PDA

Pokaži Full Verziju : Problem tc helicona u pa2xpro


mirandess
02.02.2011, 15:45
kada namjestim vokoder da pjevam (a da se cuje zenski glas, znaci namjestim u voice processor preset male to female, i udjem na harmony voices, stavim gender +7, voicing +12.) kada pjevam "zenski glas" pocinje mi se gubiti svako malo taj "konvertirani" zenski glas i pocinje se ubacivati moj. Jednostavno cuje se onaj ruzni zvuk krčenja, pa se na sekundu ubaci moj glas, pa onda opet zenski. Za mikrofon koristim shure wh 20 (pilot).

harepa50
03.02.2011, 01:42
Nisam korisnik pa800/pa2x ali sam imao priliku testirati shure wh20 na pa800. To se desavalo i meni kad sam koristio taj preset. Inace s tim presetom moras pjevati sto dublje da bi zenski glas preseta realno izlazio. Cim pjevas vise ili cak falsetom, desi se da se izgubi taj glas iz preseta pa se cuje samo tvoj glas, jer i nije bas logicno da se ta zenska "dere" za oktavu ili dvije (koliko vec ide u presetu) ako ti pjevas bas iz neke visine ili falsetom.

mirandess
03.02.2011, 09:40
hehehe prijatelju, u zboru sam bio bas vokal, tako da ako itko moze duboko pjevat ja sam :D hihhhhi, a zato je i namjesteno na +12 glas zenski..... ima na 0 i +12, hmmm bas me to brine pravo, da mi nije do harmonajzera unutra? A sto se tice falsa, mozda ga nekad malo ima..... evo probavao sam i druge mikrofone skopcat ali nece...... prvo sam mislio da je do pilota.... zbog frekfencije.. al nije.. :( ako netko jos ima nesto za dodati neka doda hvalaaa!
Dodato:
<embed src="http://www.*******.com/embed/500175835/8584ec2c" width="320" height="200" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed>

Evo tog cuda :( ne znam probao sam sve, ne obazirite se na tekst i glazbu samo problem...... :(

P.s. ispricavam se ako je protuzakonito stavljat sound clip na ovo, ali samo da vam docaram da bude jasnije. Hvala!