PDA

Pokaži Full Verziju : Mixeta + Mikrafon + Zvucna kartica


Atilaj
29.01.2011, 05:15
Ovako preporuka Mixete do 90 e nova polovna svejedno znaci treba mi da bih povezao mikrafone bezicne i klavijaturu na mixetu pa to u racunar i da se u racunar prenosi zvuk i da to snimim preko sound Forge npr.I dali je vazna i zvucna kartica ako jeste za nju max dajem 50 e

ivanaa
29.01.2011, 11:54
Zvucna kartica je vazna za reprodukciju zvuka, mada ja koristim jako zastarelu karticu a snimljeni zvuk je dobar, tako da ... Moja preporuka je creative sound blaster a moze se naci za 20,30 eura, sve ostalo je stvar podesavanja prilikom snimanja i reprodukcije

Atilaj
29.01.2011, 16:45
ee hvala ti moze neka preporuka za miksetu ja sam mislio ovu ************************************* dali ta valja....? Za gore navedene potrebe..
Dodato:
ee hvala ti moze neka preporuka za miksetu ja sam mislio ovu [url[/url] dali ta valja....? Za gore navedene potrebe..izvinjavam se zbog linka
Dodato:
Behringer XENYX 1002 mikseta Kakva je mikseta i dali mi mozete reci koje kablove da uzmem da bih povezao racunar i mixetu....?

Atilaj
08.02.2011, 17:39
Ovako Uzeo sam zvucnu zoltrix pro 6 imam roland exr 3s i mikrafone neke 100 e sam platio :P nzm koja marka sad me interesuje koju mixetu preporucujete uz to (Zeleo bih sve to da povezem i da snimam na racunar sve to)..?