PDA

Pokaži Full Verziju : pa2xpro => externi voice procesor pitanje!


mirandess
27.12.2010, 00:35
evo ovako ljudi, zanima me, posto ja imam vokoder na pa2x-u, mogu li ja prikljucit externi vokoder za pjevaca, posebno njemu(njegov), a meni da ostane moj. moze li to, da ne ulazem dzaba ako se ne isplati :D i kako funkcionira to prikljucivanje, ja ne znam! Jer pjevac hoce svako malo vokoder, nisam ja karitas pa da dajem non stop svoj mikrofon :) hocu i ja malo pjevat. hvala svima unaprijed!

gagy
27.12.2010, 00:43
Moze,posaljes signal iz vokodera na aux na mixeru i na bilo kom kanalu na kon odvrnes aux imas vokoder.pozz

mirandess
27.12.2010, 00:46
ahaaaaaa, dobro ja s tim externim nemam pojma radit, naviko ja vec na ovaj svoj :D ovaj tjedan idemo kupit to sve :D pa cu priupitati detaljno da mi se objasni :D hvala puno gagy. :)

Ace
27.12.2010, 00:53
Ok je to .... mada trebas malo prosiriti pitanje. Ako je samo zbog efekte onda samo prikopcas u miksetu i cepaj ..... ali ako ti trebaju i terce od njega onda ima razlike medju modelima, dali ce tercu trebas rucno odabrati ili ce vokalist da skenira akorde sa klavijaturu preko Midi.
Potrazi na foruma, pisano je kako da povezes i da dva mikrofona imas na jedan vokalist od klavijaturu. Tako cete ustediti neki dinar, da ne kupujete.

mirandess
27.12.2010, 13:40
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tooooo ace :) fala stari punooo eeeeee, svaka cast, znaci mogu prikopcati 2 mikrofona na svoj vokoder :D uuuuuuuuuuuu ajd probat cu potrazit :D, ma da i njemu trebaju vokali i efekti i sve to........... kontas, ja se bas ne razumijem u ove eksterne, ja koristim samo ovaj u pa2 i dosta, samo upalim i izgasim... znaci sve gotovo :D uuuuuuuuuu odoh malo procesljati po forumu da vidim sto ima! jos jednom hvala puno!