PDA

Pokaži Full Verziju : DYNACORD FE 15.3 ili PFE 15.3


svirac007
29.11.2010, 16:14
Koje su prednosti i mane jednih nad drugima pozz.

dominik
29.11.2010, 18:37
Svirao sam na obe, pfe su u "manjem izdanju" a što se komponenti tiče ne znam jesu jednake, s tim da još uvijek drže cijene iako su dosta stare i teške kutije. Pozdrav

Milan$
05.02.2011, 05:53
Drugari aj ako neko moze nesto da kaze o ovim dinakordovim kutijama FE 15.3?koliko su jake,kako rade i koliko su stare? ja naso jedan par,za ne poverovati,skoro pa ko nove...Samo nisam cuo nikad kako rade,pa aj ko je radio neka kaze kako je zadovoljan?pozzz

VUNIMRAV
05.02.2011, 11:28
Kolega,ja te kutije(PFE 15.3) imam od '89 godine kad sam ih platio skupa sa dva mikrofona sm-58 5000DM.Kupljeno u trgovini!
Od muzike zivim i dan danas na njih radim i nikad sa njima nisam imao problema ama bas nikakvih.To ti je "Mercedes",i imati takve ,recimo 4 kutije i dovoljno jako pojacalo,osvajam svet.
Koji god da je harmonikas na njih svirao bio je ocaran,a asto tako i pevac,a znas da su oni 'grintavi"da im uvek nesto fali,doduse ja ih "guram"saundkraftom koji je isto tako zahvalan vrlo za kvalitet zvuka.
Jacine su 400/800w,ali o tome i drugim teh karakt ce ti sigurno reci mnogo vise kolege A72,Betoven,Domino, i drugi koji o tome znaju u "bocu"
Mana im je sto su teske,ali mogu stati na zadnji sic od vecine auta.
Ako su ispravne,kupuj ne cekaj,takvo nesto se uvek da i popraviti na kraju krajeva.
Srecno!

bardovci
05.02.2011, 11:30
pozdrav -imao sam zvucnike 12.3,i ako ti mogu nekako pomoci savetom ,jeste da su IZVANRENDNI!Serija je izdrzljiva na grebanje i udaranje prilikom transporta,ali zvuk je neponovljiv,posebno vokal!15.3 imaju veci opseg ali ako imas dovoljno posla, opravdace svaki dinar,pa ni tezina ne utice na ukupni dojam-uzmi ih!

Milan$
05.02.2011, 12:58
hvala drugari,to sam hteo da cujem:D...pozdrav