PDA

Pokaži Full Verziju : dimenzije spider pro-a


zeljko_mo
04.02.2011, 02:47
Ako netko zna slucajno dimenzije tocne od Spider Pro-a, ili nacrt neki, da sam to napravim, a da izgleda dobro slicno spideru... Hvala:)

Beethoven
04.02.2011, 03:30
Klikni na ovo i magija pocinje... :)

http://www.k-m.de/fileadmin/hacatalogue_download/18860/18860.pdf

Ako ti ovo ne radi, kao sto kod mene zeza (a ne vidim razlog), idi na ovaj link i u dnu strane ces naci "Downloads". Skini PDF Download Installation Instructions, naci ces sve mere koje ti trebaju.

Pozdrav i srecno.

P.S. Ma koliko se trudio, neces ga napraviti kako treba, mnogo ces para i zivaca uloziti i na kraju neces biti zadovoljan. Veruj mi, puno puta sam pokusavao ovakve stvari, nikad nisam bio zadovoljan i na kraju kupio original. :)

Simke
04.02.2011, 11:06
Mislim da nije bas tako lako napraviti kopiju spidera,jer nisu samo telo i nosaci u pitanju,vec i oni kanali gde se nosaci zavlace kad se rasklopi,a za to verovatno treba neka specijalna namenska mashina!...
@avangard band
bez obzira kako izgleda,ako uspes da napravis,upload-uj slike da ga vidimo,pa da razvijamo malu privredu!;)
kad sam kupovao mog spidera,u mitrosu sam zapazio spider,ali na telu pise YAMAHA :S
Sry za skretanje sa teme,ne znam zasto sam ovo rekao,ali moze nekom da koristi:)

zeljko_mo
04.02.2011, 13:50
otac mi radi na Aluminiju, pa ima dosta slobodnog vremena na poslu... naci ce on vec nacina nekog... pa cemo vidit na sta ce ispast... nece ga kostat nista nego malo vremena... a i na kraju, ako neuspije kako treba, ima kupit... :) posaljem slike kad se zavrsi, hvala Beethoven na dimenzijama...

Glorious
05.02.2011, 16:08
Joj brate svaka cast caletu ako bude imao toliko zivaca...ja mislim da ti to kupis da ne maltretiras coveka :)...pozz

matrix_mo
05.02.2011, 17:36
a bojim se da, koliko god bio dobar majstor da ga neće uspijet kopirat!¨!! najviše iz razloga jer je onaj profil glavni, izliven i dobro, dobro zaj*****!!!!
ja sam kupio puknut spider (pukao dole gdje je ona ploča od nogara) i tata mi je to napravio, odnosno, napravio novo kućite za nogare, i baš se namučio, i reko mi je da se zezno što mi je to radio, kaže "nije vrijedno živaca"=))

ne znam, probaj... ja ću uzet i onaj QuikLok-ov stalak za 2 klavijature, pa ču malo mjenjat:D

mirandess
17.02.2011, 23:43
evo kolega nadam se da cu pomoci sto se tice gornjeg nagibnog nosaca..... tu je par slicica da se mozete orijentirati...... veliki pozdrav :D