PDA

Pokaži Full Verziju : Kurzweill K2000Vp potreban set sredjen za narodnjake


miki2008
01.11.2010, 18:54
Zdravo ljudi. Naime treba mi set kompletan sredjan za Kurzweill K2000Vp ili set sa nekog drugog Kurzweill uglavnom sredjen sa tercama...e sad posto ovdje kao svi nesto imaju i hvale se a u sustini tim ne pomazu nikome pa ni sebi pa da vidimo ko je dobre volje da mi nesto posteno i konkretno posalje. Sint ima 64mb rama pa saljite sto bolji materijal ako zelite da pomognete...oni koji zele nesto da komentarisu i opet da ga tupe neka obidju ovaj post...;)

Svabo
01.11.2010, 20:51
Pridruzujem se molbi; ja sam svoju super kolekciju, prije par godina ( kad sam prodao K2000) tako dobro "sklonio" da se ne zagubi da je vise ni sam ne mogu pronaci. Cekam PC3K da mi dodje a nemam vise nista od svojih Kurzweil zvukova pa ako bi neko napravio kvalitetan set za download bilo bi super! Hvala unapred!

baltik79
01.11.2010, 21:35
Miki,dobro si rekao za ove sto tupe i komentarisu (cast izuzecima).Imam ja za krz 1 ili 2 seta.Mozda cak bas za k2000 i to sa tercama.Javi se porukom pa cemo prebaciti.

Vaxter
01.11.2010, 22:31
To bolje prebaciti na download centar.
Mislim da bi bilo više fer.

miki2008
01.11.2010, 22:42
stvarno cast izuzetcima ima ljudi koji su spremni pomoci i ne stede svoju arhivu bez obzira koliko je to vrijedan taj materijal koji imaju pa postavljaju u download... nikoga nebih imenovao ali najvise je onih koji samo smisljaju kako da nekog omalovazavaju a u sustini su dno dna.....znaci ko ima nesto kvalitetno od krc nek postavi pa da podjelimo jel koliko mi se cini najmanje gotovog materijala je upravo za njega a sint je suvisno komentarisati....

baltik79
01.11.2010, 22:44
Vaxter,u pravu si,samo mislim da imam ogranicen upload.
Dodato:
Miki,evo uspio sam izvrsiti upload.
http://www.yu-midi.org/forum/downloads.php?do=file&id=9125
Javi kad pogledas,ako treba jos nesto a da mogu pomoci.
Pozdravljam Vaxtera.