PDA

Pokaži Full Verziju : Korg i30


PA3XPro
05.12.2010, 22:25
Imam Midi-to-PC kabal, ukljucim u MIDI in i MIDI out u klavijaturi, i u USB na kompjuteru. Udjem u FL Studio 9, skeniram MIDI devices, ne nadje nista. Operativni sistem mi je Windows XP Professional 64 bit. Da li je to do sistema, i da li ima neki drugi bolji program koji podrzava 64 bitni windows na midi-usb sucelju?

icko
06.12.2010, 00:11
....i meni na w7 pokazuje kao da nista ne nije nasao ali mi radi klaviajatura u fl9. Probaj s nekim instrumentom mozda ce ti raditi ali u principu ako imas slabu zvucnu karticu dzabe ti i midi kabli sve ce ti kasniti u principu neupotrebljivo u svirci.Procackaj po forumu malo imas tema za midi to usb povezivanje.Cak mi se desava da da mi u fl9 kad udarim neku dirku ostane zalepljena jer zvucna ne moze da propusti toliko informacija verovatno nemam pojma ni ja.Zvucna mi je 7.1 realtek(nije slaba)ali ocigledno nedovoljno jaka za tu vrstu posla.

nikola1980
06.12.2010, 02:23
i ja imam w7,i ne pokazuje mi nista sa pa2x pro,a idem sa usb host-om,dobro je da je neko potegao ovu temu,inace do sada sve radim PESAKA,na record,i bas sam brz,hehhehe,ko resi ja ga castim!!!
pozzz

grandia
06.12.2010, 15:38
probajte da ustekate usb kabel u neki drugi usb na kompi, ako vec niste to ucinili ... vidi se a i cuje se kako windows reagira kad ustekas usb kabel

moguce da je usb-steker na kompi crko


PS. naslov teme je sasvim pogresan i nema nita u vezi sa korg i30 ...

PA3XPro
06.12.2010, 16:23
Tema je bila stavljena u Čekaonicu, te je prebačena, vi niste moderator da govorite šta valja šta ne, bez uvrjede :)

Nije mogao da crkne jer je nov iz radnje uzet. To je 100% to 64 bitnog sistema, uvjeren sam sad. Može ovdje lock.

grandia
06.12.2010, 16:34
:confused:

ne moram da budem moderator da ti kazem da si negde pogresio a to nije ni uvreda ... tako racunam i ovaj tvoj zadnji post da nije uvreda

sta radis momentalno? momentalno pises u 2 teme iste stvari, pa se posle cudis kad dobijes opomenu od moderatora?

radi i dalje tako ako mislis da je to dobro ;)