PDA

Pokaži Full Verziju : Za Adrijana


keka
09.02.2007, 01:20
@Adrijane,

Imam mali problem vec duze vrijeme. Nemogu nista da stavim na upload ili da skinem. Slao sam mail gazdi ali me je on preporucio vama. Molim vas pogledajte ocemo se radi mono zam radoznal?

Hvala.

keka
09.02.2007, 01:22
Onaj naslov nije bio adresa nego uvrnuto a, inace ga stavljam kao pozdrav.

Korgminator
09.02.2007, 04:34
Nema problema. Obecajem da cu pogledati u cemu je problem i popraviti.

Korgminator
09.02.2007, 04:57
Ako mozete provjerite da li je sada uredu. Mislim da sam dobro podesio.

keka
09.02.2007, 14:00
Pozdrav,

Sad vidim dugme za upload ali je blijede sivo sto znaci da nemam prava da ga upotrijebim (ukratko neradi) Nazalost Adrijane jos uvijek u principu isti problem. Nadam se da ces ponovo uloviti nesto vremena da jos jednom pgledate.

Hvala.

Korgminator
09.02.2007, 14:38
Ako vam nije mrsko provjerite sada, mislim da bi trebalo biti uredu. Izvinjavam se, administracija je podesena na Njemackom a ja samo pricam nas i Engleski tako da nista ne razumijem :D.

keka
09.02.2007, 21:13
Adrijane, jos uvijek isto nista se nije promijenilo. :(

Korgminator
09.02.2007, 22:32
hmmmm...da li ste sa istim nick name-om (keka) registrovani i u download sekciji?

keka
10.02.2007, 00:43
Do unazad par sedmica nisam imao problema. Sve je funkcionisalo kako treba. Sto bih rekao moj djed Mustafa "nisam pametan" sta mu je nasmetalo :D .

Adrijane evo sta ja uradim:
Surfam na starnicu, kliknem na login i ulogujem i igranka...
Tako sam radio do sad, a sad vise neceeee :( .
E sad sam vidio da se mozes ulogovati i na download.yumidi.com :roll: , tu mi kaze da je greska i "Es existiert kein Benutzer mit diesem Benutzernamen und Passwort".
U mom slobodnom prevodu (mada mi njemacki nije materinji)bi znaclo da moj login ime i koda nisu poznati.

I meni je laksi Engleski nego Njemacki.

Korgminator
10.02.2007, 00:56
Preveo sam ovu poruku na engleski preko babel fish translation :D. Ovo je prevod poruke, kako si i rekao, "A user with this user name and password does not exist". Sada mi je jasno da u Download Centru nisi registrovan. Na ovome website-u postoje dvije registracije. Jedna je ova glavna sto omogucava pregled stranice, forum i pregled Download Centra. Druga registracija je ta sto je tebi potrebna za Download/Upload Centar. Znaci, treba da se registrujes u Download Centru i sve ce biti uredu. Kada udjes na download.yu-midi.com, vidjet ces na vrhu lijeve strane ispod Korisnicko Ime i Lozinka jedan link Registracija Login. Treba dalje da ispunis sva trazena polja (moras i tacan email ubaciti). Nakon registracije trebas se log-ovati i moci ces da download-iras/upload-as. Ako si vec imao nekada registraciju a zaboravio si password idi na link Zaboravili ste Lozinku?.

keka
10.02.2007, 02:09
Svaka cast. Sada radi.
Havala mnogo!! :!: