PDA

Pokaži Full Verziju : YU-MIDI.SET TERCE


yu-midi
06.07.2004, 11:51
Upravo radim jedan SET za PA80/60 sa Tercama tj. terce koje rade preko Seq. Dali neko vise zna sta o tome kako to sve funktionise trebala bi mi pomoc !!!
Za sada ima oko 6 farbi napravljeni i E-mol Ad i Am nesto i iz D ali htio bi da prosirim sve to tj. da uradim iz vise tonova.ali boze znaj kako.
Naravno SET ce biti postavljen za download sto jos nisam nasao na netu.
POMOZI TE MI DA TO STO PRIJE ZAVRSIM.
POZDRAV
YU-MIDI

maricm
04.04.2008, 10:52
Evo ja mislim da je ovo najstarija tema koja je postavljena,pa reko da malo zivne.:D

pozdrav

maricm
04.04.2008, 11:34
pozdrav serife ova je tema postavljena 6.7.2004 god
ja sam samo je ozivio reko neka je opet in.
Mislim da za ovo necu dobit BANANU

pozdrav

kreso
04.04.2008, 11:43
U hebote, pa nisam nit ja vidio datum. :lol:
Gazda nam zbog obveza jako rijetko dolazi, pa sam se poveselio kako ću sa starim prijateljem razmjeniti po koju i da mu pomognem nekako u problemu. :">
Jarane, neboj se BAN-a, ovo je za pohvalu . Tema je inaće vrlo interesantna i za one koje interesira bi stvarno bilo lijepo i pametno da se objasni i napiše jer iz priča sam čuo da je ovaj oblik terciranja najbolji. Inače nije me nikad terciranje pretjerano interesiralo jer od muzičke škole sam naučen da sve terce sviram live.
Za informaciju svima kolega Vaxter je napisao program za terciranje pod nazivom AILU, pa ako je softwar na gorespomenutom principu onda Gazda već ove terce i ima.

maricm
04.04.2008, 11:46
Evo ako nesto neko zna nek napise o ovom.


PS:kreso odakle si?koji grad?

kreso
04.04.2008, 12:09
Iz Zaprešića (kraj Zagreba)