PDA

Pokaži Full Verziju : harepa50 - Demo snimci


harepa50
24.01.2011, 05:19
Pozdrav kolege :)
Evo i ja da bacim koji demo...

Oliver Dragojević - Cesarica (Piano Cover)



<object width="353" height="132"><embed src="http://www.goear.com/files/external.swf?file=2e79174" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" quality="high" width="353" height="132"></embed></object>





Soc-Boc Rap



<object width="353" height="132"><embed src="http://www.goear.com/files/external.swf?file=ae10d4f" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" quality="high" width="353" height="132"></embed></object>




Prvi snimak sam odsvirao na klaviru, pjesma od Olivera Dragojevića - Cesarica. Snimano sa Shure C606, preko miksete Omnitronic LS-822A iz tape out u mic in na laptopu. Software: Cubase SX3.

Drugi snimak je jedna rap ,pjesmica, :) Tekst pisao moj profesor Mirko Meršnik, muziku, aranžman, miks, (i nazovimo to masteringom) sam uradio ja. Pjesma je trebala da se uradi prije zadnjih izbora, pa bi se pustala na TV-u da "otvori oci narodu" (kako je profesor zamislio ali na kraju to nismo mogli ostvariti).. Napominjem da pjesma nije kampanja za nijednu stranku, nego antikampanja za političare koji nam ne donose ništa drugo nego zlo.
Mnoge zvukove, VST itd. sam vukao iz FL Studija XXL Edition, a snimao sa Cubase SX3. Vokali snimani sa dinamičkim mikrofonom Shure C606 preko miksete Omnitronic LS-822A, preko tape out u laptop. Mislim da je ovo maksimum što sam uspio izvući iz ovakvog načina snimanja vokala. Nisam imao drugi pa sam se morao krpiti nekako, nažalost :)
Ali eto moram se pohvaliti da sam kao gluhu sobu koristio balkon, koji je ustakljen i tako odvojen (koliko toliko) od spoljašnje buke i da sam kao monitore koristio svoje dvaneske :lol:
Na mikseti sve ravno, gain na 3 sata, fader za kanal i klizači za zvučnike na 0dB da bi mogao sto jači zvuk da izvučem jer sam na zvučnoj karti morao skoro do minimuma da smanjim mic in level da bi bilo što manje šuma na snimku.
Ne zamjerite za hor, ima falševa, tada nisam imao pluginove za pitch correction. :D
Repao: Nermin Hadžajlija, na forumu poznat kao nermin94.

Odužih ja malo sa opisom.

Jedno veliko hvala za mog druga Marnela (Dell-a) oko pomoci za postavljanje snimaka.

Uživajte u slušanju,

Pozdrav

Dell
24.01.2011, 05:25
davno si ti trebao postavit snimke, da ljudi vide o cemu se tu radi. O jednom svestranom muzicaru, koji svira sve od "Nirvane do Silvane" :) Ako sad ovako sviras, strah me na pomisao kako ce to da zvuci za 10 godina, samo naprijed ;)

harepa50
24.01.2011, 05:35
Hvala ti brate na ovakvom lijepom komentaru :) Prije nisam imao čime da snimim ali eto sad sam se malo prikrpio :D

mladenkom
24.01.2011, 08:18
bravo Hare,legenda si

harepa50
24.01.2011, 16:50
Hvala puno @mladenkom ;)
Dodato:
http://www.youtube.com/watch?v=xMVnpKPg38U

Evo za ljubitelje klasike :) Snimak od prije 3 godine...Na jednom koncertu sviram Bumbarov let od Korsakova.

nermin94
25.01.2011, 02:39
Ejj brate moj svaka cast za sve snimke ;) .. Bilo mi je zadovoljstvo s tobom raditi ;) .. Pozz

harepa50
25.01.2011, 02:42
Hvala ti puno brate...bice jos projekata samo da se skocka za bolju opremu ;)

magdalena
25.01.2011, 03:25
Sve pohvale... :)

Duksterifi
25.01.2011, 13:43
Nema sta,ekstra,de si do sad bio.

harepa50
25.01.2011, 21:29
Hvala :)

@Duksterifi
u Sarajevu :lol:

b.o.Y.c.h. ČK
25.01.2011, 23:12
De ste sad muzičari, sakrili se, a? :lol:

Neću ništa previše komentirati, samo ti želim puno uspjeha!

