PDA

Pokaži Full Verziju : Stabilizator-Korektor napona


Darko88
03.01.2011, 23:45
Pre svega cestiatam svim clanovima i kolegama srecnu novu godinu i puno zdravlja i srece i lepih trenutaka u njoj! Kupio sam korektor napona i interesuje me sledece: postoji jedno dugmence koje se pritiska i nudi varijantu delay i undelay. Za nase potrebe na kojoj poziciji treba da stoji da li na delay ili undelay? Hvala unapred!

dominik
04.01.2011, 01:37
Ja imam korektor od 2kw, i to dugme koje nudi opciju delay 6 i delay 3m, koliko sam po uputstvu shvatio, a cijelo je na engleskom, da on znači korekciju obnavlja svakih nekoliko sekundi ili 3 minute. Naravno ja sam stavio na tih 6- valjda 6 sekundi, za svaki slučaj da ne opadne napon :-). Evo valjda sam ti malo pomogao.
Pozdrav

baltik79
30.03.2011, 20:47
Da neotvaram novu temu,iskoristicu naslov.Imam vec 4 godine korektor napona od 2kw.Odlicno radio do danas.Ukljucio sam ga kod kuce gdje je dobra i konstantna struja,delay sam ostavio na 120 sekundi,medjutim kad izbroji do nule nedaje struju na produzni koji sam ukljucio u njega.Na displeju prebacuje brojke oko 260 pa do 264 stalno se mjenjaju brojevi?