PDA

Pokaži Full Verziju : Ritmovi od EXR-E2


neconix
31.01.2007, 15:30
Pozdrav!!!
Jel ima neko ritmove od EXR-E2 da postavi na download? 8O

marco
31.01.2007, 17:02
Za sad nista od toga. Ti ritmovi su u fabrickoj memoriji, a taj sint nema style creator, i ne postoji nacin da se dodje do tih ritmova. Osim da se snimam midi pa da se secka posle u SW.

neconix
31.01.2007, 20:33
Kako?Pa zar nema FDD ili preko USB?

Alix
31.01.2007, 21:19
"NECONIX"-Markić ti je fino reko-NE MOGU se skidati tvornički ritmovi...Doduše slušajući neke DEMO snimke stvarno su solidno napravljeni-svaka čast,ja mislim da bi i KORG trebo da pođe u taj smjer...A ako neko provali kako se ritmovi skidaju na eksterni medij-samo nek se javi...Pozdrav!

marco
31.01.2007, 23:53
Nema skidanja ritmova na externi medijum. Pitao sam ovlascenog servisera rolanda za Srbiju. Nemoguce je dobiti ritmove u originalnom formatu. Osim naravno ako imas klavijaturu pa je nakacis na komp (ako je i to moguce) pa nekako stignes do tih ritmova i "pocupas" ih.Ali mislim da to "obican" covek ne moze da uradi.Ili da ih roland posalje, sto ne verujem da ce moci. Jedino neko ko ima rolanda,da malo kuka i moli, da kaze da je kupio naprimer e50 a da mu se svidjaju ritmovi sqa e2 i tako. Ali cisto sumnjam.

neconix
01.02.2007, 14:06
To je malo bezveze.Pa na svim prethodnim aranzerima je to moglo,cuo sam se sa covekom koji ima E2 i rekao mi je isto sto i vi da ne moze da se skine ili da on ne zna kako da to uradi.Sheet!!! :?

cincilator
01.02.2007, 19:17
ako su ti ritmovi vec toliko zanimljivi uradite ovako: povezite 'keyboard' sa 'cubase' ili nekim drugim sikvencer-programom, podesite program na 'record' i stisnite 'start' na klavijaturi. sve mora biti snimljeno u istom tonalitetu - 'ravno'.
ponovite isto sa varijacijama, prelazima i 'intro' ako ima, a onda snimljeno zapisite na disk 'save as midi file'.
taj kratki midi fajl upotrebite za ponovno pretvaranje u ritam na bilo kojoj klavijaturi, a ukoliko pojedini instrumenti u pratnji nisu odgovarajuci, promijenite ih. pozdrav...

Korgminator
01.02.2007, 20:01
Ne sumnjam da su ritmove zastitili. Znaju oni kakvi su Balkanci, jer su im pomagali da naprave aranzer. Znaju da dva dana nakon prodaje prvog aranzera ti ritmovi ce se naci na Alixovom Korgu :lol: :lol:. A naravno taj prvi aranzer bi bio i zadnji prodati EXR-E2. :lol: :lol: :lol:

neconix
01.02.2007, 20:46
Znaju s kim imaju posla,ali neka,doci ce im neko glave,ja vam kazem!!! :D :D :D

Alix
02.02.2007, 10:25
Adrijane jebo li te patak,ko da ih ti nebi imo na svom PA800 :lol: ...Ma neke stvari mi se opasno sviđaju još pogotovo dvojkice,ja za PA1X nijedne dvojke da nađem po mom ukusu...Ma pametni smo mi južnjaci,provalićemo i to...Ej Adrijane daj mi na PM pošalji MSN...Pozdrav!