harepa50
25.01.2011, 23:24
Hvala puno Boychek ;)

Ace
26.01.2011, 00:48
Aaaaaa, mal mal ama lupa dirke :)

Svaka cast Hare
Super je!

harepa50
26.01.2011, 01:29
Mnogu blagodaram, drug Ace ;)

cash
26.01.2011, 01:55
SVe je super i sve je za pet . . . :D inace da se pohvalim ja i HAre smo prijatelji..,.a i Nermin je tu kad treba rimu opalit...:D braw0

harepa50
26.01.2011, 02:32
Cash brate moj, hvala :D
Inace cash (Amer) moj dobar prijatelj i jako drag kolega :)

zeljko
19.05.2012, 21:52
Auuuuu tek sad vidjoh a i cu,pa ti si druze pravi pravcati umjetnik,posebno mi se svidja kako rasturi onaj klavir sa bubarovim letom:-OSvaka cast majstore suuuuper...Pozz

Dell
19.05.2012, 21:58
Pa sta si mislio nego da je dobar :D :D :D Ne drzimo mi svakog u teamu ;)

Bokikorg
20.05.2012, 12:54
Svaka cast kolega,odlicno je :)

harepa50
20.05.2012, 18:21
Hvala Željko, hvala svima :)

cule125
20.05.2012, 23:22
ostao bez komentara,svaka cast hare

harepa50
21.05.2012, 00:50
Hvala cule :)

hajro
21.05.2012, 01:41
cestitke iskrene , davno sam rekao da na ovome sajtu postoje super muzicari

sale_band
21.05.2012, 12:21
Bravo kolega! Super je!!!

nesaband
21.05.2012, 15:10
strikas strikas bumbarov let.Lepo je cuti kad mlad muzicar vezba.

mozes ti to jos bolje da odsviras.znas ti to bolje nego mi.

samo nastavi sa vezbom i bice sve na svom mestu uskoro.

tranzit
21.05.2012, 17:03
Cudi me kako nisam vidio ove snimke ranije, a vidim da si ih daaaaavno postavio. O tehnici sviranja je suvisno bilo sta reci jer... po ko zna koji put se pokazalo, skola je skola i za nju nema zamjene. Bumbarov let si odsvirao, posmatrano cisto tehnicki, veoma dobro. Nedostaje mi malo vise dinamike, milsim da nisi ima dovoljno dugo vremena da se upoznas sa tim klavirom da bi ga osjetio kako treba. Dragojevica si naprotiv donio sa mnogo vise duse. Onaj Soc Boc, sa obzirom na cemu si i gdje snimao, je fenomenalno uradjen. Imas ogroman potencijal i kao muzicar i kao aranzer i kao kompozitor a mislim da je najveci kao buduci zestoki ton majstor jer to sto si ti uradio na tom jadu od opreme i jos u sirotom FLu, granici sa nevjerovatnim. Cuce se za tebe, siguran sam... bjezi odatle gdje si, sto prije jer se bojim da ce ta sredina postati preuska za tvoj razvoj. Dok ovo pisem, stalno mi je na umu koliko si mlad. Ovakve snimke (Soc Boc) na zapadu ne prave tako cesto ni profesionalci sa izvjesnim iskustvom. Cujes odlicno i imas izgleda genetski urodjen nepogrjesiv osjecaj za prostor zvucne slike, kao i za ton uopste, a najvise me cudi osjecaj za detalj kod tako mladog covjeka. Mogao bih sada da pomenem svaku sitnicu koju si dobro odradio ama nema potrebe a i trajalo bi dugo. Najvaznije ipak moram. Aranzman je stabilan i ubjedljiv, miks je odmjeren, efekti (prije svega ambijenti, dobro odabrani i sa ukusom dozirani, cak si i sa tim Shure uspio da ubijes napadne sibilante. Miks je mekan ali ipak probojan... itd... itd... Eventualno bi se u masteringu moglo izvuci jos ponesto iz tog miksa ali i ovako je to sto si uradio majstorsko djelo (opet imam na umu tvoju starost). Upisuj poslije te srednje muzicke, neku od akademija za ton inzinjering ili za audio medije (ali nikako kojekakve SAE kurseve i bljuvotine, nego nadji nesto u zapadnoj Evropi ali pri drzavnom univerzitetu). Mislim da je to ono gdje ces moci dati sve od sebe

harepa50
21.05.2012, 18:34
Jesu ovi snimci su odavno postavljeni, Bumbarov let sviran prije 3 godine, a Soc Boc rađen prije 2 godine...:)

