PDA

Pokaži Full Verziju : pomoc oko izbora kutija


mirandess
25.12.2010, 18:48
evo ovako prvenstveno pozdrav svima.
zanima me vase misljenje, za aktvine zvucnike tj. 2 aktivna zvucnika za pa2xpro i gitaru, i vokal naravno, to troje....
treba mi savjet, buduci da razglas necu kupovati ja nego kolega pjevac, negdje je cijena do 600 ili 700 € u pitanju, treba mi vas savjet. Imam mixetu Behringer xenyx 1222 fx pasivna. Ne moraju biti to aktivni, neka su i pasivni al da ide onda pojacalo uz to( posebno kutija-posebno pojacalo), znaci od 600-700€. Hvala puno!

mimiki
29.12.2010, 02:54
svakako bih preporucio RCF ART 300 koje koristim i ako su stare ubijaju kako rade ! i ja sam ih kupio polovne stare pet godina preko oglasa ali rade bez mane ,imas pasivne za 450e i ostaje jos 250e onda za pojacalo,mislim da aktivna mikseta berindzer moze da se kupi skroz solidna za te pare ! a ima i opcija za te pare da se uzmu takodje aktivne kutije ART 300,pa vidite sta vam je prakticnije

mirandess
29.12.2010, 16:50
ahaaa, evo bas gledam karakteristike Ovih mackie art 300, nisu lose, tj odlicno za tu cijenu sto ti kazes prijatelju, ali posto imam mixetu, eto koliko toliko, moze posluzit za svirke, trebaju mi aktivne :( jer je pasivna mixeta, a ne znam, dalo bi se svasta iskombinirati. p.s. pitanje jel usput bolje da kupujem posebno (pojacalo posebno zvucnike) ili sve na jednom mjestu (Aktivni zvucnici)... u planu su mi prvo svirke po kaficima pa onda opalit svatove... ali zivi bubanj mi ne moze na ove jel tako (jer evo i bubnjara sam nasao)? moze li se bas bin prikopcat na aktivne??? Moram se posavjetovat nije u pitanju cijena od 100-200 maraka neko dobra cifra :D kontam, uzmem da valja i da mi radi da valja :D