PDA

Pokaži Full Verziju : Glupi TOPIC


Atanackovic
06.02.2007, 20:28
Evo jedan topic za pitanja(posto se ovog niko nije setio)

A ja da postavim prvo pitanje:sta je workstation(pocetnik sam,pa zelim da saznam neke stvari)

toma
06.02.2007, 20:31
to su solo klavijture kao sto su korg triton,n364, i jos puno takvih

ako negde gresim neka me netko ispravi

pozdrav

seadi
06.02.2007, 21:08
ima toga jos puno vezano za workstation....... :wink: ali cu pustiti da strucniji kazu o tome jer kad sam ja kupovao prvu klavijaturu greskom sam kupio xp60 a ustvari trazio sam
neki aranzer tad sam naucio puno o workstation keyboardima.Sad imam workstation yamahu V50(o kojoj jos ucim) uz aranzer korg pa80 mada ja kako sam dobar svirac mogo sam jos uvijek imati onu yamahicu psr 620 a ja se zaletio kupovati dobre instrumente o kojima bolje receno pojma nemam pa sad dosadjujem ovim dobrim ljudima s pitanjima kako? sta? sto ? zasto? gdje? moze li? zasto ne moze? i tako dalje i tako dalje.
Sreca pa hoce pomoci a da nece :roll: jaoj nama koji hocemo uciti svirati.
Sve naj svim clanovima i moderatorima :lol:

Atanackovic
08.02.2007, 20:52
A sta je KARMA(to sam video na OASYS-u)?

Alix
08.02.2007, 22:13
Ja koliko znam KARMA je jedan od workstationa iz Tritonove serije...Dakle u Tritonovoj seriji postoje:
-Korg Triton Classic
-Korg Triton LE (Light Edition)
-Korg Triton Karma
-Korg Triton Extreme
-Korg triton TR (kod ovog ne poznajem skraćenice)

Dakle Karma je Crvene boje,čak sam došo do informacije da je moćan kao Extrem ali se na kraju pokazalo da ništa ne nadmašuje Classica i Extrema...
A Workstation koliko ja sebi to razlažem je Radna Stanica (prevedeno na našem jeziku) na kojoj se može raditi sve i svašta :lol: (uređivanje zvukova,dorada,ubacivanje raznih efekata, i slično)...Uglavnom ja mislim da je više ljudi koji detaljno znaju definiciju ali sjećam se dobro na T3 da je pisalo Musical Workstation ili tako nešto...E sad nek se stručnjaci za izraze jave na post i momcima detaljnije razlože neke stvari,na ovom području nisam baš nešto puno s znanjem :wink: ...Pozdrav!

Atanackovic
09.02.2007, 19:17
Prouci malo sliku(iznad vector joystica :wink: )

http://sonikmatter.com/news/images/OASYSHires.jpg

seadi
10.02.2007, 06:57
cudoviste od instrumenta , ovo mora da je nesto samo izaslo,nikad prije nisam vidio nesto slicno.......wow......

Alix
10.02.2007, 10:57
Prouči sliku u desnom gornjem kutu :lol: ...To je OASYS ali nije mi jasno zašto tamo piše Karma :roll: ...MOžda bi nam se trebo obratiti kolega Nedim pošto ga on poseduje pa da nam obrazloži neke stvari...pozdrav!