PDA

Pokaži Full Verziju : casio mz2000


ciric.bojan
30.11.2010, 16:40
sasvim slucajno sam dosao do ove klavijature, posto je "prazna" da li ima neko nesto za nju, gotove programe, i registre, cisto bih hteo da cujem kako to zvuci kod nekog drugog, posto je retka, i ne znam nikog ko je ima, a ne postoji u download-u nista, hvala u napred:)

makso68
30.11.2010, 19:28
Imao sam je ja davno...Možeš koristiti ritmove od Yamaha PSR serije.Ima 10 user mjesta za ritmove,a boje se mogu odlično editovati i ima dosta prostora u userima za boje....Na žalost,nisam sačuvao ritmove sa usera....Pozdrav!

Sokannp
30.11.2010, 21:45
Imas nesto ritmova u download sekciji a ako to nije dovoljno potrazi na netu konvertor style to ckf converter, ja mislim da se tako zove a sa njim mozes PSR stilove konvertovati u Casio.Pozzz

makso68
30.11.2010, 22:47
Pardon,druže,može neke ritmove sa Rolanda G serije čitati i bez konvertovanja,ali moraš promjeniti instrumente,a to možeš i u klavijaturi...PSR ritmove ne može bez konverzije,ja sam se malo prešao...Pozdrav!

ciric.bojan
01.12.2010, 05:12
hvala vam na informaciji, probao sam pre par dana korgove stilove, pomocu Style Works 2000 Universal, ali imam problem sa bubnjevima, ne na svim varijacijama ali negde moram na klavijaturi da editujem peske da menjam ili brisem instrumente tipa klapnu ili neki smesan snar, zvona i onda je ok ali bas treba puno vremena dok se to uradi a pri konvertovanju mi nestane perc, i acc4 i acc5 pa moram rucno da uradim jel su potrebne za neku varijaciju, u svakom slucaju hvala, probacu taj ckf converter pa javljam:)

grandia
01.12.2010, 08:15
@makso

ciao makso, nisam hteo jucer da ti "upadnem" u rec :) vidim da si vec korigirao ...

kako sam ja citao na netu, pise da taj casio prima rolandove ritmove a ima mesta za 40 usera ... :confused:

@ciric


bojane ja bi ti predlozio da skidas neke rolandove stylove. pazi samo da ne ubacis ceo SET nego samo ritmove :D

pozdrav

ciric.bojan
01.12.2010, 14:45
rolanda nece da prima ali sam mu nasao zicu, uzmes stil od korga pa ili is serije i konvertujes sa Style Works 2000 Universal u technics kn 5000 cmp format i njega primi, ali i dalje se cuju u nekim varijacijama zveckanje necega sto ne treba, probacu jos da cackam dok ne uspem, provalicu ga ja!!!;)