PDA

Pokaži Full Verziju : Molim pomoc Triton le


Jaki
18.12.2010, 22:17
Postovane kolege,
problem u vezi kojeg vas molim za pomoc se sastoji u tome da kada pokusam da ubacim novi sempl (u ovom slucaju Brega),a takodje i druge zasebne semplove,klavijatura jednostavno "ne vidi" KMP fajlove koje sam kopirao u folder sa semplovima u mojem setu dok ostale iz mojeg seta prepoznaje.SM kartica je nova i sve ostalo sa mojeg seta Le ucita korektno.:(
Unaprijed hvala svima koji pokusaju da pomognu

MikiB
18.12.2010, 23:39
probaj kolega da formatiras ili obrises karticu pa onda stavi samo te semplove koje hoces da ubacis.vidi dali ce Le da prepona te fajlove,ili ako hoces da ih ubacis zajedno sa tvojim setom,probaj da ih stavis u novi folder pa kad ucitas set vidi dali tad mozes nesto da uradis.valjda ce ti nesto pomoci.pozdrav

zeks
19.12.2010, 02:08
Prekopiraj svoj set na kompjuter, a onda iz klavijature formatiraj karticu. Posle samo vratis svoj set na karticu i dodas nove semplove. Desava se da ponekad izbaguje nesto ta kartica, valjda ce ovo pomoci. poz

vladimir68
19.12.2010, 14:53
Nešto baš i nije pojašnjeno oko molbe ali da probamo ovako:Ceo jedan set Le sadrži: ˝ime seta FOLDER˝ ( u njemu su folderi-semplovi u kojima se u zavisnosti od....nalaze jedan ili nekoliko KSF i istoimeni sa tim folderima određeni KMP.E tu obrati pažnju da nisi taj kmp stavio u istoimeni folder,znači recimo folder ˝truba˝ ( unutra je nekoliko ksf) mora imati istoimeni i truba-kmp, ali on mora biti posebo !!!! a ne zajedno u folderu sa ksf,možda ga zato nevidi),
ime seta KSC,ime seta PCG,ime seta SNG.

Oko učitavanja novih semplova dali na samom Le,Tr ili postupak preko kompa opisan je na forumu -potraži.;)

Jaki
19.12.2010, 15:25
Veliko hvala svima koji su se javili da pomognu.Rijesio sam problem.A glup covjek-nisam vidio naljepnicu koja je zastita od brisanja ili upisivanja.Skinuo sam je i izvrsio Full format pa tek onda sam odradio ostalo.Sve je ok.
Pozdrav svima