neljudno,.....
u stvari nebitno,.. meni trebaju ti delovi a Vi mi pomozite ako imate informaciju gde se to može kupiti,... na netu ništa nisam našao. Hvala

gagy
20.02.2011, 23:50
Meni nije poznato da neko prodaje dijelove za stalke.Ako ne nadjes kod ovlastenog prodavca (u sto sumnjam),moraces nesto improvizovati u kucnoj radinosti ili kupiti druge stalke.Jer kao sto ti je i poznato,nema danas proizvoda ko nekad da ga kupis i da traje vjecno...

lagunabend
21.02.2011, 02:55
imas kolega u Beogradu, ne znam da li smem da ostavim br. od coveka posto je privatna radnja

Simke
21.02.2011, 10:11
@lagunabend

Ovde nema ostavljanja brojeva telefona!!
Imas posebnu sekciju za takve stvari