PDA

Pokaži Full Verziju : H V A L A ALIXE !!!


WUK013
22.02.2007, 02:05
JOJ CEKAO SAM ODGOVOR VRLO NESTRPLJIVO!!!
HVALA TI PUNO,MADA NIJE SVE TAKO JEDNOSTAVNO,CATRIGE NEMAM ALI STA CU, ZVACU KOLEGU KOJI MI JE POZAJMIO KLAVIJATURU PA CEMO ZAJEDNO ODLUCITI STA CEMO!
INACE JA BIH RADO DO SLOVENIJE ALI SE TRENUTNO NALAZIM U AMERICI NA PECALBARENJU!
INACE DRUZE ,RECI MI DA LI MOGU DA ODRADIM TEZGU SAMO SA RA 800 ,MISLIM DA DX 11 SAMO SLUZI KAO MASTER KLAVIJATIRA ILI CE KAD BATERIJA SKROZ "CRKNE" DA BLOKIRA CELU KLAVIJATURU!!
JIS JEDNOM HVALA NA BRZOM ODGOVORU I POZDRAV ZA SLOVENIJU !!
WUK 013!!

Alix
22.02.2007, 12:32
Pa vidi druže jedna primjedba....Nisi trebo otvarati drugi post,trebo si se zahvaliti u onom postu pošto se samo nove teme stvaraju...Al nema veze ja mislim da se gazda neće naljutiti...A dx11 da bi imo za master klaviaturu to je potpuno moguće i jako dobra kombinacija jer po mome dx11 ima jednu između najboljih tastaturi za solažu (kad je podložiš sa filcem)....Dakle moraš na jednoj banci da izbrišeš boju tako da ništa ne svira na njoj (npr.B16) i na dx11 vučeš boje sa drugih sinthova preko MIDI kabla...Dakle tako postižeš iako nemaš boja na dx11 da možeš odraditi poso kad vučeš iz drugih sinthova...E sad mala preporuka,jedan broj u banci moraš imati prazan (moj lični savjet) zato jer kad vučeš boje sa druge klaviature i ako imaš na dx11 jednu boju memorisanu u toj banci na kojoj vučeš boje,onda se te 2 boje (sa dx11 i drugog sintha) mješaju među sobom...Uglavnom šta bude trebalo možeš mi se obratiti na MSN kojeg imam u profilu...Pozdrav!

WUK013
22.02.2007, 14:10
:oops: :oops: :oops: IZVINJENJE ZA NOVI POST - GRESKA!!!
ALIXE,NISI MI ODGOVORIO STA MISLIS ,AKO BATERIJA CRKNE SKROZ DA LI CE DX 11 MOCI DA RADI KAO MASTER KLAVIJATURA ILI CE BITI NEUPOTREBLJIVA !!!AKO JOS NEKO ZNA NEKA MI JAVI ,MOLIM VAS!!!
POZDRAV SVIMA!!!

Alix
22.02.2007, 14:36
Ne sikiraj se prijatelju radiće ona bez problema ništa se ti ne brini...Baterija u njoj je samo da napaja RAM memoriju u kojoj su sačuvanwe boje i Performansi...Tako da ako ti nije žao boja i ostalog materiala ne trebaš mjenjati bateriju...A ako jest odmah je mjenjaj pod hitno...Doduše ako se odlučiš da ne mjenjaš bateriju na dx11 poludićeš ko moj kolega sinan jer na svakoj banci umjesto naziva boje pišu ti neka japanska slova i znakovi a još svaki put kad je budeš palio napisaćeti change ram battery...Ali ne sikiraj se što se tiče dx11 kao master sinth...Ima da radi odlično...Pozdrav!

WUK013
22.02.2007, 16:17
E PA DRUZE MOJ HVALA TI NA SVEMU!
VRATICU KLAVIJATURU ONOM PRIJATELJU POSLE SLEDECEG VIKENDA PA CE ONDA ON DA SE GANJA SA BATERIJAMA,STA CES TO JE NJEGOVA ZELJA.
POENTA JE DA SAM JA, A I DRUGI, SAZNAO NESTO NOVO I DA CU MOCI DA ZAVRSIM POSAO KAKO TREBA!
JOS JEDNOM POZDRAV ZA YU-MIDI I MOG NOVOG JARANA ALIXA. :D

Alix
22.02.2007, 21:47
Hvala na ljepim rjecima malo je ljudi koji znaju da cjene i postuju dobar savjet...A ova stranica je majka za sve muzicare...Dakle sta god da ti zakoci ili budes u sumnjama slobodno se obrati svima kolegama na forumu jel ovde svi pomazemo...A jedan savjet molim te ubuduce kad budes htjeo da postavis pitanje,prvo malo pogledaj u prejasnjim temama na forumu i ako nema toga pitanja ili te teme onda je napisi jer vise puta se desi da neko postavi pitanje koje je vec nekada bilo odgovoreno sa strane drugih clanova...Sve najbolje i budi mi dobar...pozdrav!