PDA

Pokaži Full Verziju : K-array


ella 85
07.12.2010, 01:43
jel ko cuo ili probao ovaj sistem,tacnije kr 100s,kr200s a kr 400s bi mozda bio malo previse,vjerujem da je skupo,zna li neko otprilike kolko to kosta,ko uopste to moze nabavit

MT775
23.01.2011, 18:58
cuo sam za ovakve sisteme od soltona kostaju oko 1500evra a od bose 2200evra pa nagore odprilke sa bas kutijom controlerom i dva tube zvucnika oko 3000-4000 evra medjutim citajuci o ovim sistemima imaju izuzetan opseg zvuka i bacauj zuk gotovo 180 stepeni oko sebe tako da ti monitori nisu potrebni ono sta cuje publika cujesi ti bez razlike to je novitet koji dosada ne postoji u clasicnom postavljanju ozvucenja menjutim neznam dali je to bas za nasu svirku mislim da je to za koncerte i laganu pop muziku a ne za dikoteke i satore kao kod nas a i preskupo je za experimentisanje za taj novac moze da se kupi klasicni razglas da prvih 100 gostiju padne na pod od bassa i snage e sad sve zavisi za kakvu ti svirku to treba --pozdrav

ella 85
23.01.2011, 23:38
sve to stoji ali ne moze se natovarit u auto,imali ko predstavu sta mogu da odrade 2 stuba bose l1 svaki stub da ima 4 basa,moze li onda u diskoteci ili pod satorom,s cime bi to uporedili

darido
24.01.2011, 19:12
Pozdrav svima na forumu!
Moje licno misljenje je da sa dva bose L1 model 1 sa 4 basa moze puno svirke odrariti(kazem iz licnog iskustva posto sam imao taj sistem 5 godina jest samo sa dva basa)ali nije zgodan za satore i sale gde nema bine,jer ljudi skloni su u takvim situacijama,mislim na svadbe da se naslone ne daj boze da sruse cilindar.. A sistem se uglavnom postavlja sa strane da bi efikasno radio.Bas zbog tih razloga sam prodao,i presao na klasicne aktivne kutije,ali mi je taj bose kvalitet jako nedostajao i nedavno sam kupio bose L1 compact 2 kom i zvucna slika mi sad odgovara,kad idem sam do 100 ljudi sasvim zadovoljava,a na vecim svirkama koristim ih kao monitore..

pozz
Dodato:
Pozdrav svima na forumu!
Moje licno misljenje je da sa dva bose L1 model 1 sa 4 basa moze puno svirke odrariti(kazem iz licnog iskustva posto sam imao taj sistem 5 godina jest samo sa dva basa)ali nije zgodan za satore i sale gde nema bine,jer ljudi skloni su u takvim situacijama,mislim na svadbe da se naslone ne daj boze da sruse cilindar.. A sistem se uglavnom postavlja sa strane da bi efikasno radio.Bas zbog tih razloga sam prodao,i presao na klasicne aktivne kutije,ali mi je taj bose kvalitet jako nedostajao i nedavno sam kupio bose L1 compact 2 kom i zvucna slika mi sad odgovara,kad idem sam do 100 ljudi sasvim zadovoljava,a na vecim svirkama koristim ih kao monitore..

pozz
http://www.bose.com/controller?url=/shop_online/speakers/portable_amplification_systems/l1_compact/index.jsp

jmikulc5
03.02.2011, 15:38
A do koliko ljudi bi mogao raditi Bose L1 sa dva basa,(onemanband)....???

darido
03.02.2011, 21:50
Finija svirka do 100 ljudi..

jmikulc5
04.02.2011, 18:37
To mi je onda preslabo......

darido
05.02.2011, 15:31
Ja sam kombinovao sa aktivnim zvucnicima i onda radi odlicno za vece i jace svirke..

Pozz