PDA

Pokaži Full Verziju : Pitanje na moderatore,


blatusan
09.02.2007, 19:29
Vozdra moderatori, imam malih problema sa stanicom:
1. Upload neradi kako treba uvijek mi pise "wälen Sie eine Bilddatei aus" ali nerazumijem sta ce mi Bilddatei kad hocu mp3 ili ritmove da stavljam?

2. Kad mi neko odgovori temu nedbijam odgovor na mail i ako mi je to kod mene aktivirano. (ovo nije toliko bitno)

3. Stoji mi da imam novu privatnu poruku a kad hocu da je pregledam pise " nemate novi privatnih poruka" napravim refresh i opet stoji nova privatna poruka ali je nema?

Ovako je danima mislio sam da je do mene ili mreze ali izgleda da je do stanice. Ako mozete mi to popravit ili reci mi mozda ja nedze grijesim.
Unaprijed hvala! Pozdrav, Alen!

Alix
09.02.2007, 20:27
Ej Alene i ja sam imo taj problem...daj bogati pogledaj moj post (u prijašnjoj temi ga je neko prvi postavio) tamo ćeš naći jedan link što ga je Mile postavio i klikni ga i nećeš imati problema....to je zbog igrica...ništa se ne brini poslušaj kolegu svoga...Pozdrav!

blatusan
09.02.2007, 21:14
Jarane nemogu naci taj post da me ubijes. De posalji link matere ti.

seadi
10.02.2007, 07:03
evo jarane to je bilo u mome postu jer sam slab sa njemackim pa su oni jos dodali probleme o privatnim porukama

http://www.yu-midi.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1822&highlight=

nadam se da ce ti pomoci

blatusan
11.02.2007, 15:56
Eh evo jarane tek sad sam vidioda je neko odgovorio posto nedobijam mail vise kad mi neko na poruku odgovori. Ja mislim da je pomoglo?????
Pozdrav!