PDA

Pokaži Full Verziju : SOUNDCRAFT Notepad 124 FX ili Yamaha MG82cx?


efendija80
16.11.2010, 23:50
Razmisljam se o jednoj malo mikseti, imam dvije aktivne zvucne kutije, duze vremena gledam ovu Yamahu, to mi je vise onako za manje zabave, bitno je da ima nekakav efekt, na yamahi mi se svidja ovaj Karaoke echo. Sad cujem pohvale i za ovaj navedeni soundcraft, pa me zanima ima li netko iskustva?
Cjenovno vidim recimo u njemackoj da su tu negdje, u Hrvatskoj ne znam jer ovaj soundcraft nisam nasao, dok je yamaha nova oko 1400 kn u gotovini, a i to mi je malo puno.

gega
17.11.2010, 00:11
Ja imam gore navedenu Yamahu i mogu reci da vrsi posao... isto koristim aktivne kutijei mikro koji nije na voc. harmoniseru od kljave.Ima interesantno vesanje da se moze montirati na pecaljku od mikrofona.

albin korg
17.11.2010, 01:02
Imam Yamahinu mixetu MG8/2FX i solidno radi.Efekti nisu baš najbolji ali posluži svrsi.

Goran-MNE
17.11.2010, 09:09
Moje je misljenje da ipak zavisi kojom vrstom muzike se bavis.
Npr za narodnjake ove male miksete imaju slabe efekte. Mada za manje zabave sve to moze da posluzi, ali mozda je bolje (ako se ima) dodati nesto novca pa kupiti jace sprave

efendija80
17.11.2010, 10:15
Pa pretezno se radi o narodnjacima, doduse sad nisam pri novcima pa gledam nesto manje, jer trenutno kad mi zatreba jaca mikseta mogu u kolege s kojim radim uzeti EMX5014, ali sad bi trenutno sebi uzeo nesto manje, najvise zbog financija. Iako sam u zadnje vrijeme gledao i ovu miksetu koja se spominje i na ovom forumu, X-audio, nije skupa, a sad kakva je, u par upisa vidim pohvale pa sad..
Iako i za ovu yamahu cujem pohvale, s obzirom na cijenu, mala, da dobro odradi nesto manje, sad sam tu u dilemi, iako da su financije bolje lakse bi bilo naravno :)

albin korg
17.11.2010, 10:31
Ako te zanima Yamahina mixeta,možeš mi se naviti na pm.