PDA

Pokaži Full Verziju : Pravim ritmove za pa.


blatusan
28.01.2007, 19:42
Nadam se da sam potrefio gdje cu ubacit temu ovu :lol:
E ovako, pokuso sam da stavim na download jedan mp3 ali nije uspio nazalost. Al pod slijedecim linkom mozete preslusat primjerak mog ritma. Dakle nemoj te mislim da ja sad pravim pa prodajem ritmove. NE!!! Pravim onako radi dosade :lol:
Pravim sebi kompletan set novi ritmova (svojih) sto originali sto ritmove za sve. Dakle ako nekom treba neki ritam neka slobodno napise mi na mail ili ovdje ili kako god. Jer zadovoljstvo mi je pravit ritmove. Dakle nemoj te se ustrucavat i placat pare javite se meni i ja cu "pokusat" da vam napravim to sto bi ste htijeli. a usput i meni dobro dodze tako znam sta se trazi od pjesama. Rtimoce pravim direktno na klavijaturi i cilj mi je da mi svaki ritam zvuci kao da citav bend svira. Dakle "uzivo" a ne oko umjetno(silikonski :lol: ). Moj mail mozete vidjet u profilu a i moze pm. A ima ih vec par koji sam pravio i kazu da su zadovoljni. A evo i linka pod kojem sam uplodao mp3 primjerak od "srno moja malena" na pocetku je intro koji bas i nije najbolji ali sve se da ispravit.
Link: http://www.speedyshare.com/959616207.html
Neboj te nema onih malih slova pa da vaz zajebem. Znam da zvuci malo sumnjivo ali stvarno mi je zadovoljstvo pravit ritmove(nije ko kad sam sa trebom) al eto :lol:
Uglavnom slobodno se javite i cim popunim user banku stavljam set na download. Do tad ako hocete narucite nesto.

Pozdrav, Alen.
PS. Alix, jesi ziv!! Otisla mi stara u bosnu 2 sedmice tako da tefericm non stop!! Hajd javi se nekad matereti!
Pozdrav.

BasariStudios
28.01.2007, 20:37
Alene, jel ovo 2 puta snimljeno? Jer zvuci ko da ima PSEUDOSTEREO mislim ista
traka duplirana. A ritam je dobar.

Atanackovic
28.01.2007, 20:51
Dobro je da ima ovakvih ljudi !!!
Svaka cast majstore :wink:

blatusan
28.01.2007, 20:56
@Nedim:
jeste duplirana je traka. Jebiga nissam ko zna kakav poznanik snimanja a ni program mi je bas najbolji pa mi nepravi zvuk bas najbolji. Trudim se :lol:

DinO74
28.01.2007, 21:36
Svaka cast Alene!!! Malo je takvih kao sto si ti i zbog tvoje ne sebicnosti zelim ti puno uspjeha u daljnjem radu !!! Pozdrav!

Alix
28.01.2007, 21:55
Blatusan je momak i po...Stvarno je moj veliki prijatelj a i rođak (odsad smo u rodu :lol: )...Trebalo bi biti više ljudi koji rade ritmove i djele drugarima a ne za svaki đavolčić što se napravi postaviti cjenu...Samo napred Alene i ne daj se!...Pozdrav!

Edis85
28.01.2007, 23:46
Bravo!!! Samo tako dalje i polako :) :!:

amko_NP
29.01.2007, 00:30
Svaka Cast i od mene Alene. U pravu je Almir, trebalo bi malo vece Ljudi pravit Ritmove i stavljat na Download, makar svako po jedan, onda ce imat veliki Izbor Ritmova, ali dzaba je pricat, kad vecina Clanova samo dolazi na Yu-Midi da skida a ne da Upluaduje nesto........Sta se tice mene, sto imadem malo Vremena, i ja cu pokusat da napravim neki Ritam i da uploadijem.........a tebe puno Uspeha i samo dalje tako.....Pozdrav!!!!

blatusan
29.01.2007, 00:58
nema problema ljudi. ja sam reko i stvarno je tako ako kome sta treba pomazem. Normalno nije lajko ali meni je zadovoljstvo. samo navalite da imam posla :lol:
Pozdrav svima Alen.