Hvala vam svima ljudi.
Puno hvala kolegi tranzitu koji mi nesebično pomaže gdje god zatreba bilo šta oko studijskog rada, live sounda, računara, i ovaj komentar mi je motivacija za daljnji rad...Potrudiću se da upišem neki dobar fax za ton inžinjering, u nekoj boljoj državi od ove, nikakve kurseve i kojekakva zezanja...A ovdje su svi sadašnji "inžinjeri zvuka", nekadašni "nosači mikrofona", nažalost. Što se tiče Bumbarovog leta skroz si upravu, fali dinamike, a i nisam bio upoznat s ovim klavirom, baš tako. Hvala još jednom :)

harepa50
27.02.2013, 01:06
Evo da malo osvježim ovaj topic...Nešto novo iz mog studija :)

https://soundcloud.com/behudinnystrom/zara-larsson-uncover-behudin

Progressive House remix pjesme Uncover (Zara Larsson). Remix smo radili moj rođak, koji se bavi DJ-ingom i ja, iako ja nisam baš tip koji je u elektronici nešto posebno...Miks i mastering također moja malenkost...Remix je konkurisao za neko takmičenje nekoj izdavačkoj kući u Švedskoj, ne znam tačno kojoj, pošto je ovo švedska pjevačica...
Nadam se da će vam se svidjeti, kažite kako vam se čini... Uživajte!

Embed link ne želi da primi, pa sam stavio link do pjesme na soundcloudu.

tranzit
27.02.2013, 03:12
Da se ponavljam iz proslog svog posta u ovoj temi, nema potrebe. Dodao bih samo, da se u ovom Remixu vrlo dobro cuje da si pun ideja i da, sto je najbitnije, "cujes" veoma dobro jer je sve sto si radio odmjereno i sa puno ukusa tako da Remix nije udavljeni ili prenapucani original. Ne znam na kojem equipmentu si radio Remix ali iskreno sumnjam da si imao vrhunske uredjaje i Pluginove na raspolaganju. I bez toga si zadatak odradio maksimalno, mnogi profesinalci, sa dugim stazom u ovoj bransi, bi mogli ponesto i da nauce od tebe. Ti jednostavno imas talenta na pretek.

nesaband
27.02.2013, 09:18
Sve na svom mestu,nije napadno mada ne slusam ovu vrstu muzike,ali moja cerka to slusa pa znam sta pricam.Remiks ti je odlican,odmeren i ne znam sta da kazem vise sem da je odlicno.@tranzit je vec sve rekao.

harepa50
27.02.2013, 11:51
@tranzit @nesaband

Hvala vam puno ljudi, drago mi je što vam se sviđa. Nisam puno u eletronskoj muzici, ovaj remix sam uradio sa rođakom koji je više u tome, ja sam obradio vokal acapella sa originala i uradio mix i mastering. Originalni tempo pjesme je 90 bpm i trebalo ga je ubrzati na 128 bpm, koji je neki standard u Progressive House muzici, a da prirodno zvuči. Pri tome sam sjekao većinu (upadljivih) dahova i obrađivao vibrata u Melodyne-u da bi zvučalo što prirodnije. Remix je rađen u FL studiju 10, sa većinom default semplovima i pluginovima iz njega, od plugina sa strane koji se mogu izdvojiti, korišten je Nexus (za synth melodije). Miks i mastering je rađen u Presonus Studio One 2. Hvala vam još jednom na vašim komentarima, drago mi je da vam se sviđa :)

romario
27.02.2013, 12:53
Hare majstore ,bravo !

zeljko
27.02.2013, 16:38
Ovo ti je super dobar miks svaka cast,kao sto rece Tranzit imas talenta za to bravo..Pozz

VUNIMRAV
27.02.2013, 22:41
Odlicno Harise,samo napred,sto rece Nesa,nije moj fah ali i moja cera slusa em a i zavrsava sred muzicku,tako da sam dosta "ukljucen" u sve pravce.
Sve najbolje!

harepa50
27.02.2013, 23:17
Hvala vam puno ljudi! :)

harepa50
02.06.2013, 01:37
Evo nešto svježe sa bendom od neku noć:

