PDA

Pokaži Full Verziju : Jbl Mpro


nikolatucha
25.01.2011, 09:04
pozzz svim kolkegama video sam ovaj sistem na netu pa me interesuje da li je neko blize upoznat sa time i kakva je iskustva imao .upitanju su 2x Jbl Mp255s binovi i 2x Mp225 kutije .I binovi i kutije su na 4 oma i sve su duple 15.hvala unapred. pozzz:)

nesaband
25.01.2011, 09:14
moje misljenje je da to radi odlicno,ali pitanje je za koje namene tebi treba sistem.
Ako ti treba velika snaga onda je to dobro ali ti onda treba i jedan veci kombi za tu opremu da bi je prevezao do mesta desavanja.

Takav sistem prate obavezno i dobri snagasi koji ce to da pokrenu kako treba.

nikolatucha
25.01.2011, 17:07
pa za skoro sve za svadbe ..za zurke ..za manje stvari nosio bih samo kutije ..a imam vec jedan snagas dosta kvaitetan 2x 600w jos jedan takav i to bi bio to .za binove sam uveren da odlicno rade jer su duple petnestice .e sad za kutije nisam siguran kako to radi dali imaju dosta jak visokotonac sve to da pokrije .neznam da li su ostre i dobre za pevaca ??jer sve tu u taj sistem ima 8 zvucnika a samo 2 visokitonca i zbog toga sam sumljicav dali ce moci to da isprate ???a misli i neku skretnicu da uznem tada bi jos bolje radilo osim ako binovi nemaju ??? kolko kosta par kutija i par binova ??naravno polovnih pozzz i hvala