PDA

Pokaži Full Verziju : blajah - demo snimci


blajah
02.02.2011, 13:06
Evo, i ja sam skupio petlju da se pojavim pred strašnim sudom :D
Zanemarite sve što čujete pre nego što krene accopm.

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/GQkBHfjEvHY" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

nesaband
02.02.2011, 13:32
Strasni sud ti nece nista.Daj nam malo podataka koju klavijaturu koristis,koliko imas godina,koliko dugo sviras.
ovo sto sam cuo je solidno.
Ta solo boja mi se ne dopada(koja je to boja?)
Ne znam ni da li je ovo neka tvoja improvizacija ili je neka pesma koju ja ne znam.

sve u svemu nije lose za prvi snimak.

gagan
02.02.2011, 13:44
Dosta lepo zvuci prepostavljo sam da je u pitanju neka yamaha , prepoznao sam po dobosu
. I stvarno sam bio u pravu , samo tako nastavi .....

blajah
02.02.2011, 13:54
E, pa, da krenem jedno po jedno.

28 godina, završio nižu muzičku davnih dana - harmonika, svirao redovno do 2001 harmoniku. Onda velika pauza do 2010 (jesam povremeno svirao za svoju dušu 2-3 puta mesečno po sat dva ). U Decembru vidim u Mitrosu neku rasprodaju i kupim ovu Yamaha-u psr e 423. I od tada po 3-4 sata dnevno svirke, i sat dva pakovanja ritmova.
Yamahica je sama po sebi skromnih mogućnosti, nema opciju da se ubace boje, pa sam sam miksovao ovo od neke 2 fabričke. Meni se svidela, ali u svakom slučaju prihvatam sugestiju.

Što se tiče melodije koju sam svirao, nemam pojma šta je i kako je, znam da nije pesma (imao sam ovo na nekoj kaseti snimljeno još dok su kasete bile u fazonu :lol: ). I, samo još jedna stvar. Znam da je brljavo i da ima grešaka, ali stvarno nisam hteo da presnimavam više puta kako bih se predstavio u nekom boljem svetlu nego što zaista i jesam.

Već neko vreme sam na forumu, nisam hteo da postavljam ništa dok nisam video kakva je ekipa ljudi. Sada kada znam kako ova super ekipa funkcioniše, odlučio sam da Vam izađem pred oči :D

Pozdrav svima,
Dejan

@gagan&neša
Hvala na prvim komentarima. Ako takvi budu svi biće mnogo bolje nego što sam očekivao! :)