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/gx2el3g-pZU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

tranzit
02.06.2013, 05:33
Zasto ne napises ljudima, da znaju, da ti ovdje sviras bubnjeve, instrument koji kod tebe nije primarni, pa cak ni sekundarni, a i nemas bas priliku konstantno da vjezbas na njemu. Utoliko je ova tvoja svirka za vece divljenje. Ovdje si nedvosmisleno pokazao da se eventualni nedostatak talenta ne moze nadoknaditi nikakvom vjezbom a obrnuto, sto je slucaj kod tvog sviranja bubnjeva, i te kako moze, ako je talent dovoljno visokog nivoa. Svaka cast.

al bundy
02.06.2013, 12:22
hare,sta sviras ti sve od instrumenata?koje si ucio a koje ne?

harepa50
02.06.2013, 13:20
Hvala puno adžo, evo tranzit vam je sve rekao kako jeste umjesto mene što se tiče bubnjeva.

@al bundy

Sviram klavir, gitaru, bass, bubnjeve i harmoniku. Školovan sam samo za klavir, i to mi je primarni instrument. Za sve ostale instrumente sam samouk. Želja mi je da se nekad posvetim i turskom sazu (Baglama) ako se nađe vremena i sredstava...

tranzit
02.06.2013, 13:28
Ako bas bude stalo samo do sredstava, poslacu ti tu 'ebenu baglamu, pa tamburaj po njoj, a siguran sam da ces i nju savladati vrlo brzo, sa obzirom na to da sviras vec zice, a i krv nije voda, imas ti to u genima. Nadam se samo da cu Naci nesto pristojno u Njemackoj. Ocekuj onaj mikrofon krajem mjeseca jer krecu "gastarbajteri" na odmore pa ce ti neko od ovih iz Sarajeva donijeti to cudo.

harepa50
02.06.2013, 14:01
Ma nisu ni sredstva problem, ovdje je baglama oko 340 KM nova u radnji, al vazda ima nešto preće od prećeg, pa ne možeš ni stići pare dat na sve... A za mikrofon (a i za sve dosad što si uradio za mene i što si mi pomagao oko svega) da ti se zahvaljujem cijeli život ne bi bilo dosta. Zato te u Sarajevu čeka jedno janje poveće.

tranzit
02.06.2013, 14:23
Ovdje mogu dobiti baglamu za bar 50, a ako junacke srece bude bilo i za 100 eura jeftinije. Pogledacu sta trenutno ima od baglama odnosno sazova u ponudi. Za mikrofon ces biti obavjesten, ko i kada ti donosi.

harepa50
02.06.2013, 17:42
U tom slučaju razlika u cijeni je stvarno velika.

Evo još jedan snimak sa iste svirke:

<iframe width="853" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/OCIG1KR3neA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

tranzit
02.06.2013, 18:56
Iako je snimak ocajan i uglavnom distorzira, tvoja virtuoznost na bubnjevima i prefinjeni osjecaj za ritam se moze naslutiti, a pomalo i cuti. Napisao sam vec, kod Dellovih demo snimaka, da cu vas trojicu, cetvoricu da stavim na "ignore" jer mi je dosadilo da vas hvalim. Slijedeci put, molim te, snimaj ton direktno sa miksera a poslije ga "nalijepi" na video materijal. Ako se dobro sjecam, imas Sony Vegas 10 64bit, u kojem to odlicno mozes da uradis. Rado bih i cuo sve to sto radite u pristojnijem kvalitetu, pa makar to bilo i snimanje preko Laptop interne zvucne karte, bice sigurno daleko kvalitetnije nego ovako preko mikrofona kamere.

zeljko
02.06.2013, 20:37
Svaka cast mladi majstore bice od tebe nesto veeeeeliko..Poz

harepa50
03.06.2013, 00:30
@zeljko

Hvala druže puno, veliki pozz za tebe.

@tranzit

I to mi je palo napamet al nisam bio u mogućnosti, a dole je isto zvuk na razglasu bio očajan. Bila je prvo priča da će neki lik sa radija doći sa digitalnom miksetom, na kraju bila Yamahina analogna mikseta (MG serija ja mislim) iz te instalacije. Na tonskoj probi prilazim "toncu" i pitam ga "Jesi li ti sa radija?", on mi odgovara: "Ma ne, ja inače čistim ovdje." (koliko sam ga uspio čuti od glasne muzike). Hahahaha...šta da ti kažem na to. A ovaj njihov kvazi line array je sastavljen od običnih kutija okrenutih vodoravno, a bass binovi izgledaju ko da im je enclosure rađen od betona (?) što je za ne povjerovat, mada nisam provjeravao. Da sam bar imao nekog digitalca ili još bolje Trans Audio, pa da sam sebi radim ton, što sam i planirao u budućnosti možda, jer gdje god sviram sve neki kvazi tonci.

