PDA

Pokaži Full Verziju : usb midi kabl roland um-1g, ima li neko?


x3meSRB
14.12.2010, 19:33
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSJpZoXtxiqZsBnz-TOwoMAYwIoqVznIY_a99OSO3mrhQH8eHIY7lvXWPgWZQ
Uzeo pre neki dan, dal neko vec koristi ovo, ja sam prvo jedva nasao drivere za "sedmicu" a sad nikako da povezem... pa me zanima, jel moguce da koristim bilo koju klavijaturicu koja ima midi prikljucak ili samo odredjene modele? I kako da sve pravilno podesim... npr. u kontaktu, cubase ili nekom.... prvenstveno mi treba da sviram semplove preko midija iz tih programa... ovo prvo me zanima jer imam neki deciji sintisajzer sa midi prikljuckom, pa mi lakse s njim nego da svaki put to radim sa pa1x...

GOKOARSOV33
17.12.2010, 07:08
to ti je za svaku klavijaturu koja ima midi prikljucak ali za driver za win7 ces se malopomuciti

x3meSRB
18.12.2010, 04:25
Nasao sam drajver,ali ne znam da podesim u kontakt, dal trebao jos nesto... imam neke asio drajvere ali ubih se da proradi al nece...
Dodato:
Evo da dodam... uspeo sam da napravim sa najnovijim asio drajverima, laptop ima neku krsh integrisanu muzicku, i sve lepo radi, nema kashnjenja, ali nece na bilo kojoj klavijaturi.... proradilo na pa1x.... na maloj klavijaturi ne moze izgleda...