PDA

Pokaži Full Verziju : VOKAL HARMONISER


blatusan
20.02.2007, 22:40
Imali neki program u kojem ima vokal harmoniser posto mi je dosadilo ekstra tri spure mjesto dvije pravit samo da bi sebi tercu na vokalu pravio. Nemoj te mi samo rec da je CUBASE. Ako ima nesto manje.
Pozdrav, Alen!1

blatusan
21.02.2007, 12:01
?????

blatusan
24.02.2007, 13:21
Pa ljudi, nemoj te biti takvi! Znam da ga neko ima sigurno!!.Raspito sam se i ima tih programa koji sluze samo za vokal. NPR.voiceworks, harmony4, voicedubler, i tako te. Hajte ako necete ovako javno vidite mi e-mail u profilu moze i PM. HAJTEEE MOLIIIM VASSS!!!

Alix
24.02.2007, 15:22
Jarane ja ti nisam za ovaj rang...Dakle meni je najmrže imati neke programe ili snimati na PC...Ako šta radim,radim to striktno preko klaviature i miksete a obrađivanje i dodavanje efekata to mi je smrt...Tako da ima ovdje mnogo ljudi koji se s tim bave i mogu ti mnogo pomoći...Kolega Blusa je jedan od njih...Pozdrav!

toma
24.02.2007, 15:31
ljudi molim vas ako neko ima nesto sta kolega ALEN trazi
da mu pomognete,ja vjerujem da netko ima nesto,

mislim da je Alen to zasluzio jer je jako puno pomogao i uvjek je spreman pomoci.

kole ja jos nisam nista nasao ali i dalje trazim pa mozda se nesto nadje

pozdrav cijeloj ekipi od tome

blatusan
24.02.2007, 15:38
Jebiga Almire, nema svako PA1X :wink:

Vaxter
24.02.2007, 17:09
Jebiga...
Ja ne znam...
Samo sam nashao za Cubase neki VST, a ni on ne radi realtime...

blatusan
24.02.2007, 17:15
Neznam majke mi. Jaran mi je objasnio da ima tih programcia samo za vokale. Nalteili smo na par al se placajau a poskupi su. Ispod 400 eura nemozes proc. Za cubase jaran mi jehtio poslat ali nema ni on to. Imam cool edit pro 2.0 full i ima na efektima pise VOKODER ali je iskljucen i nema sanse da se ukljuci. :( Da se hoce to naci mhhhhhhh.
Za svaki savjet ili pomoc dobro mi je dosla!!
Pozdrav narode, Alen!!!

blusa
24.02.2007, 18:21
Hajde tamo furaj na msn hehe

Vaxter
24.02.2007, 21:26
Vokoder i vocal harmoniser nisu ni slichna stvar...
Vec smo Nedim i ja pisali ranije o tome...

Daj mi adrese sajtova gde si nashao te skupe programe.

BasariStudios
24.02.2007, 21:49
Neznam majke mi. Jaran mi je objasnio da ima tih programcia samo za vokale. Nalteili smo na par al se placajau a poskupi su. Ispod 400 eura nemozes proc. Za cubase jaran mi jehtio poslat ali nema ni on to. Imam cool edit pro 2.0 full i ima na efektima pise VOKODER ali je iskljucen i nema sanse da se ukljuci. :( Da se hoce to naci mhhhhhhh.
Za svaki savjet ili pomoc dobro mi je dosla!!
Pozdrav narode, Alen!!!

To se ne ukljuci, to se odabira kao PLUGIN, onda se na to ASSIGN keyboard,
pa posle, ono radi jedino dok drzis dirke na sintu, il pritisnes dirke na njemu
ako ih ima. Taki program sto ti trazis ne postoji, mora da bude plugin a ne
standalone, radice preko cubase il neki od programa, kao sto je na primer
AKAI DECA BUDDY ili PROSONIQ MAGENTA.

Pozdrav

blatusan
24.02.2007, 22:39
Dakle vokoder stoji tu ali znam da nije to to. Naveo sam gore da sam naletio na HARMONY 4 on kosta nekih 800 eura!!
Dakle taj. JAran mi je reko da on radi nezavisno od bilo cega. Tolko i ja znam. A sad dobiam steinberg voicemascine. Pa cemo vidjet sta je kako je.
???????
Pozdrav, Alen!

almir90
24.02.2007, 22:45
ja sam malo surfao po netu i za te stvari sam naletio na steinberg voice machine, a po tom pitanju sto je neko vocoder spomenuo, vocoder nemoze sluziti za filtriranje vocala, da zvuci originalno a opet da lijepo zvuci, toplo, i popunjeno, a opet da je to lijepo poslusat, vocoder vam sluzi za effectovanje vocala koji imas, primjer hocu da mi vocal zvuci kao orobot i te stvari, sad neznam mozda neko i ima nesto za harmonizaciju a da je vocoder, samo ja za to jos nisam cuo, evo naletio sam ganjajuci po netu na informacija da za to sluzi steinberg voice machine, pa sam preko torrenta skinuo i poslao alenu, nadam se da ce se moci za sta iskoristiti ovaj vst

BasariStudios
25.02.2007, 10:28
Opet mesate pojmove, sa VOCODERom i VOICE MASINEom necete dobiti to sto
zelite, nijedna od njih nije VOCAL HARMONISER.
Vocoder je jedna stvar o cemu je vec pisano a VOICE MASHINE je skroz druga
stvar za koja menja PITCH jednog VOCALA i neda 2 glasa odjednom.
Taj plugin vec koristim.