blatusan
30.01.2007, 01:23
Vozdra, jedan clan mi je trazio ritam od Miroslava Skore "Golubice". Izvini neznam ti e-mail a ritam je gotov i stavio sam ga na download. Treba samo malo pricekat dok se nepojavi tamo.
Pozdarav, Alen.[/i]

blatusan
30.01.2007, 13:28
Imal ko pjesmu od Semse Suljakovic- sirotinja ljude spaja. Treba mi za ritam.

dux
30.01.2007, 15:52
Svaka čast alene. Ova nesebična gesta je za svaku pohvalu.... Prijatelju sigurno si mislio na pjesmu _sirotinja ljude svadja_ od šemse. Htio sam da ti uploadam ovdje ali nisam uspio. Ostavi mi mail pa ću ti poslati. Pozdrav

blatusan
30.01.2007, 16:03
e jaro izvini, naso sam pjesmu, evo radim ritam. Hvala. A mali mi mozes vidjet u profilu.
Pozdrav,Alen.

defs
30.01.2007, 23:53
Svaka ti čast=(čitaj "dala") majstore

da barem ima više ovakvih jarana
Golubicu ću sutra isprobat pa ću se javit ovdje sa komentarina

pozdrav ili vozdra

seadi
31.01.2007, 07:44
nema sta, svaka cast i meni je napravio ritam koji sam dugo trazio
jaran od glave do pete , a sto covjek svira ,Mislim da ce daleko dogurati jer covjek je jos mlad ,a zna vec dosta toga
Samo naprijed ,

Alix
31.01.2007, 10:27
Eh malo je ljudi kao Blatusan-Alen...Ja kad sam tek momka upozno oduševio sam se koji je to jaran i dobričina...Na daleko ga treba tražiti...Ej Seadi pročitaj PM što sam ti poslo...Blatusane sad riktam PA50 pa kad finaliziram set,tvoj je prvi...Pozdrav!

blatusan
31.01.2007, 15:03
@Alix,
hehehe, jebo ti sebe de se javi jednom! Da se zna da si ziv! :lol:
Pozdrav, Alen.

Atanackovic
31.01.2007, 19:15
Jel mozes da napravis 9000 od Zeljka Samardzica(jel nigde nisam nasao ovaj ritam)?
Hvala

blatusan
31.01.2007, 19:17
Ooooooo! Imo sam taj ritam.sranje!. Moze pokusat cu do sutra da zavrsim. Pozdrav Alen.

zvekan
31.01.2007, 23:07
Jel mozes da napravis 9000 od Zeljka Samardzica(jel nigde nisam nasao ovaj ritam)?
Hvala
Imas negde u download centru taj ritam sigurno.

seadi
31.01.2007, 23:53
Eh malo je ljudi kao Blatusan-Alen...Ja kad sam tek momka upozno oduševio sam se koji je to jaran i dobričina...Na daleko ga treba tražiti...Ej Seadi pročitaj PM što sam ti poslo...Blatusane sad riktam PA50 pa kad finaliziram set,tvoj je prvi...Pozdrav!
Zao mi je sto koristim space od ovog posta gdje covjek radi punom parom ali samo da odgovorim alixu jer nisam dobio nikakve poruke pa bi ga zamolio ako to moze preko emaila ili da pokusa po drugi put.

city
11.02.2007, 15:40
poslusao sam ritam koji si pravio dobar je .ako bi mogao i meni da napravis ritam za pjesmu dodi da ostarimo zajedno od sabana s.samo meni je potreban za tyros 2,ako ga mozes konvertovati.hvala unaprijed.zukanovicdamir@yahoo.com.au

blatusan
11.02.2007, 15:44
Moze jarane nije problem. Cim zavrsim kacim ga na download.
Samo ti imas tyros II a ja na programu imam samo Tyros konvertirat cu ti na njega ja mislim da je to isto ili?
Pozdrav, Alen!

city
12.02.2007, 13:11
pozdrav.jeste to je isto tyros 2 podrzava format od jedinice i od psr serije.okaci ti i onaj srno moja malena ako moze .jos jednom hvala ti puno ,malo je kolega koji su spremni i koji imaju vremena da to urade.ja se bavim muzikom profesionalno ,svaki vikend tezge ,a ovim danima radim,tako da imam malo vremena za pravljenje ritmova .jos jednom hvala.