tranzit
03.06.2013, 02:23
Tonca posaljes da piski jer ne zna nista i pozoves cistaca da miksa. S njim ces imati manje problema. Znas i sam da ima "velikih tonaca" koji miksuju Gain potenciometrima jer im je "brze" kako kazu. Sumnjam da i Bog sami zna, kako im je to brze. Najveca budalastina i nebuloza, koju sam ikada cuo. To definitivno ima samo kod nas na Balkanu. Mozda je i bolje sto cistaci miksuju, ukoliko znaju da citaju, oni bar nece praviti takve gluposti jer ce znati sta treba pipnuti da bi se regulisala jacina signala. Pise vrlo citko na svim mikserima "Volume" ispod svakog od Fadera. Svakako je trebalo da snimas sa miksera jer tu nije uopste bitno kakve su zvucne kutije i kakav je ton u sali. Koja je sala bila uopste u pitanju i kolika je ? Djeluje mi dosta "ledeno" i "celavo".

harepa50
03.06.2013, 02:33
E baš je taj čistač miksao faderima...svanulo mi kad sam vidio. Volio bih da sam snimao ton sa miksera, ali garant bi im bilo mrsko i "peglancija" isto kao što im je bilo mrsko da stave još jedan ton jer, pobogu, ne znam ni ponoviti tako nebulozan razlog koji mi je rekao ovaj što je montirao sve na sceni (konobar u ovom slučaju). U pitanju je Cinemas Club Sloga, u toj zgradi je još i KUD "Seljo", nalazi se iza Federalnog MUP-a, kod Velikog parka.

tranzit
03.06.2013, 02:37
Znam sada koja je sala. Rekoh li ti ja da su cistaci vrlo cesto bolji tonci od "tonaca". Nego, ko posluzuje goste kad su konobari zaduzeni za scenu... hahahahahaha. Svasta ima, svasta...

harepa50
03.06.2013, 02:42
Hahahahaha šta da ti kažem, taj je služio goste u toku svirke, a na sceni radio prije svirke. Ko je radio na sceni onda dok je svirka trajala? Ne bih znao da ti kažem, nit se sjećam baš.

tranzit
03.06.2013, 03:06
*bem ti, pa oni su madjionicari, ima ih na sve strane u isto vrijeme. Teleportiraju se bolje nego Captain Kirk i Spock zajedno.

Dell
03.06.2013, 12:44
Hare, brate, mladji si od mene 3 godine, a ja sam jos puuuuuno mlad, a vidi tebe kako deres bubnjeve, klavir, a strah me pomislit sta radis tim drugim instrumentima ;)

ЂолеПФК
03.06.2013, 13:05
Odličan muzičar, još bolji drug! :)

smuchac
03.06.2013, 14:53
Hare burazeru super je ovo. Reko sam da ću jednog dana uzesti bubnjeve pa makar bio kruha gladan. :) Bolje da si uzeo Yamahu nego Korga. =))
Svaka čast!

harepa50
03.06.2013, 19:54
Ljudi hvala vam puno na lijepim riječima, to meni puno znači, drago mi je da vam se dopada. :)

@smuchac

Yamahu, al neki fin Stage custom ovako :D A inače sam veliki ljubitelj Sonora.

al bundy
03.06.2013, 20:32
svaka cast hare.
nisam ljubitelj ni djeza ni bumbarevih leteva,al za ovo tvoje umijece i talente skidam kapu.

harepa50
20.02.2014, 03:12
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/z0RPrPyCmsU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>



Evo nešto novo iz moje produkcije :) Veliko hvala našoj legendi Tranzit-u na nesebičnoj pomoći. Nadam se da će vam se svidjeti :)

tranzit
20.02.2014, 04:13
Moja pomoc je totalno nebitna, bitno je da je ovo uradjeno veoma, veoma dobro i profesionalno do najsitnijih detalja, kako uostalom i treba da se radi kada je jedna produkcija u pitanju. Ponosim se tobom, tako mlad momak a toliko talenta i to na sasvim razlicitm poljima audio tehnike i mizike uospte. Sta reci, sve cestitke i najljepse zelje za slijedecu uspjesnu produkciju.