blatusan
25.02.2007, 12:30
IMas pravo Nedime, imal uposte tako nesto za PC. Da ubacim na Steinberg?

almir90
25.02.2007, 14:48
Opet mesate pojmove, sa VOCODERom i VOICE MASINEom necete dobiti to sto
zelite, nijedna od njih nije VOCAL HARMONISER.
Vocoder je jedna stvar o cemu je vec pisano a VOICE MASHINE je skroz druga
stvar za koja menja PITCH jednog VOCALA i neda 2 glasa odjednom.
Taj plugin vec koristim.

znam i ja da to nije isto, probao sam ja ovaj voice machine i nije ono sto je alen trazio, a sto se tice tog filtriranja vocala da zvuci kako treba, to je najbolje nabaviti SoundForge ili WaveLab, i koristiti razne plugine da se dobije sta se trazi, tesko da ces naci neki plugin koji automatski sam sav posao ti obavi, toga jos nema koliko ja znam

klavijaturista
25.02.2007, 15:46
Kolega alen traži software harmony 4 to sam mu ja preporućio
taj software je sada teško nabaviti besplatno možda za koju godinu kada netko stavi onako..
Taj software je od TC-HELICON-a mislio sam ga sebi downloadirati mislio sam da ima besplatno ali nema...hehe :D :D :D
Što sam htijeo reći kolegi alenu trebaju preteći vokali ne samo terca tj.da ima ženske vokale u pozadini karikiram...
Od jednoga kolege sam jedno prilikom posudio TC-HELIKON vocalist za live nastup i ima sve te opcije ali košta evo vam link pa pogledajte.
ta je stvar zakon ispravlja glas za nekiš 16 posto.
Ako netko ide sam svirati potrebno je imati npr.samo pojačalo jel vocalist ima u sebi efekte.itd...
a sve to ima na HARMONY4...
http://www.tc-helicon.com/Harmony4
http://www.tc-helicon.com/VoiceWorks
Ja zasad za takve poslove koristim Digitech MV-5 Vocal Harmony Processor
I nemogu se požaliti.
Samo što kolega kaže nemogu svi kupiti takve stvari zato imamo besplatne softwareee!!!!!! :D :D :D

BasariStudios
25.02.2007, 20:59
Da al kolegi Alenu ne mora se toliko otezat i komplicirat zivot.
Moze mu se reci, Alene nadjes negde Cubase za free, onda fino nadjes
AKAI DECA BUDDY ili PROSONIQ MAGENTA, jedne od najkoriscenije do sada
i gotovo...pichi, na moramo mu pricat da uzme neke plugins sto koristi
SONY STUDIOS ili TVT RECORDS.

blatusan
25.02.2007, 21:06
Dakle kratko ij jednostavno. cubase sx3. in onda jedan od ta dva programa. A majku jebo cubase, neznam koji da uzmem. Ia ih milion raznih velicina. Ako neko moze neka mi posalje torent ili nek mi kaze na sta da gledam. Pozdrav. Alen!

fico
25.02.2007, 21:30
Kratko i jednostavno imam ja sta ti treba posalji mi kucnu adresu na koju da ti posaljem cd na privat poruku i resio si se muka.
fico

BasariStudios
25.02.2007, 21:36
Fico ti je lepo rekao, ako ne nadji i uzmi CUBASE SX3, posle toga ostalo ja cu ti slati.

MrVlad
26.02.2007, 15:31
Brate,
Jer si probao "Celemony Melodyne"... super je program ali nije za Realtime sviranje...

samo ideja.

poz.Vladan

BasariStudios
26.02.2007, 19:44
Vladane, MELODYNE je skroz druga stvar, nema nikake veze sa HARMONIZER...
To je PITCH CORRECTION program.

shorty123
24.01.2009, 03:58
Skines "vst host" 1,6Mb i deca buddy isto tolko otprilike ,dobra zvucna karta i to radi super
Pozdrav.
Te programe potrazi na google

TomyCroSound
24.01.2009, 04:27
Vladane, MELODYNE je skroz druga stvar, nema nikake veze sa HARMONIZER...
To je PITCH CORRECTION program.

da, ali već snimljeni vokal može se uzeti i otvoriti u melodyne, napraviti pitch corection, zatim mjenjati ručno ili putem midi-a transpose svih tonova posebno. Našao sam standalone ver. i vrlo sam zadovoljan. Ide sporo, ali može se svašta napravit... Dalje, izmjenjeni vokal spremi se kao no.2 i to je to

TomyCroSound
02.12.2009, 16:23
Evo prošlo je vremena a još nisam našao nekakav plugin vst za nešto ovako http://www.youtube.com/watch?v=6Yc-l8EMww8&feature=related ako netko može dati ime nekog virtualnog harmonizera (ne u realtime) i nekakav demo možda s youtube il slično, bio bih zahvalan...
Hvala :-)

shown
02.12.2009, 17:35
Avox choir,avox duo

TomyCroSound
02.12.2009, 18:05
...taj "pjeva" višeglasno tonove koje mu namjestiš u + i - ali to ne odgovara kako se harmonije mjenjaju kroz pjesmu. Tražim soft kojem bi harme udredio putem midi-a

TomyCroSound
13.12.2009, 15:12
i jel ima netko Akai Deca Buddy

Marko_kraljevic
13.12.2009, 19:11
Antares.Harmony.Engine.VST.RTAS.v1.0 ,vst plug-in koji radi i u realtime,od funkcija ima to sto se moze videti na slici(uradio sam print screen).tu je i opis programa u text dokumentu.

psssss
14.12.2009, 21:59
javi se na privat za akai deca buddy