blatusan
13.02.2007, 14:14
Izivnjavam se nece od ritma biti nista. Zauzet sam sa svim mogucim. Pokusat cu sutra napravit. sutra bi trebo imat vremena. Izvinjavam se1
Pzdrav, Alen!

milan_lekic
28.06.2007, 19:59
Vidim da te ovi momci hvale alene e onda budi dobar pa nam napravi nesto od juznog vetra ako moze :lol:

blatusan
28.06.2007, 21:28
Sta tacno treba?? al pozuri moram na operaciju noge pa me nece duze vrijeme biti :(

Vaxter
28.06.2007, 21:43
Shta ti bi sa nogom?
Da ti se nije komshija zalio za onaj novi hit, pa ti kolena nastradala? :lol:

EDIT: Odo ja u crnjake... :?

blatusan
28.06.2007, 21:47
HEhehe ma jok druze, skrho sam miniskus! Fudbal jarane noga gluha postala!!!

Vaxter
28.06.2007, 21:52
Auuuu...
Gadno... :(

Ae, pa da nam se brzo vratish!
I nemoj vishe da ighrash fudbal!
Opasno bre to!
Kako posle papuche od klavijatura da pritiskash! :D
Zato ja vishe kosharku nikad!
Poslednji put kad sam je igrao nisam mogao mesec dana da sviram! :lol:

blatusan
28.06.2007, 21:57
Heheh, ma svirat cu jarane moj makar u lezecm polozaju a paucu ako treba jezikom cu pritiskat. Moram vidit sta je kako je. Naj gore mjesec dana mora da mirujem nesmijem radit nista!! Gubim poso a ko da eksistenciju gubim!!!
Nista javljam se kako ce i sta ce bit!!
Pozdrav Alen!

blusa
29.06.2007, 05:38
Nemoj samo ko i ovaj da sviras..
opasni su ljudi ovi fajlasi pogledajte ovo..


http://www.youtube.com/watch?v=Fs7VhacQ4hs

a preporucujem da kraj pogledate hahaha

blatusan
29.06.2007, 07:37
OOooooooo majko mila, jarane nisi trebo ovo stavit upo sam sa stolice od smijeha! Sad me noga jos vise boli!!!
Sta ce mu Pa80 i onaj Roland ako nema pojma zasvirat!!?? covjek se skrha ko fol a vrti ruku vazda na tri tipke?? A dole na pa80 kad mu je klincu cejf stisne akord kad nije nestisne, ma sto bi ga stisko gad to sve samo radi! Al dobro je cojk se udubio ko da svira nije los al nek se pusti svirke nek ide u glumce!
Pozdrav,Alen!

blatusan
29.06.2007, 07:39
Tek sad vidim da se nemoze komentirat na video! Jebo mu ja mater!

nele1
29.06.2007, 13:47
SAMO DA KAZEM DAJE BLATUSAN VELIKI COVEK
I DA MOGU DAMU CESTITAM NA TOME
SVE OSTALO NETREBA GLEDATI
I JOS DA DODAM DA RETKO NEKO KAO ON VOLI DA POMOGNE KOLEGAMA
ITD:
JEDNOSTAVNO ZIVA LEGENDA OSTANI TAKAV CEO ZIVOT SVOJ
CAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
I SVE NAJBOLJEEEEEEE
NELE

milan_lekic
29.06.2007, 14:18
Sta treba da ti ne objasnjavam pogledaj na youtube i utipkaj
JOKI10 pa ces sam da vidis
pozz

blusa
29.06.2007, 15:49
hahaha hoces da ti posaljem onaj drveni stap
da se oslonjas na njega :lol:

jesi vidio sto Mica Nikolic rastura tamo hahah

Milan: ima nas jos koji sviramo tako.. i bolje..
Ali poenta je u tome da ima i fajlasa koliko hoces heh..

Nek vide kako izgledaju kad glume DJ hahaha

Vaxter
29.06.2007, 16:47
Jbt, ae shto folira, ali shto loshe folira... :lol:
Ima chovek da se postidi, ako je chlan... :lol: