PDA

Pokaži Full Verziju : SIWA harmonika ,zanima me cena...


Branislav_PA800
15.11.2010, 17:34
Pozdrav svima,imam harmoniku SIWA dugmetaru i zanima me koja bi cena mogla da se dobije za nju jer sad vise sviram klavijaturu pa mi nije toliko potrebna harmonika,preko meha pise SIWA i tonovi su svi perfektni...

skoricnik
15.11.2010, 18:53
A kako bi mogli da ti kazemo ako ne znamo koji model? Postavi bar sliku ako ne znas.

Pozdrav

joki
16.11.2010, 02:28
Ako je model iz starijih vremena kad je Siwa pravio harmonike u Srbiji nema neku veliku cenu.Moj kolega trazi bas takvu,pa bi bilo super da se uslika!

Branislav_PA800
16.11.2010, 11:39
Evo i 3 slike,sad se zna sta je pitanju tj. koja je tacno harmonika pa je svaki komentar dobrodosao...

kum vujica
16.11.2010, 12:18
lepo harmonice.ja nisam nikad probao siwu,kakva joj tastatura,i koliko je teska?nemam pojma kolko se krecu harmonike dole
sad ali pre pet god, si mogao da dobijes sigurno 700-800e za takvu.jel ima ugradjen midi?

Branislav_PA800
17.11.2010, 07:53
Tastatura je jako dobra,brza je i lepo se svira,a teska je oko 12 kila,znaci laka je,a nema ugradjen midi...odradjen je i servis pre jedno 2 godine,ciscenje tonova i tako to i sa te strane je isto dobra...eto,sad me zanima koliko se moze dobiti za takvu jednu harmoniku? Ne znaci to da hocu da je prodam sad odmah,nego da znam cisto kako se krecu cene pa cu vec videti sta i kako...na trecoj slici pise da je napravljena 83. po redu pa sam i to uslikao da se vidi ako mozda nekom znaci to...

kum vujica
19.11.2010, 08:27
vrlo interesantna harmonika.ajd mi napisi na pp.adresu,ja bih svratio da probam,ako
nisi negde mnogo daleko,stvarno ne znam sta da ti kazem za cenu dok ne uhvatim u
ruke.sa harmonikama ne moze nista na nevidjeno.nekom odgovara ovo nekom ono.ako mi
se svidja hocu ja da je kupim,jer trenutno nemam harmoniku,a star covek kao ja voli da
ima akustican instrument kod kuce,nek se nadje.imam ove elektronske instrumente,ali
zaista,ne postoji klavijatura na ovom svetu koja moze da docara drajf-triler-meh-dusu.
a kazes i da nije teska,i to mi odgovara,a za tastaturu i tonove,dihtovanje,mora da
se proba.posalji mi i tel.pozzdrav od bivseg kolege.

qwerty
19.11.2010, 17:23
koju god sam probao bila je extra......Niam se susreo sa krsevima....Inace sve su rucni rad nas covek iz Srbije dao je ime SIVA,medjutim digao je neku lovu zeznuo neke Italijane,pa se trenutno ne nalazi u SRBIJI,prosto receno lik je pobegao sa dobrom lovom....Ali harmonike su extra......

shtimerserviser
19.11.2010, 17:40
gwerty !Ovaj tvoj post okrivljuje coveka za grabez novca od nekih Italijana, a taj covek ZIVI I RADI U ITALIJU. Nemoj pisati neshto od rekla-kazala, a plus nema logiku.Pozz.