beronjan
20.02.2014, 09:37
^:)^^:)^^:)^ BRUTALNO!!! Odlična obrada, odlična svirka, odličan snimak! Sve pohvale za celu ekipu i samo nastavite tako :D

Veliki pozdrav

harepa50
20.02.2014, 09:46
Hvala vam puno ljudi! :D

Narodnjak300
20.02.2014, 09:46
Svaka cast Hare majstore, odlicno odradjeno, vidi se da imas dara za produkciju.

harepa50
20.02.2014, 17:04
Hvala puno druže, trudim se koliko god mogu a ne dopuštam sebi, ni slučajno, da nešto fušerim, šta god je u pitanju. A sve što sam naučio, naučio sam od Tranzita, njemu veliko hvala, do neba i nazad.

nesaband
20.02.2014, 17:12
Sve je odlicno ....ja bih samo malo osvetlio tu distorziju na gitari,suvise ima donjih srednjih tonova...ali to je samo moje misljenje...nekako mi se utopila sa bas gitarom pa se ni ona ne cuje bas precizno....nadam se da se ne ljutis sto ti pisem moje sugestije.

romario
20.02.2014, 18:02
Super je ovo Hare .
Odsvirano,otpjevano,tvoj studijski rad .
Bas sve .

Cestitke i tranzitu ...

EmirTotic
20.02.2014, 18:35
Postovanje! :) Ne posustaj ni slucajno, odmah drugi projekat, pa treci... Samo napred Hare...!!! :)

DinO74
20.02.2014, 18:55
Zvuči do eggs... Toliko od mene ;)

smuchac
20.02.2014, 19:05
Vanserijski. Od početka do kraja, svaka čast! Lik pjeva ko veliki. :D

harepa50
20.02.2014, 22:17
Momci drago mi je što vam se sviđa :D

@nesaband

Sugestije su uvijek dobrodošle, nego je već gotov proizvod pa se ne može više ništa popravljati. A ne bih ni mogao, koliko sam proveo na ovom projektu, zgadila mi se pjesma više hahahah. Vjerovali ili ne, u projektu je bilo preko 50 kanala, bez pretjerivanja, pa je laptop sve to jedva pogurao. Više se ni ja ne sjećam na šta je sve otišlo toliko kanala :lol:

Belmo
20.02.2014, 22:19
Hare je l' mozes ovaj zadnji demo na soundcloud postaviti, ne radi mi net pa sam na fonu, a ovdje mi nece da ucita :)

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5020X using Tapatalk

harepa50
21.02.2014, 00:40
Evo ga druže:


<iframe width="100%" height="450" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/135739891&amp;auto_play=false&amp;hide_related=false&amp;visua l=true"></iframe>

tranzit
21.02.2014, 01:10
I meni se, kao i tebi, od silnog slusanja, gadi pjesma kad je cujem, uostalom kao i svaki drugi materijal na kojem sam bilo sta radio ali ovu i pored gadjenja, opet rado saslusam jer ima nekoliko zestokih momenata (prije svega tehnicko muzicke prirode) koji me uvijek nanovo oraspoloze. Samo se iz sve snage nadam, da ce biti ovakvih tvojih "gadljivih" produkcija toliko, da preplavis balkansko trziste i bar malo mu podignes kulturni i muzicko-tehnicki nivo, koji je debelo srozan u posljednjih dvadesetak godina. Treba sto vise takvih mladih ljudi i onda nema bojazni da ce muzicka bransa ostati ucmala i trecerazrednog kvaliteta iako se silno bojim da bas toliko, takvih ljudi kao sto si ti i slicnih tebi i nemamo. Steta, velika steta.

harepa50
21.02.2014, 02:05
Baš mi je drago što ti se svidjelo, uvijek se trudim, i trudiću se da to ispadne kako valja. Balkan je debelo unazađen sa produkcijom i muzikom, i veliki je posao to dovesti u red, a baš kako kažeš, nema puno ljudi koji ovako razmišljaju.

namrgodjen
21.02.2014, 18:42
Profi.

Belmo
21.02.2014, 21:13
Evo sad sam preslusao i vrh vrhova, znaci nema dalje :)
P.S Hvala za demo na soundcloud

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5020X using Tapatalk

harepa50
22.02.2014, 04:57
Hvala ljudi, bit će uskoro još materijala. :)