PDA

Pokaži Full Verziju : Vsampler


Doktor
30.01.2007, 15:57
Pozdrav!

Samo jedno kratko pitanje. Za one koji znaju. Evo malo se navikavam na ovaj program ali pitanje moje je kako da uradim da recimo to sto ne importujem nezvuci ovako suho ko sto sada zvuci. Mislim stvarno sada harmoniku sviram i tako je suho da nemogu opisati. Imateli neki dobar prijedlog kako da se uradi da nezvuci ovako suho. Malo effekta da se doda?

_________________________________
Tema premeshtena iz Korg u ostale programe

Ovo je vezano za software, a ne za klavijature!

Vaxter

Doktor
30.01.2007, 18:01
rijesio sam ovo za effects ali sada mi recite zasto svaka boja mi zvuci kao metal. recimo boja pseiko zvuci kao da udara u nesto svaki put. mislim nezvuci boja cisto ko sto bi trebala.

iwan70
30.01.2007, 19:09
Udji u sekciju volume obelezi sve zone i smanji REALISE TIME na 20-40ms posto kad importujes tonove Vsampler po defaultu to postavi na preko 200ms

BasariStudios
30.01.2007, 21:53
A druga je stvar to sto je to najgori sampler na svetu koji postoji.

tranzit
30.01.2007, 22:11
Jok, nisi u pravu, to nije tacno. To je kao PRVA stvar sto je to najgori sampler na svijetu.

Doktor
31.01.2007, 12:07
Iwan70!

imali jos neki savjeta sto bi mi mogao dati kada je upitanju ovaj program evo ovo sam uradio sada i smanjio na 20-40ms i puno bolje zvuci. No reci mi ovako dali imas neki trikova sta bi uradilo da ovo jos bolje zvuci ili ovaj program nesto sto ti znas.

fico
31.01.2007, 14:46
Evo jedan trik uzmi ONE MAN BAND 10 i FM8 pa javi jel ista bolje .

Doktor
31.01.2007, 16:02
sta je one man band ...fm8 imam. A kako si mislio da to napravim

yu-midi
31.01.2007, 16:09
@Doktor
Doktore potrazi na Forumu ima par dosta opsirno napisanih tema!
Jedna je VST Instrumeni a druga milslim da je PC ili PA1x aranzer.

Pokusaj da pronadjes da nepisemo dva puta iste stvari!

fico
31.01.2007, 16:09
One man band ti je program koji ima u sebi sve sto ima sint to je intro variacije i endinge . u njega ucitas ritam a za boje koristis semplove ili vst instrumente i komplet ga kontrolises preko klaviature.Ako malo potrazis na netu moguce da ga skines na nekom DC++ ili torent strani .

iwan70
05.02.2007, 13:55
POZDRAV DOKTORU!
Naravni da ima,kao prvo FX u VSampleru je los ali mozes koristiti VSTi efekte za DELAY,REVERB,EQ i drugo koji mnogo bolje zvuce,a i druga stvar veoma je bitno kakve semplove koristis.


****************
***********


____________________________________
Adresu i broj telefona izbrisao Vaxter

Ivane, ovo je druga, i to smo zbog tebe!

nikdejan
07.02.2007, 00:38
Izvinjavam se zbog Off Topic:
@fico
Ja imam OMB10 Demo. Skinuo sam sa Emule i punu verziju, ali mi fali Registration Key. Je l' moze i on negde da se nadje?
Inace OMB 10 u odnosu na prethodne verzije donosi veoma znacajna poboljsanja, pa je sad ovaj softver skoro kao hardverski aranzeri. Ima samo jos neke sitne mane i bugove.
Pozdrav!