PDA

Pokaži Full Verziju : hmm predobro zvuci.. kako to?


AneL
27.01.2007, 13:22
Zdravo.. sluso sam ako smijem pistai na yucafe koke 2007 LIVE.. vise od opasno zvuci muzika.. pogotovo RITAM...

znal iko koji su to ritmovi.. i dali to moze napa80 da tako zvuci mislim da su samplovane stvari..

DinO74
27.01.2007, 13:51
Slusao sam i ja to ali sam od jednog kolege iz Sarajeva cuo da taj momak svira na PA1X. To su sigurno semplovani bubnjevi jer onaj bubanj nema ni u fabrickom presetu na PA1 niti na PA800 a o PA 80 da ne govorim.

Alix
27.01.2007, 15:48
Al što ima čiča dobru rumbu...Stvarno LIVE varianta do jaja...Ovako nešto još samo ima ADO iz Zenice koji svira u YING&YANG Banu-Najjači klaviaturista na prostorima Bosne...E koji su ovo muzičari sa Koketom skidam kapu,a vidi se da imaju ciganski melos,a da Koke ovako dobro pjeva nisam znao-danas prvi ut čuo za njega ali pjeva svaka mu čast...Pozdrav!

zvekan
27.01.2007, 18:27
Dajt neki link da cujemo i mi

Alix
27.01.2007, 20:09
Joj ZVEKANE nisam ih zapazio nigdje na Internetu već sam ljetos kad sam sviro na međunarodnoj smotri folklora u Travniku opazio tu grupu Ying&Yang...Sastoje se 2 klaviature,pjevač i 2 pjevačice...Ali taj ADO (ljudi su mi rekli da je iz Zenice) rastura...Ma svira momak do jaja...Inače sam veliki kritičar muzičara i teško me je impresionirati ali kad sam ga slušo samo sam stajo i pokušao zapamtiti bar koji dio njegove svirke-onako nešto nisam u svom životu slušo...Ako je ko iz Zenice ili Travnika možda ga poznaje pa da šta više napiše o toj grupi...Pozdrav!