PDA

Pokaži Full Verziju : PSR-E423 za CASIO CTK-5000


ardzan
02.12.2010, 12:21
Dobio sam ponudu da zamenim psr za casio , moze li neko da mi kaze dal se isplati?????

fiky
02.12.2010, 16:20
Ja bi si ostavio yamahu.. da sam na tvom mjestu

ardzan
02.12.2010, 16:28
hm, da ima bolju klavijaturu i sve to ali bre igracka, sad sam malo procepkao niz casio i ispalo je da moze se ubaciti semplovane stvari, ritmove, ima slot za sd card do 2gb, 48 polifonski zvuk (yamaha ima 32) midi to host, midi in, hm ne znam.... ja bi da uzmem korg pa 50sd, ali ne da mi se toliko para samo za kucnu upotrebu, a i ne mogu ovde u makedoniji da prodam yamahu, ko sve da su pro svirci. a sad imam i ponudu za g-600 za 200eur ali ekran ne radi ali sve je funkcionalno...

anicic
02.12.2010, 16:44
200e za g600 je odlicna cena, ali bez displeya ces tesko bilo sta moci da uradis, pogotovo ako ranije nisi koristio tu klavijaturu, a popravka ne znam koliko ti se ispalti! U svakom slucaju, ako ne to, ja bih ostavio Yamahu i probao da je prodam, casio ne verujem da ce iko hteti da kupi... opet to je samo moje misljenje, na tebi je izbor... pozdrav!

gega
02.12.2010, 19:55
Kolega ardzan
Postavili ste temu: PSR-E423 za CASIO CTK-5000 pa i ostanite pri toj temi....osim toga pominjete PA50 Roland G600...jedno sa drugim nema veze.
U stvari vi i znate odgovor na vase pitanje....ovako navodite i forumase da skrecu sa teme.AKo je cilj skupljanje postova,nemojte to raditi. Pozzzz

ardzan
08.12.2010, 15:00
me necu da skupim postove, hocu da se otkacim od yamahu i da uzmem nesto drugo. Ovde niko ne zeli da uzme ovu yamahu, stajala je u oglasu skoro 4 meseca, niko se nije javio. Ja sam je kupio na popust sad opet je 400 eur, a tad me oni i yamahe izmanipulisali jer gazda je jazz muzicar, a druga veca prodavnica radi samo po porudzbini, i nisam hteo da uzmem polovni sajzer. e sad imao sam za zamenu ali casio, koji mozda nije los ali meni treba nesto jace. A zasto bi trebali postovi?